533 Shares 7648 views

Jak gotować czarownice z mięsem? Warlockowie z mięsa w piecu

Czarnoksiężnicy z mięsem nie wiem, jak gotować wszystko. To niezwykłe danie z mielonego mięsa i ziemniaków można znaleźć tylko w języku białoruskim, polskim i kuchni litewskiej.

Dokonywanie takich produktów mogą być różne. Dzisiaj przedstawiamy wam trzy recepty, które nie zawierają drogie produkty, ale wymaga wiele wysiłku.

Czarnoksiężników zrobić pyszne (naleśniki z mięsem): krok po kroku receptury

Przedłożony danie okazało się nie tylko obfite i smaczne, ale także piękne, konieczne jest, aby ściśle przestrzegać wymagań receptury. Na początek zaleca się zakupić następujące produkty:

 • Ziemniaki średnio – około 2,5 kg;
 • miazga z małej ilości słoniny – około 500 g;
 • gorzkie żarówki cebula – 2 głowice;
 • Mniejsza sól morska, ziele angielskie czarny, wszelkie zioła i przyprawy – według swojego uznania wykorzystać;
 • sklep cream więcej tłuszczu – około 2 łyżki duże;
 • tamtejsze duże jajko – 1 szt;.
 • olej naturalny masło – 30 g;
 • profiltirovannuyu wody pitnej – kilka dużych łyżek;
 • bezwonny olej roślinny – dla produktów do smażenia.

Zrób pachnący mieloną wieprzowinę

Zastanawiasz się, jak gotować z czarownikami mięsa? Aby zacząć zarabiać pachnący farszu. W tym celu, miazga wieprzowina potrzebują dobrego umyć, a następnie pokroić na bardzo małe kawałki. W razie potrzeby można użyć w maszynce do mięsa.

Obok zmielonego produktu, aby dodać sól morska, różne przyprawy, posiekaną cebulę, szef słodki pieprz i posiekaną pietruszkę. Jeśli uważasz, że farsz będzie zbyt suche, należy dodać do niej dodać zakupy tłuszczu duże śmietanę i kilka łyżek wody pitnej. Podsumowując, wszystkie komponenty potrzebne do mieszać, aż będzie gładkie.

Gotowanie ziemniaków podstawy

Warlockowie z mięsa wymagają obowiązkowe użycie miękkiej podstawy. Jednak to nie powinno być oddzielnie wyrabiania ciasta, a podstawa jest wykonana z ziemniakami.

Tak więc, bulwy warzyw wymaga dobrego mycia i czyszczenia. Następnie muszą trzeć na dużej tarce. Jeśli masz robota kuchennego, a następnie zmielenie ziemniaków można zastosować do niego.

Po przetworzeniu warzywa muszą być umieszczone w woreczku z gazy mocno i powiesić nad głęboką misę. Maksymalna pozbawienie ziemniaki wilgoci wyrażonej wody musi być odprowadzona z bębna i skrobia osiadł na dnie, ponownie dodając bulw proszkowych.

Poprzez przeprowadzenie czynności, wymagane jest, aby umieścić ziemniaczaną startej cebuli, bitych jaj i składników smakowych sól. W efekcie masz plastikową podstawę roślinnego powinny być uformowane, który dobrze nadaje się do modelowania.

Proces kreatorów tworzących

Warlockowie z mięsem tworzą bardzo łatwo. Wymaga to ma kawałek ciasta ziemniaczanego, i sprawiają, że nie jest bardzo gruby placek. Ponadto, w środku produktu należy umieścić aromatyzowanej mieloną wieprzowinę na 1,5 łyżek deserowych. Łączenie krawędzi plasterki warzyw, należy uzyskać ładne kulki ziemniaczane z mięsem w środku. Wszelkie pozostałe Produkt powinien być utworzony w taki sam sposób.

Proces smażenia na kuchence

Rozumiemy więcej, jak gotować z czarownikami mięsnych. Teraz musimy podjąć dużej patelni i podgrzać to olej roślinny silnie bezwonny, zmieszane z olejem do gotowania. Obok patelni jest wymagane, aby umieścić kulki ziemniaczane z mięsem mielonym i obsmażyć ze wszystkich stron na silne brązowienie. W tym przypadku, produkt powinien być regularnie włączyć łopatką lub łyżką, tak, że nie są one spalone.

