551 Shares 9649 views

Jak wybrać miejsce, w którym przebite uszy dziecka?

Wielu rodziców dziewcząt z bardzo młodym wieku śnie kupić kolczyki swojego dziecka. Niektóre z nich zaczynają się dowiedzieć, gdzie uszy przebite dziecko prawie w szpitalu. Inne ciągnąć aż do czasu, gdy ich dziecko nie spytała o tej dekoracji, boi się przyczyną urazów psychicznych córkę.


Ale psychologowie mówią, że do 1,5 lat, dzieci nie mają poczucia strachu, więc najwcześniejszy wiek jest najlepiej nadaje się do tej procedury. Ale z drugiej strony, nie wszyscy dziecko będzie normalnie przetwarzać swoje uszy, przewiń kolczyki, a ignorowanie procedur koniecznych jest obarczona powikłaniami. Ponadto dziewczęta mogą je przypadkowo lub celowo pociągnąć zaczep, płaty są ranne i stan zapalny. Oczywiście, aby zdecydować, kiedy należy zrobić otwory w uszach jej córki, rodzice mogą sami być. Ale lepiej jest poczekać aż do wieku, kiedy dziecko będzie ona prosić ją nosić kolczyki.

Przez wybór miejsca, w którym uszy przebite dziecko należy podchodzić bardzo ostrożnie. Nie jest konieczne, aby przejść do pierwszego wątpliwej salonie lub spróbować zrobić to w domu igły cygańskiej. Tak, można dodać Grys różnych zakażeń, w tym zapalenia wątroby. Dodatkowo, osoby bez specjalnego szkolenia nie można wybrać właściwą miejsca nakłucia i boli punkty akupresury są odpowiedzialne za funkcjonowanie różnych narządów lub układów.

Jeśli dbasz o zdrowie dziecka, dowiedzieć się wcześniej, gdzie do przekłuwania uszu dziecka. Cena nie powinna być podstawowym czynnikiem dla tych celów są najlepiej nadaje się salon kosmetyczny i centrów medycznych. Ale Fryzjerstwo lepiej ominąć. Po pierwsze, znaleźć rzetelne informacje na temat kwalifikacji specjalistów pracujących tam jest dość trudne. A po drugie, w tych salonach mają tendencję do używania wielokrotnego użytku broń, pełna dezynfekcja co nie jest możliwe. Ale z drugiej strony, z ich pomocą nakłuć są wykonane w ciągu kilku sekund, a procedura ta jest praktycznie bezbolesny. Ale dziecko mogłoby wiatr charakterystyczną broń dźwiękową, wyciągnij głowę, albo odmówić drugie ucho.

Jeśli chcesz, aby Twoje okruchy otwory jednorazowej strzykawki lub sterylnych igieł, wybrać specjalne saloniki, gdzie przebite uszy dla dzieci i dorosłych robią piercing. Jest to również dobre, jeśli zatrzymać swój wybór na centrum, gdzie procedura ta dokłada pracownika zdrowia. Więc nie trzeba się martwić o sterylności pracy i stosowanych narzędzi.

Jeśli zdecydowaliśmy się na miejsce, gdzie uszy dziecka przebite, ale nie można wybrać kolczyki, które są wkładane do pistoletu, a następnie dowiedzieć się o możliwości wykonania otworów w płatach igły. Więc można od razu wstawić złoto lub srebro kolczyki i wyeliminować uczulenie na nikiel, który jest obecny we wszystkich stopów stosowanych do produkcji biżuterii medycznej dla uszu.

Znajdź miejsce, w którym dopasowanie i warunki, a kapitan, to nie ma potrzeby szukać innych salonach. Nawet jeśli cena wydaje się zbyt wysoka, aby was tam, lepiej jest przepłacać i nie martwić się o zdrowie mojej córki. Po tym wszystkim, cena tej usługi zależy od profesjonalizmu eksperta, koszt sprzętu używany i od reputacji w salonie. Nie jest konieczne, aby zapisać i szukać miejsc, gdzie dziecko przebite uszy ofertę taniej. Należy zwrócić uwagę na technologię procedury: na przykład, powinno być jasne, że jednorazowy pistolet przebijający jest droższy niż wielokrotnego użytku.