530 Shares 4519 views

Ketrin Hardvik – udany reżyser Hollywood

Ketrin Hardvik – udany reżyser Hollywood i producent, a ostatnio znany do tej pory praca jest pierwszą częścią legendarnego „Zmierzchu”.


Początek jego kariery twórczej

Praca w branży rozpoczął jako Katarzyny dyrektora artystycznego. Wszystkie obrazy, stworzenie, które uczestniczyły Hardwicke ( „Tank Girl”, „Tombstone”, „Dwa dni w dolinie”, „Trzech Króli”, „The Newton Boys” i kanoniczne „Vanilla Sky”), różne niestandardowe schematy kolorów. Pełna debiut, w którym reżyser ketrin Hardvik działał jako współscenarzysta, był dramatyczny film „Thirteen”. Nawiasem mówiąc, drugi pisarz był żeńską, jako debiutantka w kinie, Nikki Reed. Trzynaście letnia córka Hardwicke przyjaciele pomogli postanovschitsy przelewu bez zniekształceń na ekranie, że wszystko, co przeżywa i czuje się w tym wieku normalna nastolatka. Film, zapalił się trudne życie nastolatków, wielokrotnie nominowany do najbardziej prestiżowej nagrody filmowej w USA – „Golden Globe” i „Oscar”. Dramat naprawdę pomogły lepiej zrozumieć dorosłych i dzieci do siebie, ketrin Hardvik otrzymał nie tylko uznanie specjalistów z branży, ale również zdobył armię lojalnych fanów.

w oczekiwaniu

Po triumfalnym debiucie reżysera pędy biografii poświęconej subkultury łyżwiarzy, „Lords of Dogtown”. Obraz opowiada historię powstawania nowego ekstremalnego sportu. Podstawą filmu stał się naprawdę stało się w przypadku 70 lat, a prototypy bohaterów – prawdziwych ludzi. Cały film jest o próżności, przyjaźni i uczciwości. W centrum tej historii główni bohaterowie – młode chłopaki, łyżwiarze Tony, Stacy, Jay i Sid, którzy marzą, aby wygrać prestiżowe extremals Przejdź. Ugotovlena bohaterów koleje życia, że będzie to prawdziwy test wytrzymałości przyjaźni czterech chłopców.

Po rozpoczął uwalnianie wynajem biopic ketrin Hardvik prace nad adaptacją dla fragmentu kinowej biblijnej historii „Boski urodzenia.” Film powstał na zamówienie słynnej wytwórni New Line Cinema. Obraz opowiada historię Józefa i Maryi Dziewicy, ponieważ ich wydalenia z Nazaretu, a kończąc na przyjście do Betlejem, gdzie, jak wiadomo, musi narodzić Jezusa.

"Zmierzch" (2008)

sława światowa i prawdziwa popularność przyszła do postanovschitsy w 2008 roku po wydaniu dużym ekranie pierwsza część „Zmierzchu”. Ten mistyczny romantyczny obraz ruchu w gatunku melodramatu, na podstawie prac Stefani Meyer jest najbardziej udany praca kobiet reżyserów w historii amerykańskiego przemysłu filmowego. W ogóle, globalnych opłat ponad $ 400 milionów pomimo niespotykanej sukcesie pierwszej części dalszej części. – „New Moon” – Shooting inny reżyser (Kris Vayts). Według oficjalnej wersji, ketrin Hardvik nie zgadzasz się z warunkami podanymi przez producentów do kręcenia obrazu, tak aby dobrowolnie odmówił współpracy.

ciekawostki

„Zmierzch” (2008) nie byłby taki sam bez bezpośredniego zaangażowania Hardwick. Ona osobiście nadzorował odlewania obsady, nie dostrzegając potencjał aktorów Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner – dzisiejsze idoli młodzieżowych. Po premierze filmu w wypożyczalni artystów natychmiast uzyskała status symbolu seksu. Dyrektor Sia los minęło, choć Hardwicke armia fanów wzrosła. Www Youtube jest wypełniona masą amatorskiego filmu, w którym autorzy starają się odtworzyć kręcenia sagi, ostrożnie kopiując intonacji i gestów żeński reżysera.

Gotycka wersja opowieści

W 2011 roku, autor pierwszego odcinka serii „Zmierzch” rozpoczęła prace nad adaptacją innej historii o ludziach i wilki, wpisując w tym czasie inspiracji w bajkach braci Grimm i Sharlya Perro. Do interpretacji publiczności wiecznej historii zostały przedstawione zgodnie z najnowszymi trendami mody i czasu – że ten stworzył obraz ketrin Hardvik. „Czerwony Kapturek” ma mistyczno-romantyczna historia opowiada o relacji między człowiekiem i wilkołaka – nadprzyrodzonej istoty. Folie do odwagi i oryginalności decyzji reżysera jest już możliwe umieszczenie pozytywną ocenę, świat Czerwony Kapturek nigdy nie widział.

Czerwony Kapturek – miła dziewczyna, Valerie (aktorka Amanda Seyfried) jest szkarłatny płaszcz, w najlepszych tradycji zachodniej mitologii i próbuje obliczyć tę wilkołaka w ich otoczeniu. Sytuacja nagrzewa się po przybyciu w miejscowości zaprawiony myśliwy ojcem Salomona (w tej roli Gary Oldman). Wszystkim dziewczyny pilnie potrzebne do czynienia z wydarzeniami w swoim życiu osobistym, faktem jest, że piękno od wczesnego dzieciństwa zakochany w biednej sieroty-drwala Piotr i rodzice przewidzieć małżonka bogatego kowala Henry.

Jako reżyser filmu reżysera i muzyka

Ketrin Hardvik, którego filmy nie pozostawia obojętnym młodych odbiorców jak nikt inny zna problemy nastolatków i rozumie je. Dowód tego faktu może być uznany za film dokumentalny The Hunting Ground wydany pod koniec 2015 roku w CNN. Film porusza problem przemocy w amerykańskich szkołach i na uczelniach. Ścieżka dźwiękowa do niej jest klip z Lady Gaga, kierowany przez Hardwicke. Główną rolę żeński w wykonaniu młodej aktorki Nikki Reed, ale wokalista nie pojawił się w filmie.

Między innymi, reżyser szczerze zainteresowany w różnych subkultur młodzieżowych. Jego obraz gotycki rock-n-roll „Raise Me” – to stylowy thriller z nieprzewidywalnym soundtracku stout i niespodziewane rezultaty. Podczas oglądania widz jest wymagany do uzyskania i estetyczną przyjemność z gotyckiej atmosfery filmu.