Pieczenia w piekarniku produktów

Co do zasady, czarodzieje z mięsem gotowane tylko na patelni. Ale, jak my okrągły produkt, a następnie mogą nie smażyć w środku. W związku z tym zalecamy dopech je w piekarniku.

Aby to zrobić, wlać do wody nieco głębsze kształt (bulion), a następnie umieścić wszystkie smażonego produktu. Po tym, każda piłka chcesz umieścić łyżkę śmietany. Jako takie naczynie musi być pieczone w piekarniku przez 25 minut w temperaturze 185 ° C.

Serwuje oryginalne dania do stołu

Teraz już wiesz, jak upiec kreatorów z mięsa w piekarniku. Po tym czasie produkt należy usunąć i ułożyć na talerzu. Podawać je na kolację jest wymagane, wraz z sosem pomidorowym i świeżych ziół.

Jak gotować z mięsem kreatory szybko i smaczne?

Jeśli trzeba szybko przygotować obfitego i pożywnego posiłku, zaleca się stosowanie następujących szczególnych przepis. Nie obejmuje ona dużą liczbę elementów i nie wymaga dużo czasu.

Tak, aby jego własne czarodzieje ziemniaki z mięsem, musimy:

 • Ziemniaki są małe – około 1 kg;
 • Pierś z kurczaka schłodzone – 500 g;
 • Średnio jajo rustykalne – 1 szt;.
 • mąki wysokiej jakości – 3 łyżki duże;
 • sałatki Cebula – 2 głowice nośniku;
 • średnie sól, pieprz, ziele angielskie zgnieciony – do smaku do zastosowania;
 • dezodoryzacji olej – służy do smażenia;
 • Krem wysokiej zawartości tłuszczu – 300 ml (Sos);
 • szczypiorek czosnek – kilka sztuk. (Sos);
 • koper i pietruszka – kilka gałązek (do sosu).

Mamy mielone z piersi kurczaka

Naleśniki z kreatorów mięsnych okazać się bardziej kruchy i soczysty, jeśli za ich przygotowanie do korzystania mielonego kurczaka. Aby uczynić go, trzeba dokładnie umyć schłodzone piersi, a następnie odciąć skórę i usunąć wszystkie kości. Następnie, pozostałe filety obowiązek zniszczyć młynek wraz z jedną głowicą dziobowej. Obok składników należy dodać pieprzu i soli morskiej, a następnie dokładnie wymieszać i pozostawić na bok ręce.

Gotowanie ziemniaków podstawy

Podobnie jak w poprzednim przepisie, złożony preparat wariantowej placki ziemniaczane nadziewane aplikacja wymaga bazie roślinnej. Aby zrobić to, czego potrzebujesz do czyszczenia wszystkich bulw, a następnie zmielić je razem z ukłonem głowy, wcierać w drobnej tarce.

Po tej procedurze, składniki wymagane, aby dodać pieprz, ubite jajko, sól i lekki posiłek. Mieszać wskazanych produktów, trzeba uzyskać nie są bardzo płynne bazowej. Jeśli to konieczne, można dodać trochę więcej mąki.

Formowanie i produkty smażyć na patelni

Ze względu na wytwarzanie zasad ziemniaka nie mogą być dowolne ślepy kreatory forma powinna być bezpośrednio w naczyniu. W tym celu, naczynia trzeba wlać olej i dobrze rozgrzać. Obok ziemniaków patelni należy rozłożyć ciasto tak, że masz trochę ciasta. Po tym, konieczne jest umieszczenie bitochek wykonane z mielonego kurczaka. Na koniec produkt jest zobowiązany do pokrycia podstawy ziemniaczaną ponownie.

Fry utworzone czarownik pożądane dopóki jego dolna część jest lekko rumiane i górną – lekkie wysychają. Następnie produkt należy obrócić tarczę i przygotować analogicznie.

