894 Shares 1330 views

konkursy i gry ślubne

Ślub – to zawsze zabawne i ciekawe! Jest to największe święto dwóch kochanków, którzy postanowili raz na zawsze zjednoczyć swoje przeznaczenie. I jest to szczególny uroczystość poświęcona tworzeniu nowej jednostki społeczeństwa, jest nie do pomyślenia bez konkursach i zabawach. Po nowożeńcy i goście muszą mieć trochę zabawy oraz po oficjalnym wycieczkę do rejestratora, wyczerpujące sesję zdjęciową i jazda w samochodach na romantyczne miejsce. Jak upewnić się, że wszystko było ciekawe i zabawy na weselu?


To prawda – konkursy i gry ślubne będą tworzyć i wypełniać atmosferę wypoczynku, sprawiają, że to dobry, zabawa i niezapomniany. I gości w postaci gier będą mogli poznać siebie i nauczyć się z nowymi kątami.

konkursy i gry ślubne są zróżnicowane, niektóre z nich nawet stały się już tradycją i mają starożytne korzenie. Rozwinęła się nieco w czasie, nadal są dobre i przynieść radość dla wszystkich uczestników i widzów.

Nie jest tajemnicą, że każdy kocha konkursy i zabawy weselne i czekamy na tej części urlopu. Mimo to, podczas tańców lub tosty więc nie śmiać, jak uczestniczy w grze zabawy! Ale warto pamiętać, że wszystko powinno być nevulgarno i nieszkodliwe, ponieważ uroczystość zgromadzi ludzi różnych kategoriach wiekowych. Podstawowe zasady etyki nie został odwołany.

Więc co można zorganizować i przeprowadzić konkursy i zabawy weselne? Oto kilka opcji:

  1. Konkurencja miłe słowa. Aby grać proszone są nowo wykonaną mąż i żona, a także ich rodziców i innych osób pragnących para, która przyszła na ślub. Każda para uczestnik pieszczotliwie nazywa swoją partnerkę, a widzowie następnie głosować na najlepszą oklasków. Którzy oklaskiwali głośniej – tę parę i wygrał.
  2. Dary młodej. „Prezenty” – Fun zadań (śpiewać, tańczyć, itp) – są zapisywane na papierze i starannie ułożone w balonów. W środku młodej wypoczynkowego spacery wokół stołu i daje gościom prezenty – balony, a świadectwo jej towarzyszyć, niepostrzeżenie je przebija. Goście są zobowiązani do wykonywania zadań komiks.
  3. Konkurs jest jedynym przedstawicielem pięknej połowy ludzkości. Krzesła stoją w rzędzie, które są odpowiednie dla uczestników z zamiarem, aby usiąść. Niepostrzeżenie prowadząc współpracowników załączyć krzesła orzechy (4-5 sztuk). Dziewczyny będą musiały ustalić, wiercąc się na krześle do muzyki, liczbę nakrętek. Zwycięzca – poprawna, aby wybrać numer.
  4. Najlepsza para Disco. Na nazwie taniec para. Dla każdej pary szlak na podłodze dość dużej gazety. Uczestnicy muszą tańczyć w gazetach, bez ich ruchu. Z biegiem czasu, gazety złożyć na pół, i pary muszą pozostać na nim razem. Późniejszy poza wyeliminowany z konkursu. Zwycięzcy tańczą do ostatniego!
  5. Najbardziej zwinny i zaradny człowiek. Nazywany bezczynności chłopców, które jest emitowane przez dziesięć gumki o różnych kolorach (jeden niebieski, drugi – biały, itp). Zawiera utwory lub tylko muzyka, a gdy to gra, facet musi być „zaobrączkowanych” jak wiele dziewcząt i kobiet, na sobie elastyczny na kostkach. Zwycięzca otrzyma medal i toast na cześć nowożeńców. To najsłodsza konkurencja.

Przeprowadziliśmy przegląd najbardziej interesujących i aktywnych gier dla gości i nowożeńców. Jest to możliwe do przeprowadzenia spokojnych ślub gry stołowe? Oczywiście można, na przykład, komplementy konkurencji. Prowadząc chodzi o mężczyzn przemian i kładzie dopasowanie do nich na rzęsy. Zwycięzcą jest ten, kto ma najwięcej do powiedzenia komplementy dziewczynie aż jego rzęsy jest mecz.

Zabawne konkursy dla ślubu rozcieńczony atmosferze, łącząc obcych. Są romantyczne, przenoszenie i spokój. Bez tej części obchodów jest trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek wakacje.