391 Shares 5013 views

„Kviks” środek farmaceutyczny. Instrukcje użytkowania

Farmaceutyczna instrukcja agent „Kviks” Instrukcja zawiera informacje to hipertoniczny roztwór działań lokalnych. Jej podstawą – Woda Atlantic zawartość soli, która jest optymalna – 2,6%.

Antiedematous działanie leku osiąga się przez działanie roztworu hipertonicznego, co powoduje zmiany ciśnienia osmotycznego. W rezultacie, konieczne przepływ cieczy z błony śluzowej nosa i zatok do jamy nosowej. Dzięki osmotycznego efekt pęcznienia śluzowe górnych dróg oddechowych jest znacznie zmniejszona, co niewątpliwie znacznie ułatwia oddychanie przez nos.

Lek „Kviks” Instrukcja operacyjna określa również ma działanie mukolityczne. Jest to w celu zwiększenia izolacji płynu tkankowego, z przestrzeni międzykomórkowej w wydzielinie z nosa, śluzu aktywacji transportu migawkowy eliminując alergicznych i bakteryjnych cząstek.

Pierwiastki śladowe i minerały, które składają się na lek „Kviks” (spray), można znacznie zwiększyć przy użyciu procesów wymiany energii w nabłonku rzęskowym błon śluzowych jamy nosowej i zintensyfikować upłynnianie śluzu.

Bezpośredni efekt bakteriobójczy wywierana hipertonicznego roztworu soli wody oceanu, zapewnia tłumienie miejscowego zapalenia błony śluzowej nosa.

Ponadto, preparat farmaceutyczny „Kviks” Zastosowanie informuje użytkownika w stanie najbardziej skutecznie utrzymywać optymalny poziom wilgotności i promuje normalizację śluzowych nosa funkcji fizjologicznych przez zwiększenie miejscowego odpornościowego.

Wymieniony lek jest przeznaczony do stosowania w nieżytu nosa (w tym alergiczne), zatok przynosowych i zapobiegania w epidemii ostrej niewydolności oddechowej.

"Kviks" lek. Instrukcje użytkowania, sposób dawkowania

Przed rozpoczęciem procedury nawadniania należy usunąć kapturek zewnętrzny i kilkakrotnie tryskacza, a następnie przeprowadzenie wstrzyknięcia, po którym dezynfekcji i zużycie końcówkę.

Natychmiast po wstrzyknięciu może czuć lekkie pieczenie.

Funduszy już przypisane do trzech miesięcy życia.

Młodzi pacjenci powinni zrobić jedną lub dwie dawki do każdego otworu nosowego. Odstęp między grupami powinien mieć co najmniej osiem godzin (maksymalnie trzy razy dziennie).

Dorośli pacjenci wykazują 1-3 nawadnianie każdego otworu nosowego do trzech razy dziennie.

Nie wolno używać tego leku przez dłuższy czas, nie powoduje uzależnienia.

Ogólnoustrojowe niekorzystne zmiany zachodzące na tle stosowania leku, a nie stały.

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania leku jest specyfiką morskiej.

W czasie ciąży i laktacji stosowania leku nie jest wykluczone.

Lek „Kviks” – krople, szeroko stosowane w leczeniu, jak niepożądane reakcje krzyżowe z innymi lekami, nie jest dostępna.

Przypadki przedawkowania w praktyce klinicznej nie jest ustalona.

Środek farmaceutyczny jest przedmiotem sprzedawane w butelkach trzydzieści zdolność mililitr, z których każdy jest wyposażony w wygodne dawkowanie. Należy zauważyć, że w pojemniku znajduje się filtr antybakteryjny w celu wyeliminowania niepożądanego zanieczyszczenia leku przez sześć miesięcy po jego otwarciu. Jedna fiolka zawiera dwieście dwadzieścia dawek.

Optymalna temperatura przechowywania leku jest dwadzieścia pięć stopni Celsjusza.