207 Shares 8216 views

Dragon fruit – pitahaya

Co to jest owoc smoka mało znane w naszym kraju, a więc mieszać go z jakimkolwiek innym może, na przykład, z ananasem – jak skórki wadze. Mimo to, w wielu krajach nie jest to owoce egzotyczne, choć przyniósł. Początkowo ten wspaniały drakońskie owoc z Ameryki Południowej (pierwsza wzmianka pochodzi z 13 wieku w historii Azteków) i Azji. Oczywiście, odległość między tymi regionami imponujące, ale wciąż.


Dragon fruit ma niezwykłą legendę o pochodzeniu. Mówi się, że po raz pierwszy zauważył, że zabił smoka. Przed śmiercią, wygłaszane z jego ust nie jest już słup ognia, a owoc. Z jakiegoś powodu, to uważano, że znajdował się na ciele smoka u podstawy ogona, co dało bardzo delikatny smak mięsa. Nadal istnieje plotka, że smak mięsa, a ludzie uzależnieni od niego i służył jako pretekst do eksterminacji smoków, dobrze, oczywiście, z wyjątkiem szkód, które wyrządzają wsiach.

W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Dragon fruit znany również jako Pitaja i pitahaya. Rośnie na kaktusa. Powszechne i istnieje nawet plantacji, gdzie owoce są uprawiane w Izraelu, Ameryce Środkowej i Południowej, Wietnamie i Meksyku. W chwili obecnej istnieją trzy gatunki drakońskie owoce już nabyte dzięki interwencji hodowców: owoce z żółtym i białym miąższu skóry z czerwonej skóry i białego wewnętrznej treści i czerwonawym kolorze różowym z dokładnie tego samego koloru miąższu. Każdy owoc ma nasiona i podobnie jak kiwi, są jadalne i czarny.

Dla wyglądu, pokryte jakby łuski, dragon fruit jest również nazywany opuncja. Chociaż, aby spróbować to nie wygląda. Raczej na kiwi. Pitaja cecha, nawet jakaś tajemnica polega na tym, że kwitnie tylko w nocy, a zatem może zostać zapłodniona tylko nocnych owadów i latających stworzeń. Takie jak nietoperze. Są one również głównymi pomocnikami kaktusa. Chociaż może to być powiadamiani, wiele w krajach, gdzie jest uprawiana, jest on często stosowany w przemyśle spożywczym i starali fakt zapylanie nie martwi.

Czerwony smok owoce są bardziej powszechne niż inni, ponieważ on jest głównym i oryginalne. Używany, w zasadzie, tylko ciało. Ale również całkowicie umyte owoce również przejść do przyczyny. Przede wszystkim są one niezbędne do przygotowania napojów alkoholowych. Miąższ i sok są dodawane do jogurtów, lodów, produktów mlecznych, sorbetów, a nawet słodycze. Z nasion uzyskuje się doskonały sos do deserów lub wyżej wymienionych produktów. A to nie wszystko użytku, ale w zasadzie jest to słodki lub słodycze, napoje.

W tym samym czerwony smok owoce są nie tylko bogate w minerały, ale również witamin. Bardzo korzystny wpływ na wątrobę, pomaga jej odzyskać. Poprawia przemianę materii, które nie mogą jednak radować się tym, którzy mają problemy z wagą (takie jak dziwne i niewystarczający). Jest to szczególnie przydatne, jeśli istnieją inne problemy związane z metabolizmem w organizmie (co jest dużo). Zaleca się stosowanie Pitaja i cukrzyca, nie jest tajemnicą, że z tą chorobą potrzebują specjalnej diety i produkty powinny mieć pozytywny wpływ nie tylko w wątrobie, ale także w metabolizmie i cukru, co jest trudne do strawienia, a nie w ogóle – czystej fruktozy.

Oczywiście, to nie wszystkie korzyści płynące z owocami, ale to wystarcza już, by go kochać jak banany, ananasy, kiwi, mango, etc. Jedyną wadą – że rzadko można znaleźć w sklepach, ale jeśli spełnione, ale teraz już nie będą się obawiać: wiele sposobów, aby wykorzystać, korzyści, zbyt. Nawiasem mówiąc, reakcja alergiczna na owoce smoka jest niezwykle rzadkie (być może ze względu na małą popularnością w naszym kraju).

Wypróbuj nowe owoce, a nawet najbardziej egzotyczne, nagle stał się jednym z ulubionych!