544 Shares 2420 views

Kiedy dzieci zaczynają się uśmiechać – są one osobowość

Wszyscy rodzice, decydując się mieć małe dziecko, próbuje dowiedzieć się wiele rzeczy, a kiedy dzieci zaczynają się uśmiechać. Wszakże dla kochających matek i ojców są bardzo ważne chwile, takie jak pierwsze słowo, pierwszy uśmiech, pierwsze małe kroki i pierwsze znajomości życia dziecka. Ale chodzi w tym czasie. Dlatego staramy się zrozumieć ogólnie przyjętych norm pediatryczny i dopasować je do niektórych funkcji, które są charakterystyczne dla jednej lub innego dziecka.

Tak się złożyło, że pierwsze emocjonalne „działania”, które są charakterystyczne dla wszystkich dzieci – płacze i frustracji. W związku z tym, każdy wie, że są to krzykacze urodziły, ale jakim czasie dziecko zaczyna się uśmiechać – tajemnicą, ale tylko w początkowej fazie. Niektórzy rodzice podejmują okruchy ze szpitala ma uśmiech na twarzy, podczas gdy inni zwijają się i supyatsya miesięcy życia. Na tej podstawie można stwierdzić, że wszystko zależy od indywidualnych danych genetycznych dziecka, charakteru i warunków życia.

Jak dobrze wiadomo, nawet w obliczu dorosłego człowieka uśmiech trzeba zadzwonić jakiś czynnik zewnętrzny. Jest to bezpośrednio związane z pracą naszego układu nerwowego i temperamentu, więc kiedy dzieci zaczynają się uśmiechać – zaczną rosnąć, aby zrozumieć ten świat, jego radości i farb. Niektóre rzeczy, które wywołują emocje, może być ustanowione na poziomie genetycznym, podczas gdy inni – uzyskane w trakcie ciąży, inne – kupił za te kilka dni, że żył.

Ważnym punktem jest także zbadać, a jeden, że jest inna ekspresja emocji Baby „kopiach” z rodzicami. Oznacza to, że kiedy dzieci zaczynają się uśmiechać – nauczyli się obserwować i analizować działania i reakcji na pewien starszy zjawiska. Dlatego radość (i smutek), który pokazuje Pipsqueak, jest oznaką prawidłowego rozwoju i równowagi psychicznej.

Standardowy termin przejawy tej emocji, uśmiech – jeden miesiąc. Opierając się na fakcie, że niektóre dzieci są uśmiechnięte od jego narodzin, i innych poważnych przez 6 tygodni, a lekarze dokonali takiego wniosku. Jednak warto zauważyć, że w wieku kilku dni lub nawet tygodni od emocji jest najprawdopodobniej nieprzytomny. W ten sposób dzieci reagują tylko na fakt, że czują się dobrze, ciepłe i przytulne, nie są głodne i nie chce spać. Najczęściej taki uśmiech jest bardzo rozproszona i można łatwo wymienić ze łzami, za które istnieją konkretne powody.

Kiedy dziecko zaczyna się uśmiechać świadomie, staje się osobą. Zaczyna ocenić sytuację, porównaj działań i zdarzeń zachodzących wokół niego. W wieku dwóch miesięcy, dziecko już można śmiać się celowo tak unyav płacze. Jednak, aby opóźnić ten radość małym twarzy swojego dziecka w tym czasie jeszcze nie wyjdzie.

We wszystkich przypadkach, gdy dzieci zaczynają się uśmiechać – to jest szczęście w rodzinie. Tym razem stara się sfotografować, data jest napisane w notatniku. Uważnie charakter młodego dziedzica, oglądać swoje nawyki i upodobania, i śmiać się cud będzie łatwiejsze.