874 Shares 8496 views

Białe róże: wartość przeszłości i teraźniejszości

”… nagle podniósł fale morza, rzucili na ziemię i wlewa się do pianki brzegu morza. I to był piękny moment narodzin bogini miłości i piękna. Kiedy Aphrodite nadepnął na mokry piasek, morze piany na jej piersi i biodra zamienił się idealnym pięknem swych białych róż … "

Znaczenie tych wspaniałych roślin jest nie do przecenienia. Od starożytności do współczesności róża – królowa kwiatów, ze nic nie dzieje się do porównania, symbol doskonałości, uosobienie wielkości i nieziemskiej świetności. Te pobicia pąki tworzą środowisko luksusu, elegancji i harmonii. Są to biała róża. Ich znaczenie i są obecnie nierozerwalnie związane z romansu, niewinność trzeźwości. Nie na darmo jest Rosebud w starożytności stanowiły idealne nieskończoność. Pełnowymiarową kwiat – piękno i ulotność ludzkiego życia.

Kwiaty można powiedzieć wiele, ale oczywiście nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, a w ich własnym języku – symbolicznej. Jeśli dano róży bez kolców, wiesz, że osoba, której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Bukiet z białych róż znaczenie są bardzo jasne: lojalność, niewinność, harmonia, czystość, i, oczywiście, miłość! To oni – uosobienie wiecznego, najczystszej miłości, której nikt nigdy zniszczyć. Dlatego też białe róże najczęściej można zobaczyć w bukiet panny młodej.

I jest to język tylko jednego rodzaju róż – biały. Natomiast połączone na bukiet kwiatów można powiedzieć wiersz zaprezentować całą gamę uczuć, które tak trudno jest wyrazić słowami.

Nawiasem mówiąc, wieniec z białych róż i był ozdobą Panny. I wplótł go i dawał do Najświętszej Marii Archanioła Gabriela , wraz z dwoma wieńcami czerwone i żółte pąki. Każdy z wieńcami przewożących swoje znaczenie: biały – radość, żółty – chwała, a czerwony – cierpienie. I białe róże – symbol ciszy i tajemnicy.

Logiczne jest, że takie piękne kwiaty jak pewni ludzie, którzy stoją twardo na ziemi, poznać wartość stabilności i komfortu. Jeśli należysz do tych, jak najczęściej otaczać się kwiatami. Dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie podałeś! I nie koniecznie, że żyli białe róże. Zdjęcia można łatwo zastąpić ich efekt orzeźwiający. Zwłaszcza te kwiaty więdną nie.

A jeśli miał białą różę, sen-wartość może być tylko zadowolony, ponieważ w rzeczywistości obiecują dobrobyt i dobrostan. W życiu najbliższej przyszłości nie będzie spowodować cierpienie i zawirowania. Jeśli białe róże marzyć bez rodzinnym człowiekiem, wtedy bardzo szybko się skończy samotność. Jeśli masz już parę, a potem życie rodzinne będzie wypełnione miłością i szczęściem, a każdy dzień będzie tylko proszę.

”… Bez białych róż tak pozostało. Kiedy Aphrodite pobiegł pomóc śmiertelnie rannego wybranych podczas polowania Bóg Adonis, nie zważając na jego drodze spalania ciernie ciernie, ostre kamienie, bezlitośnie Reza delikatną skórę na stopach, na ziemi kapiącą krew. Gdzie posypane krople gorącej ziemi, tam rosły róże czerwone, jak krew bogini … "

Tylko to jest początek to już inna historia …