384 Shares 1051 views

Krasnoglazka – ryba z bardzo smaczne i delikatne mięso

Ryby krasnoglazka (zdjęcia jest reprezentowana w artykule) jest członkiem rodziny Krasnoglazkovye (Etmelichthyidae) i oderwania Perciformes. Przez to dość mały rodzinny, tylko 5 rodzajów z kilku gatunków. W zależności od wieku i środowisku tych ryby mają mniej lub bardziej wysoką poprzecznie sprężony lub wrzecionowa ciała. Krawędź brzucha pomiędzy ich odbytu i płetw brzusznych zaokrąglone. Płetwa grzbietowa znajduje się na początku brzucha lub trochę dalej. Roth ma wąski odcinek, prawie poziomą. Krasnoglazka – ryba, której charakterystyczną cechą jest czerwony kolor oczu, co w rzeczywistości, i mówi jej imię. Wagi w jej małe, a usta są zaopatrzone w jednym rzędzie raczej słabe zęby.

Farbowanie również zależy od gatunków i siedlisk. Krasnoglazka – ryby, których kopie kolor może się zmieniać od ciemnozielonego do niebiesko-zielony. Boca jej srebrzyste z żółtawym odcieniem lekko. Podczas tarła brzuch nabiera blasku czerwonawego. Płetwy grzbietowej podstawy czarniawy, a na końcu czerwoną. Piersi mają również czerwonawe końce i na dole są szare.

Krasnoglazka – ryba związane z nadmorskim życia morskiego, że znajduje się we wszystkich oceanach. Na przykład, południowe gatunki (Emmelichthys nitidus) zamieszkuje wybrzeża Australii, Chile, Afryce i Nowej Zelandii, a jego młodość jest w otwartym oceanie. Zasadniczo, cała rodzina jest powszechne w obszarach tropikalnych i subtropikalnych. W wodach wysp filipińskich, Cejlonu, Indii i Indonezji, do domu indyjskiego krasnoglazka. Ten średniej wielkości ryby, o długości nie przekraczającej 10 cm, ma przerwę na głębokości 10-15 metrów w glebie piaszczystej. Ten typ może iść i odnawiane obszarów.

W odróżnieniu od większości innych indyjskich gatunków krasnoglazok wolą dużo więcej głębi. Na przykład, przedstawiciele Południa są zwykle około 50-100 metrów, ale podobny do rozprzestrzeniania różowy krasnoglazki korzystnie od 200 do 500 metrów. Oba gatunki mogą osiągać długość 60 cm w Południowej Afryce i Australii tworzą przyzwoity w trakcie połowów włokiem. gatunki południowe wyróżnia czerwonawym odcieniem. Kiedy jej przedstawiciele spotkają się w dużej szkole, staje się jak morze czerwone. Australijskich rybaków, że ryby jest również nazywany perłą, pikarelyu lub czerwony śledź.

Zasadniczo krasnoglazki feed pokarm roślinny, ale także łatwo jeść wszystkie rodzaje larw wodnych i skorupiaków. Od kwietnia do czerwca, zaczynają się pojawiać w poszukiwaniu szczątków roślinności wodnej w strefie przybrzeżnej. U mężczyzn, tym razem kolor staje się grubsza, a na tył głowy i istnieje małe brodawki. Kobiety leżał od 50 do 100 tysięcy jaj, które przyklejają się do kamieni, roślin i korzeni. Podczas rozwoju larw od 4 do 10 dni.

Zasadniczo, Nowa Zelandia spada na rosyjskim krasnoglazka rynkowej. Ryby (opinie jego smak tylko pozytywnym) posiada mięso, nasycone witamin, a także mikro- i makroelementów. Poza tym w nim optymalnej kombinacji białek i tłuszczów. Na podniebieniu, to jest trochę jak śledź, ale o bardziej gęstej fakturze. Gotowane mięso krasnoglazki rozjaśnienia, smaczne i soczyste. Bulion jest jasne, pogrubienie o bardzo przyjemnym zapachu i smaku. Jednak eksperci nadal doradzać ją gotować jak drugich dań gorących. Smażone krasnoglazka daje delikatne, soczyste i gęsty miąższ.