246 Shares 7731 views

Unikalna red cherry? Przydatne właściwości i receptur wywary


Czerwony, lub z pierwszego tłoczenia, wiśnia pochodzi z Ameryki. Ten piękny mnogostvolovoe roślin dotarcia do 7 metrów wysokości. Kwitnące drzewa bogato i elegancko, jesienią zacząć dojrzewać jaskrawoczerwone owoce. Red cherry, właściwości użytkowe , które będzie tematem tego artykułu – wyjątkowa roślina lecznicza z odurzający aromat.

Podczas swojego drzewa kwitnienia wydziela silny zapach tak, że wszystkie patogeny są po prostu zabić. A człowiek lepiej nie będzie przez dłuższy czas w pobliżu krzewów kwitnących – to jest szkodliwe dla organizmu. Najważniejsze jest to, aby budować ją prawidłowo i mądrze liści, kory i owoców, a następnie gotować i jeść napary lub wywary, które mają działanie lecznicze na nasze zdrowie.

Prunus virginiana czerwony i używane przynieść same korzyści. Obie rośliny są skrzyżowane ze sobą i tworzą hybrydy. Obie tuleje dać ludziom słodki soczysty owoców bogatych w witaminy, kwasy organiczne i lotnych składników mikroelementów (cynk, żelazo, miedź, kobalt). W jagody zawierają olejki eteryczne, które mają działanie antyseptyczne. Szeroki asortyment cennych substancji powoduje lecznicze właściwości roślin.

A co jest szczególnie znana red cherry? Przydatne właściwości polegają przede wszystkim na jego działanie napotne. Nic dziwnego, że wywar z liści i owoców zaleca się pić w podwyższonej temperaturze.

Także krzew ma tonik, uspokajające, moczopędne i działanie przeciwzapalne. Korzystny wpływ na układ nerwowy i walki z beri-beri.

Wielokrotnie udowodniono, że wiśnie mają działanie antykoncepcyjne. Ponadto, jest to doskonały naturalny antybiotyk zabicia patogenicznych mikroorganizmów. Unikalne właściwości lecznicze od czasów starożytnych słynie z czerwonym wiśni. Przydatne właściwości owoców normalizuje trawienie i zwiększa potencję u mężczyzn. Przez wieki, wiśnia pomógł ludzie traktują rzęsistkowica.

Herbaty i napary z liści – są prawdziwymi pomocnikami w walce z objawami kaszlu i zapalenia oskrzeli. Buliony wydajne w korzonków nerwowych, zapalenie spojówek, artretyzmu i anemii. Wyciąg z kory drzewa było dobre dla gorączki. Red cherry (patrz zdjęcie artykuł) wzmacnia układ odpornościowy. Sok z owoców podawać dzieciom z biegunka, wymioty, czerwonki i zakaźnego zapalenia jelita grubego. Wywar z rośliny płukania ust, przyczyniają się one do eliminowania choroby zapalne i zapobiegania rozwoju próchnicy. Opiszmy leczenie receptur czeremchy:

  • Gdy niestrawność 20 g suszonych owoców potrzeba 400 ml wrzącej wody. Mieszać przez 10 minut w ciepłej łaźni wodnej, a następnie przesączono i kubka w połowie przed posiłkiem kilka razy dziennie.
  • Kiedy ból gardła, zapalenie jamy ustnej i zapalenie oczu nalegać suszonych liści rośliny w gorącej wodzie. Zastosować okłady na oczy i wypłukać usta bulionu.
  • Napotne i moczopędne napój. Łyżka kory infuzji przez pół godziny w dwóch filiżanek wrzącej wody. Ciecz jest filtrowana i stosowane w łyżeczce trzy razy dziennie.

Przechowywane w torebkach tkaniny suszone czerwone wiśniowy. Przydatne właściwości pozostają w tym stanie przez 12 miesięcy. Jak się okazało, rośliny skorzystają jest bezsporny, wiśni traktuje nas z różnych chorób, daje cieszyć się przyjemnym smakiem jagód i szczęśliwy piękne kwitnienia. Jeszcze w tym zioła istnieją przeciwwskazania. Ta ciąża i specyfiką.