227 Shares 2864 views

Dowiedz się więcej o tym, kto jest LOL

Dzisiaj mówimy o tym, kto jest LOL. slang Internet często pełne skrótów, które nie są jasne. LOL – skrót stosowany w społecznościach, oznaczające śmiech i zabawę. Akronim utworzony od słowa dużo śmiechu, co oznacza „morze śmiechu”. Nie ma innej opcji: laughing out loud, które oznacza „śmiać się bardzo głośno.”


uproszczona wersja

Tak więc, jeśli mówimy o tym, kto jest LOL, to należy podkreślić, że jest to wariant rosyjski angielskich skrótów, który zachowuje pierwotne znaczenie. Niektórzy użytkownicy chcą zaoszczędzić czas na przełączanie układu klawiatury do łaciny i zamiast lol używać literą N, ponieważ, ich zdaniem, symbol zewnątrz przypomina wymaganą skrót.

gra

Teraz omówmy co za lol. Nie należy mylić tego spadku do faktu, że jest napisane wielkimi literami. Termin ten może popaść w rozmowie z zapalony gracz, który jest zainteresowany w projektach internetowych. W takim przypadku powstaje z nazwy League of Legends. Dlatego też nie należy zapominać, aby śledzić redukcję kontekstowe i pisania.

inną opcją

Analizując kwestię kto to LOL, nie możemy zaniedbać termin „ololo”. Skróty te są bardzo podobne, ale z kontekstu, często mają różne znaczenie. W „ololo” osadzone poczucie dziki śmiech, histerię niewiarygodnie pozytywnych emocji, ironii, zaskoczenie, a nawet obelgi. Wartość w tym przypadku zależy od sytuacji. LOL może działać w odpowiedzi na zabawy frazy wyrazić zdziwienie lub burzę emocji. Niektórzy ludzie używają terminu z nutą sarkazmu, inni nie wahaj się go używać w mowie potocznej. Podobne wygląda całkiem zabawne, bo ten człowiek mówi głośno śmiejąc się przy zachowaniu spokojem.

Headwaters

Zobaczmy kto ADK lol. W tym przypadku jest to tylko około uczestników gry League of Legends. Określenie „ADC” to skrót od angielskiego tłumaczenia ADC. Odszyfrować można: obrażeń od ataku Carry. Rola ADC są mistrzami w walce na dystans.

Należy również zauważyć, że kwestia, kto jest LOL, w „Kontakt” podniesionego przez wielu użytkowników, ponieważ redukcja ta jest powszechne w sieci społecznej. W tym przypadku wartość pozostaje taka sama, a mówimy o akronimie anglojęzycznej i meme Internet. Termin społecznościowy pozwala użytkownikom wyrazić śmiech na piśmie. Mówimy o stosunkowo młodym zjawiskiem. Kilka lat temu grupa studentów przeprowadziła badanie, które pokazało, że slang zużywa dużo mniej ludzi niż ktokolwiek może sobie wyobrazić. Przeanalizowano 2185 raportów, który zawierał łącznie 11718 słów. zatem akronimy spełnione tylko 90 razy. 76 z nich – lol. Co ciekawe, skrót LOL zaszczyt być rejestrowane w Oxford Dictionary.

Mamy już zauważyć, że LOL – to mem internetowy. Żeby było zupełnie jasne, trzeba powiedzieć kilka słów na temat tego zjawiska. Mówimy o pewnych informacji lub ironiczny i dowcipny frazy spontanicznie stał się popularny w środowisku sieciowym z powodu rozprzestrzeniania się różnych sposobów. Termin wszedł do użytku w pierwszej dekadzie XXI wieku. Memy obraz może być uważane oprócz słów. Określenie „meme” został po raz pierwszy użyty w Oxford profesora Dawkinsa w książce pod tytułem „Samolubny gen”, który stał się klasykiem. Ponadto, naukowcy termin ten nazywa się jednostka informacji ze zdolnością do reprodukcji. Początkowo termin „mem” w języku rosyjskim jako mim, na podstawie zasad wymowy angielskiej – mem. Dawkins tworzą słowo metodą greckie pochodzenie. Dziś wersja „meme” jest stosowane bardzo rzadko.