767 Shares 8876 views

Wózek Chicco Lite Way: opinie klientów

Obecnie Twoja uwaga zostanie przedstawiony wózek Chicco Lite Way. Te „spacery” interesujące dla wielu rodziców. Ale czy rzeczywiście zwrócić uwagę? Aby rozwiązać ten problem pomogą liczne opinie klientów, jak również charakterystykę tego produktu. Jakie są zalety i wady to ma? Czy rodzice i dzieci są zadowoleni z wyboru? Bądź przygotowany na to, że nie ma zgody wśród kupujących. Oznacza to, że ustalenia mają zrobić własne na podstawie oceny zalet i wad projektu.


Ocena wyglądu

Pierwszym kryterium, które odtwarza większość ogromną rolę – jest pojawienie się wózka. Cóż, kiedy pozostałe właściwości są dobre, ale niewielu zgodzi się wyjść z brzydkiego, niechlujstwa pojazdu dla dziecka.

Wózek Chicco Lite Way nie różni się zbytnio od swoich rówieśników. Jest to wspólny projekt wózek, przeznaczony do pracy ciągłej. W każdej chwili można pójść z nią na ulicę. To wygląda „proste, ale smaczne.” Nic specjalnego – po prostu czysty wózek, coś przypominającego solidną hamaku na kołach.

Kolorystyka w Chicco Lite Way jest zróżnicowana. Rodzice bez problemów można wybrać kolorowania dla dziewczynek i dla chłopców. Chcesz uniwersalny? Także to nie ma znaczenia! Ogromne zapotrzebowanie na srebro i czerwony wózek tego typu. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd konstrukcji jest niemal nie do odróżnienia od tych obiektów rekreacyjnych. To tylko karetki trzcinowy, wykonane w japońskim minimalizmem, ale przyciąga poglądy.

koła

Jedną z głównych cech wszelkich kół pojazdów dziecko są. Są one odpowiedzialne za ruch konstrukcji. Jest to bardzo ważne dla rodziców. Chicco Lite Way oferuje swoim klientom wózku na spacer z 6 kół. Tył – podwójny, z przodu – nie. Są one wykonane w całości z tworzywa sztucznego, obrotowe.

Szczerze mówiąc, na wózku jest idealnym rozwiązaniem. Ale niektórzy rodzice są sceptyczni kół plastycznych. Zwłaszcza, gdy nie mają części gumowe. Tylko że to nie ma wpływu na jakość naszego obecnego produktu – nawet z pełnym tworzywa sztucznego ruchu koła na drogach uzyskać równomierne i gładkie. znamienny wózek jego zwrotność właśnie z powodu elementów obrotowych.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że oba hamulce przewidzianego w strukturze. Zapewniają niezawodną ochronę przed niepożądanym ruchem podczas chodzenia. Jak zauważył kupujących, wózek wspaniały „idzie” na różnych drabin, które promuje łatwa obsługa Chicco Lite Way na schodach. Wszystko to jest tylko zadowala rodziców, chociaż trochę plastikowych kół Push.

podwozie

Na ramie podwozia, a także nie należy zapominać. Składniki te nie są mniej ważne niż koło. Mechanizm składania w przewozie – „cane”. Oznacza to, że można łatwo złożyć i rozwinąć strukturę, gdy jest to potrzebne. Po prostu idealnym rozwiązaniem dla wózka!

Pod siedziskiem znajduje się kosz na zakupy. Jest w pełni tkanek, raczej głęboka. Jednakże, jeśli reszta Chicco Lite Way znajduje się w pozycji leżącej, a następnie dostać się do kosz jest bardzo problematyczne. Ponadto, siła tego składnika nie jest inaczej – z aktywnym użycie wycierane bardzo szybko.

Uchwyty wózek Chicco ma dwa. Ich główną wadą – brak możliwości kontrolowania wysokości add. To nie jest bardzo wygodne. Zwłaszcza, jeśli rodzice dziecka różnią się znacznie w rozwoju. Niektóre z nich mogą być niewygodne o podobnej strukturze. Nie najgorsze, ale nadal nie działa.

blok

Odgrywa ona ważną rolę w każdej jednostce siedziska spacerówki. Ze względu na to zapewnić bezpieczeństwo dziecka, jak również komfort. W tym obszarze, wózek Chicco Lite Way skargi nie ma znaczenia.

Konstrukcja bloku wyłożone wodoodpornego materiału, który nie boi zmian temperatury. Nie spali w słońcu, nawet przy ogniu na ulicy regularnie. Z tyłu jest regulowana w wózku inwalidzkim, ma trzy pozycje. są przewidziane pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa dla malucha.

Znacznie bardziej niż cokolwiek ważnego w bloku nr. Mamy tu do czynienia ze zwykłym „spacer”, brakuje jakieś „wodotryski”. Co dziwne, ale rodzice są zadowoleni z tej decyzji. Wózek Chicco – to połączenie prostoty, jakości i bezpieczeństwa. To, czego potrzebujesz! Tak, z jego wadami, ale często nie są one tak ważne, aby zrezygnować z zakupu.

Opcje

Niektórzy zwracają uwagę na wyposażenie wózka inwalidzkiego. Poprzez zakup pojazdu dziecko, ty zawsze chcą uzyskać pełną wszystko, co potrzebne dla dziecka. Niestety, Chicco Lite Way ma inny kompletny ten składnik.

Co to znaczy? Opcje w wózku niekompletne. To nie jest najlepszy sposób wpływa na opinie klientów. Wraz z projektem, można uzyskać dodatkowe:

  • osłona przeciwsłoneczna;
  • Peleryna na nogi;
  • obwiedni (ciepła).

Nic innego nie jest przewidziane. Czy to jest zdejmowany zderzak-beam (i Chicco Lite Way Top, nawet to nie jest). Nie torba dla mamy, nie ma moskitiery, nie płaszcz. Wszystko to będzie musiał kupić więcej później. Podczas tego zostawić opinie nie są najlepszym tego produktu.

Ogólne doświadczenia

I że ogólnie konsumenci myślą o wózku? Jest to niezwykle lekka konstrukcja, trzcina (o wadze 6,9 kg), związane bardziej z wykonaniami budżetowych. Średnio kosztuje waha się między 8 a 11 tysięcy rubli. Zwrotny, prawie nie wymaga konserwacji, jednostkę wewnętrzną za pomocą wilgotnej ściereczki do czyszczenia bez żadnych problemów. Dla wszystkich to Chicco Lite Way zarabia pozytywne opinie.

Jedyną wadą również tu. Mówi się, że pióro nie ma regulowaną wysokość, koszyk nie jest najlepszej jakości (i dostać na to może być trudne), wiele urządzeń nie jest spełniony. Ponadto, ze względu na kółkach z tworzywa sztucznego na wózkach uderzeniami mocno wstrząsa. Przeglądając je, można, ale uważają Chicco Lite Way idealny nie może zrobić to jako opcję budżetu. Jest to proste „kij” na spacery z dzieckiem, że nie trafi do kieszeni!