843 Shares 5199 views

Nowa specjalność – „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”. Przekwalifikowanie zawodowe, uniwersytety, perspektywy pracy

Aktualne zmiany w nowoczesnym rynku pracy doprowadziły do tego, że znajdował się nowy 2015 Oficjalna lista specjalności – „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. Przekwalifikowania zawodowego w nowej specjalności został otwarty w wielu instytucjach edukacyjnych w kraju, ponieważ zalecenia ministerstw i instytucji BHP wymagają specjalistycznych agencji rekrutacyjnych mają odpowiedniego wykształcenia specjalistycznego.


Co daje przekwalifikowania

Przekwalifikowanie zawodowe w dziedzinie zarządzania personelem oferuje zdobycie niezbędnej wiedzy z nadzieniem. Kurs standardowy składa się z dwóch kierunkach. Każdy kierunek jest ważny na swój sposób i daje niezbędnych umiejętności i wiedzy, które można wdrożyć w praktyce, zajmując stanowisko Inspektora Personelu.

Pierwszy moduł. Sztuka zatrudniania

Pierwszy kierunek daje podstawowe pojęcia i wyobrażenia o tym, jak dobór personelu odbywa się podobnie jak procesy produkcyjne z punktu widzenia pracownika i kierownika, który jest osadzony w pojęciu „kadry kierowniczej”. Profesjonalne przekwalifikowania na tym module pozwala na zdobycie wiedzy:

 • Główne zadania i działania funkcji serwisowych personelu;
 • prawo pracy;
 • motywacja procesów pracy;
 • Rejestry zarządzania zasobami ludzkimi (z uwzględnieniem ostatnich zmian w organizacji pracy);
 • etyka korporacyjnych i kultury;
 • Bezpieczeństwo osób prawnych;
 • naliczanie wynagrodzeń;
 • Wykorzystanie technologii informacyjnych w zarządzaniu kadrami z badaniem programu 1C.

Drugi moduł. Sztuka zarządzania

Zasoby ludzkie w każdej organizacji jest przede wszystkim zaniepokojony psychicznego komfortu organizacji. Jak wiadomo, nie ma zatrudnić pracownika, trzeba także zachęcić go do dobrze pracować. Problemy zwiększenie efektywności procesów pracy w firmie zajmują się funkcjonariusze personalnych.

Drugi moduł szkoleniowy pozwala na korzystanie z wielu czynników osobistych i behawioralnych, w celu zorganizowania skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi. Profesjonalne przekwalifikowania drugiej fazie koncentruje się na badaniu takich tematów jak:

 • Wszystkich pracowników psychologia;
 • Aspekty społeczne i psychologiczne ludzkich zachowań;
 • psychodiagnostyki i odpowiedzialność;
 • Konflikty w organizacji i jak je rozwiązać;
 • relacje interpersonalne i problemy współpracy ludzi z różnych Psycho;
 • psychologia;
 • zachowań organizacyjnych.

Gdzie można przekwalifikować

Obecnie różne uniwersytety, uczelnie i ośrodki oferują kwalifikacje przejść kurs na zasoby ludzkie dyscyplin. W Moskwie, wśród instytucji edukacyjnych dla przekwalifikowania NRU "MEI" ERI, State University of Management. W Petersburgu – Instytut rozwoju zasobów ludzkich. Może przekwalifikowania programy „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” został opracowany w instytucjach edukacyjnych w Twoim mieście.

Jak jest szkolenie?

Studenci uczelni wyższych kursach będą pracownikom agencji rekrutacyjnych, działy zasobów ludzkich i urzędników zajmujących się bezpieczeństwem i higieną pracy, może być przeszkolony i uzyskać specjalność „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. Profesjonalne przekwalifikowania znacząco zwiększyć szanse na znalezienie dobrej pracy. Szkolenie trwa sześć miesięcy i może odbywać się w różnych formach – korespondencyjnie, odległości, wieczorem lub kombinacji tych rodzajów treningu. Czesne płatne słuchacza lub organizacji zainteresowanych w modernizacji własnej kadry.

Gdzie szukać pracy?

Każdy pracownik służby personalnej w przyszłości będzie w stanie efektywnie wykorzystać umiejętności i wiedzę, która daje przekwalifikowania. Zarządzanie HR Specialist – zażądał handlu na dzisiejszym rynku pracy. Z tego dyplomu pracownika może zajmować różne stanowiska w służb zatrudnienia, agencje zatrudnienia, outsourcingu i innych organizacji.