848 Shares 6100 views

Nowy format przybył do Władywostoku „Illusion Park” anuluje norm

Nowe interaktywne centrum rozrywki zakupione Władywostoku. „Iluzja Park” została otwarta w centrum handlowym „Beacon Hill”.


obiekt projekt

Planując kluczowym celem było rodzinnej rozrywki. Podczas gdy dorośli grać w kręgle, dzieci mogą zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości, a młodzież doceni rzeczywistych zadań.

Po ekscytującej rozrywki może być smaczny posiłek w różnych zakładach gastronomicznych. Zatrudnia firm jak Yummy Pizza & Kebab, "kluski Repablik", Ukushu, Gelato Italiano, Toki Sushi i innych. Fani docenią aromatyczny napój wizyty kawę z pysznych ciast.

Kompleks składa się z sieci kin „Ussuri”, „Ocean” i tytuł „Illusion”, który jest teraz bardzo dumny z Władywostoku. "Iluzja Park" dołączył również Kinopleks Nakhodka. Cała sieć jest zarządzana przez LLC „Cinema”.

Jej otwarcie

„Iluzja Park” (Władywostok) odbyło się uroczyste otwarcie skali. Na piątym i szóstym piętrze centrum handlowego „Beacon Hill” mieści się wiele lokali rozrywkowych. Centrum skupia kilka usług w różnych formatach:

  • teatry z telewizorem z szerokim ekranem;
  • Kręgle;
  • park rozrywki;
  • bar kino.

„Iluzja Park” (Władywostok) 09 września 2016 otwarto słynny showman Sergei Svetlakov. Przyniósł do publiczności film „Bride”, która odgrywa ważną rolę. Aktor podano również zaszczyt cięcia biurokracji dla publiczności.

Dla wszystkich obecnych ciekawych konkursach i przygotował ciekawą rozrywką były zorganizowane. Wydawało się, tego dnia w środku dzieje cały Władywostok. „Iluzja Park” Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

premiery

Otwarcie „Illusion Park” we Władywostoku minęło od premiery filmów, w których główną rolę odgrywały S. Svetlakov. W filmie „Bride”, pracował również jako scenarzysta i funkcji producenta prowadzone.

Jednak, aby uzyskać dniu otwarcia premierze komedii byliśmy tylko w stanie zdecydować, który miał zaproszenia. Jak powiedział Svetlakov, bohaterowie jego filmu, istnieje bardzo realne prototypy. Podkreśla swoją działkę, że nie powinniśmy patrzeć na Zachodzie czy w Ameryce, i powinien po prostu rozejrzeć. Jest w żywych Rosyjskiej w odległych miejscach, aby utrzymać mentalności, która łączy humor, życzliwość i wiele innych cech.

Przed pokazaniem S. Svetlakov skomunikowanie publiczność podziwiała miasto (był we Władywostoku po raz pierwszy podczas gdy jego żona).

Obejrzeć film, ale bez spotkanie z aktorem gwiazdy może być w kinach zakładów „Illusion Park” (Władywostok). 9 września bilety nie są sprzedawane, ale teraz każdy premier widać w pierwszym rzędzie.

Począwszy od 10 września 2016 pokazuje netto przyszła wiadomość o kinematografii rosyjskiej i zagranicznej. Dla wygody publiczności i biorąc pod uwagę różne bilety dobrostanu gości są podzielone na kategorie: zwykłe i VIP.

„Iluzja” Park organizuje szereg imprez. U jego podstawy zostały pokazane filmy zawarte w programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Pacific Meridian”.

Czytaj więcej na temat obszarów rozrywki

Dla mieszkańców i gości kompleksu wyposażone są w aż pięciu salach, które łączy w sobie „Illusion Park” (Cheryomushki). Władywostok pierwszy dostał kin wewnętrznej powierzchni handlowej.

Kibice oglądający filmy pod szelest popcornu cieszyć się wyjątkowym miastem kina poprzeczkę dla samoobsługowych. Gdzie można kupić swoje ulubione potrawy i napoje.

Jako założyciele powiedzieć „Illusion Park”, chcieli postawić centrum rozrywki na zupełnie nowy poziom percepcji. Aby tak się stało, w jednym miejscu zebraliśmy zupełnie inną sferę rozrywki.

Każdy szczegół jest ważny

Ci, którzy po raz pierwszy trafia do Władywostoku „Illusion Park” odwiedzając jeden z pierwszych. Jest symbolem miasta, gdzie wszystko jest pozostawione przypadkowi. W projektowaniu architekci wzięli pod uwagę wszystkie możliwe niuanse. Strefy są jasno wytyczone, strumienie odwiedzających nigdy spotkać w jednym miejscu. Rejestracja projekt jest wyjątkowy i nie powtarza żadnego podobnego przedmiotu.

Podczas tworzenia instytucje uważane za najlepsze światowe trendy w dziedzinie urządzeń rozrywkowych i koncepcyjne rozwiązanie wyszło zupełnie nowe, nie tylko dla Rosji, ale także za granicą.

Teraz TRC „Cheryomushki” dzięki „Illusion” Park stał się miejscem rekreacji i rekreacji dla wszystkich członków rodziny. Tu jest coś dla każdego i starsze pokolenie, a najmłodsi odwiedzający.

Innowacja dla Władywostoku

Założyciele powiedzieć dlaczego centrum handlowego został wybrany jako miejsce do otwarcia centrum. Współczesny człowiek nie udało się znaleźć czas na rozrywkę. Dlatego przedsiębiorcy próbują łączyć różne rodzaje usług w jednym miejscu, a do centrum handlowego, gdzie ludzie dokonać zakupu – idealnym rozwiązaniem. Jeśli te formaty są znane wielu z dużych miast, a następnie do Władywostoku tej innowacji.

„Iluzja Park” pozwala ludziom odpocząć po ciężkiej pracy, aby uciec od codzienności, aby zaskoczyć dzieci i młodzieży w celu dywersyfikacji wypoczynek.

Obecnie instytucja organizuje festiwale wielkoskalowych, posiada ciekawe wydarzenia. sale kinowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala wyświetlać filmy w każdym dostępnym formacie.

Ponadto istnieją obszary rozrywki, którego wyjątkowość jest uznawany na całym regionie Dalekiego Wschodu. Pomimo tego, park rozwija się i ma na celu zapewnienie swoim gościom jeszcze bardziej. W tym celu, założyciele i pracownicy pozyskiwanie nowych partnerów oraz wprowadzenie najmodniejsze nowości.