719 Shares 9699 views

Budyń z dyni: przepis

Puddingi nie były aż mamy bardzo popularne danie. Większość ludzi wie o nich tylko przez detektywów z Agatha Christie. I wszyscy bez wyjątku wierzą, że przygotowanie tego dania jest bardzo trudne, czasochłonne i wymaga mistrzowskie umiejętności kulinarne. Nie będą brane pod uwagę czysto brytyjskie przepisy. Równie dobrze może być to, że w odniesieniu do wszystkich z nich są ważne kwestie. Jednakże, na przykład, budyń z dyni nie różni się zbytnio od zapiekanek, że każda gospodyni przygotowuje bez wahania i prawie jak musztarda po obiedzie. Więc stąd wszystkie uprzedzenia i do przodu – aby zdobyć nowe szczyty kulinarne!

budyń z dyni

Wziąć funta warzyw, cięte na plastry proporcjonalnych, wylano do rondla pół szklanki wody i gaśnie do miękkości. Woda jest w tym przypadku prawie całkowicie odparowuje. Masę wprowadza się do mieszalnika i przetwarzane na miazgę. Masło (70 g), uprzednio przeciągnięty poza lodówką, rozciera z pół szklanki cukru. Ponieważ przemoc zamienia ubijania dodać trzy jajka dla nich – pół szklanki mleka. Mączkę szklaną miesza się z dwoma łyżeczkami rozsadzających i szczyptę soli i stopniowo dodaje się do ciasta. Dla smaku można dodać trochę wanilii lub cynamonu. W naczyniu natłuszczonej gotowe ciasto do pieczenia wlewa i umieszczony piec w temperaturze + 180 ° C, Godzinę później usunięty gotowego budyniu dyni. Oferty przepisu wlać go z bitą śmietaną, z cukrem. Delikatność gotowy!

Budyń z dyni i jabłek

Dla niego oba składniki wziąć 300 gramów. Pierwszy gotowane kostki dyni w szklance mleka niepełnego gdzie dwie łyżki masła stopiony. Gdy warzywa są gotowane połowę, dodaje się do niej kostki obrane jabłko; a gdy owoce są gotowane, wylano maniak – półtorej łyżki. Pięć minut później, przyszłość budyń z dyni jest usuwany z ciepła; Po ochłodzeniu nalewania ciasta w dwóch żółtek jaj, zbita biała aż dwoma łyżeczkami cukru. Masę ugniata się starannie, po tym dodaje się bitej żółtka oddzielnie i cynamonowy. Duhovochny arkusz jest smarowane olejem posypane (bułki tartej mogą mączne), dyni, budyń i jabłek równomiernie rozłożonymi na powierzchni i rozmazany krem wsunięty do pieca. Gotowość zależy od pięknej rumieńcem; jeśli nie ufaj metody czysto wizualnych może przebić budyń z dyni i jabłek z meczu lub wykałaczki. Ciasto nie przykleiła się – tak gotowy. Można dostać, pokroić na porcje i podlewania śmietanę.

Proso budyń z dyni

Dla niego, w pierwszej kolejności gotowana kasza, gdyż przygotowuje się do więcej niż warzywo. Ponadto zwiększa się proso po ugotowaniu w zakresie i w gotowym naczyniu powinno być równe i dynie. Krupa wlewa się do mleka i gotować do zgęstnieje. Obok niego stanowi kostki dyni, pan pokrywę i jest ukryty w piekarniku przez około czterdzieści minut. Po określonym czasie w stosunku do masy dodaje się do żółtka jajek ubitych z cukrem w stosunku 2 jajka oraz trzy łyżki piasku na funt masy. Wszystkie składniki są mieszane, ciasto rozpręża się smarowanych form, pudding i dynia umieszczono w parowniku przez pół godziny. Okazuje bujne i przysmak.

Twaróg i budyń z dyni

W przeciwieństwie do wielu receptur dla tego warzywa (pół kilograma) nie jest gotowane i smażone na pięć minut – lub oleju lub oleju słonecznikowego. Przygotowane plastry są wyjęte i bita masło z żółtek czterech jaj, cynamon, skórkę z cytryny i pół filiżanki cukru. Wylewa funta (ser się suchy, granulowany), dwie łyżki do krakowania (w przypadku większej jednorodności lepiej je zmielić w młynku do kawy) i bit białka dwóch jaj. Budyń z dyni i sera wkłada się wysmarowanej i posypanej warstw panierka forma: dynia – Twaróg – dynia w piekarniku … to jest umieszczona na 20 minut; Następnie powierzchnia jest pokryta pozostałych dwóch białek, bita na piankę z cukru – a następnie w suszarce przez kilka minut, aby pianka uchwycony. Jedz budyń przepis dyni umożliwia i gorące i zimne.

Dynia pudding ryżu

Pokroić na plastry warzywa umieszczone w rondlu i wylano mleka. 800 g dyniowatych wystarczająco pary łyżki. Do tego dodano pat masła, cukier (dwie łyżki szkiełkiem) i przemyto ryż – pół szklanki. Pot jest zamknięty i idzie do pieca. Masa gotowego ugniata, wlanej bitą trzy jajka, dwie łyżki masła i skórka z połowy pomarańczy. Wszystko jest dobrze wymieszane; można nawet użyć miksera lub blendera. Na tym etapie naczynia do soli; ale sól jest w zasadzie – opcjonalny składnik wielu kucharzy wcielać ten przepis bez niej. Napełnij rodzynek na parze budyń z dyni umieszcza się w formie posypane serem, posypane oliwą lub roztopionym masłem i wstawić do piekarnika, aż brązowy. Należy pamiętać, że może to służyć zarówno deserów pudding i głównego posiłku. Może być wykonany słodki poprzez dodanie cukru i może być podawany jako dodatek do mięsa – i skórki pomarańczowej, rodzynek i dobrze harmonizują ze sobą.

multivarka budyń z dyni

Gotować trzeba zrobić kilka prac przygotowawczych. Dla ułatwienia obliczeń podano liczbą składników w zlewce przymocowany do multivarka. Dyni cięte i gotowane; jego ilość w wyniku jednego kielicha. Biały chleb crumble kostki; trwa trzy kubki. Suszonych moreli (jedna trzecia Cup) moczy się przez pół godziny, po czym wodę zdekantowano i morele cięcia. W misce połączyć dynię, dwie szklanki mleka, dwie łyżki cukru, cynamon (według własnego uznania) i trzy jajka. W misce urządzenia umieszcza się chleb z suszonych moreli i mieszaninę dyni pochodnych mleka wylana. Konieczne jest, aby upewnić się, że chleb nie wystaje z cieczy. Jeśli to konieczne, może być nawet trochę pin. Piętnaście minut później, kiedy pieczywo nasączone i razmoknet wieczko jest zamknięte, jest w trybie pieczenia na pół godziny, przy otwartym zaworze (bezciśnieniowo). Kiedy dzwon zegara, urządzenie przechodzi w tryb ogrzewania; to budyń dynia multivarka pobyt dziesięć minut – dla większego splendoru. Pozostają aby pokryć z bitą śmietaną i nazywają święto rodzinne.