339 Shares 5019 views

Jaki jest blindhem cel?

Być może, wielu słyszało coś takiego jak „tajnego stawu”, ale nie każdy wie, jak to jest zrobione i co jest przeznaczone. Już na podstawie nazwy sugerują, że odbywa się to w taki sposób, że nie może być widziany z przodu urządzenia. Jest on stosowany w przypadku trzeba hem krawędzi tkaniny z cięcia zamknięte.


Blindhem biegnie od prawej do lewej. W tym celu wybiera się kilka nici uprzednio wygiętego przywieraniu tkanek igły do zagięcia. Guzek zatem wstępnie skórę. Następnie ponownie omijając kilka podnosi przybliżeniu taką samą liczbę włókien. Warto zauważyć, że im mniejsza będzie małe kroki, tym bardziej wytrzymałe kolej blindhem a zatem produkt końcowy. Pod warunkiem, oczywiście, że jest to prawdziwe w odniesieniu do konkretnej sprawy.

Również z tego pokładu można łączyć ze sobą różne elementy nałożone prawy bok. Jest w takim przypadku często określane jako wewnętrzny. Można również podłączyć złą stronę różnych części i uszyć je, tworząc bliznę. Zakres wewnętrznym szwie dość obszerna. Jest często stosowany w produkcji różnego rodzaju miękkich zabawek. Dzięki niemu można uzyskać naprawdę ładny i gładki produkt. Najważniejsze w tym przypadku, aby wybrać materiał do produkcji zabawek i wykonywać ściśle blindhem małych kroków. Ten produkt będzie wystarczająco silny i będzie w stanie zachować swój kształt przez długi czas. Poza tym, ten rodzaj spoiny można stosować w przypadku pewnych rzeczy zgrane wzdłuż szwu. Wykonując podobną akcję, mogą być wyeliminowane przez otwór utworzonej na spodnie, dżinsy i jakiejkolwiek innej pozycji.

Dość często blindhem wykonywane ręcznie, służy do przyłączenia części dzianych wyrobów. W tym przypadku połączone ze sobą pętle krawędzi należących do dwóch różnych elementów, pociągając za niego gwintu i tworzenie haczykowate pętli. Jednocześnie można to zrobić nie tylko za pomocą igły, ale haku. Jednak ważne jest, aby zapewnić taką samą gęstość na całej długości spoiny, uważając, aby nie ciągnąć skraju sieciowalnych elementów. W tym celu konieczne jest, aby rozciągać nić przez pętlę na hak, zapewniając niezawodne połączenie obu części. Na końcu gwintu powinna być ustalona tak mocno, jak to możliwe. Zapewni to niezbędne Dzianiny trwałość. Po tym wszystkim, najczęściej po prostu oszukany wzdłuż szwu po pierwszym praniu. Niezawodny gwint mocujący pozwoli uniknąć.

Warto zauważyć, że ten rodzaj złącza mogą być wykonane nie tylko ręcznie, ale także na maszynie do szycia. Obecnie na rynku można znaleźć wiele modeli, różniących się inną funkcjonalność. Decydując się na zakup jednego z nich, należy zapoznać się z instrukcją. Nie koniecznie wskazać, jakie rodzaje szwów na maszynie do szycia w tym modelu może być wykonana. Być może trzeba będzie zwrócić uwagę na drugą. Po tym wszystkim, od czasu do czasu konieczne jest przeprowadzenie rąbka przy użyciu ściegu. W tym przypadku, funkcja ta będzie bardzo przydatna.