Podawać w tabeli, wraz z pikantnym sosem śmietanowym

Po upieczeniu wszystkie czarownice należy położyć na talerzu i podawać z sosem pachnące. On jest w następujący sposób: Aby dodać śmietanę starty czosnek i pokrojone warzywa, a następnie dokładnie wymieszane.

Czy czarnoksiężników ziemniaczane z kapustą i rozdrobniona

Produkty te są bardzo popularne w naszym kraju, niż w tych krajach, które były reprezentowane na początku tego artykułu. Aby je, musimy zestaw produktów:

 • ziemniaków mały – około 1.5 kg;
 • wołowina – 500 g;
 • Średnio jajo rustykalne – 1 szt;.
 • sałatki Cebula – 2 głowice nośniku;
 • kapusta młoda kapusta – 1/3 widelec;
 • średnie sól, pieprz, ziele angielskie zgnieciony – do smaku do zastosowania;
 • dezodoryzacji olej – służy do smażenia;
 • tłuszczu mlecznego – pełny szkła;
 • olej naturalny masło – 60 g;
 • koper i pietruszka – kilka gałązek (do sosu).

Gotowanie pachnący mielonego cielęciny

Przed dokonaniem czarowników z mięsem i kapustą powinny być dobrze umyte cielęciny i posiekać w maszynce do mięsa z gorzkim żarówki. Po że produkty należy dodać sól i pieprz, a następnie wymieszać ręcznie.

Robimy puree

W przeciwieństwie do wyżej opisanych sposobów przygotowywania kreatorów przedstawionych receptury nie wymaga rozdrobnione ziemniaki puree tych zaleceń. Aby to zrobić, bulwy należy oczyścić, przeciąć na pół i gotować w osolonej wodzie. Po warzywa są miękkie, są potrzebne do odprowadzania brzeczki, po czym zacier w puree tolkushkoy wstępnego zerwania dwa jajka i dodać do mleka, a stopiony gotowane oleju jadalnego.

Aby bardziej pożywne produkty z mięsa, jako podstawę należy stosować nie tylko pomarszczone ziemniaki, ale kapusta zasmażana. Aby to zrobić, trzeba wypłukać warzywa, usunąć niepotrzebne elementy, a następnie drobno posiekać. Następnie produkt jest wymagane patelni do smażenia do całkowitego miękkość wcześniej przyprawione sól i dezodoryzacji oleju.

Podsumowując, kapusta zasmażana chcesz opublikować na puree, dobrze wymieszać i schłodzić lekko.

Powstawanie i pieczenia produktów na patelni

Przed smażyć mięso z czarownikami i kapustą na patelni, powinny być dobrze uformowane. Aby to zrobić, należy podnieść dwa duże podstawy łyżka i aby je ciasto. Ponadto, w środku produktu chcesz umieścić kawałek mięsa. Zaschipnuv krawędź podstawy niego, trzeba najpierw zrobić kulę, a następnie podeptać, tak aby skończyć z pół-produktu gotowego, jak Klops.

Podobnie, tworząc wszystkie produkty, konieczne jest, aby przejść z ich pieczenia. To wymaga bardzo gorącej patelni smażyć z olejem, a następnie umieścić wszystkie placki ziemniaczane nadziewane. Półprodukt być, tak długo jak są one dobrze rumiane.

Piecz w piekarniku

Jeśli uważasz, że za pomocą tej obróbki cieplnej jest trudne do osiągnięcia całkowitego wypełnienia prażenie, mogą dodatkowo piec w piekarniku. W tym celu wszystkie kreatory porumyanivshiesya umieścić na płytce, a następnie przygotować ź godziny w temperaturze 210 ° C.

Jak prawidłowo służyć na obiad?

Zrobić pyszne, delikatne i pożywne produkty, należy je umieścić na talerzu i obecnych członków gospodarstwa domowego. Dodatkowo czarownicy można wlać trochę sosu i posypać ziołami. Co do dekoracji, a następnie przesłać go wraz z czarownice nie są zalecane, ponieważ jest to kompletny posiłek, który nie pozostanie obojętny żaden z członków rodziny.