307 Shares 7242 views

Seks po porodzie – nierozwiązywalny problem lub nowy kolor w życiu młodych rodziców?

Poród – z pewnością ważnym wydarzeniem i wielki w każdej rodzinie. Ale najważniejsze w tym momencie nie jest zapomnieć o istnieniu dziecka papieża, że to twój własny mąż. Nikt nie kwestionuje faktu, że sposób, twoje życie zmieni się dramatycznie rodzina, ale to seks po porodzie powinna pozostać taka sama, jak to było. Ty – przede wszystkim kobiety: kochany i pielęgnowany. Nie zapomnij o tym!


Powstaje pytanie – seks po porodzie, kiedy można zacząć to robić? Życie intymne ulega pewnym zmianom po urodzeniu dziecka. Początkowo, chcę zauważyć, że macica jest stopniowo odzyskuje formę po głównym fizjologicznym i normalne dostawy w ciągu 1-2 miesięcy jest zwolniony ze wszystkich zmian, jakie zaszły na niej w czasie ciąży. Wszystkie te zmiany, a także wznowienie aktywności seksualnej występuje u wszystkich kobiet indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania porodu i ogólnego samopoczucia. Pierwszy seks po porodzie powiedzieć po dwóch miesiącach, ale termin ten może być znacznie większa dla niektórych matek.

W tym przypadku trzeba skupić się na kilku czynników, takich jak ustania krwawienia, przywrócenia uszkodzonych tkanek i skurczów macicy. Jeśli mają przeszkadzać kobieta z intymności lepiej nie spieszyć się i być ograniczony tak długo, jak delikatne pieszczoty i innych form intymności seksualnej. Istnieje kilka powodów. Po pierwsze, wstrząsy penis może spowodować odrzucenie skrzeplin w naczyniach krwionośnych uszkodzonych podczas porodu, krwawienia i CV z nich. A po drugie, w tym szyjki macicy, macicy i pochwy może wykonać sama infekcja.

Warto pamiętać, że seks po porodzie może stać się bardziej uduchowiony i pełen niż wcześniej. Aby to zrobić po raz pierwszy po urodzeniu dziecka wymagać będzie bardziej skłonny do ustępstw wobec partnera, a także zrozumienia, tolerancji i wrażliwości.

Mężczyźni muszą zrozumieć przyczyny spadku pożądania seksualnego w jego żona, bo z tego powodu, jest ich wiele. Nowy status „matka” załadowane na nowych zmartwień kobietę, a przede wszystkim o okruchy, a także jego strach się obudzić i ciągłego zmęczenia, które gromadzi się codziennie. Nawet dostatni i poród normalny przebieg połogu nie zwiększają pragnienie intymności. Czasowo zmniejszone libido kobiet może być również tymczasowy depresja poporodowa, tak że papież musiał uzbroić się w cierpliwość i poczekać trochę.

Wznawianie seks po porodzie przedwcześnie może powodować ból u kobiety, jak i na skutek strachu przed intymnością lub trudności komunikowania się z mężem gwarantowane. Szczególnie odnosi się to do tych matek, które miały pewne komplikacje, które wymagały szycie podczas porodu. W takich przypadkach powstrzymać się od aktywności seksualnej do minimum trzech miesięcy, ale to zależy od okoliczności. O początku życia seksualnego może wskazywać ostateczny gojenie kanał rodny, ale mimo to nie może być dyskomfort podczas stosunku.

Jeśli do porodu zostało wykonane cesarskiego cięcia, i pomimo faktu, że pochwa nie jest dotknięty i zmienił seks po porodzie będzie miał również zostać przełożone na późniejszy termin. Wszystko do tkanki, do których został dołączony łożysko, zostały przywrócone, a blizny na macicy i na zewnętrznej skórze blizny gojenia było.

Wiele młodych matek umieścić na ich życie seksualne przejeżdżają, odnosząc się do dyskomfortu podczas wprowadzania penisa i suchość pochwy. Ale to jest tylko tymczasowe obniżenie estragon, w wyniku zakleszczenia zakończeń nerwowych krocza.

Pożądane jest również, aby zrobić Ćwiczenia Kegla, które pomagają trenować mięśnie krocza. Dzięki nim, pochwa będzie szybko powrócić do normy, a seks po porodzie blask z nowymi kolorami i będzie pożądane dla obu partnerów.