184 Shares 8189 views

Karetka dla transportery własnymi rękami: produkcja i montaż

Karetka dla przenośników z rękami dość często początkujących mistrzów i specjalistów. Element ten jest niezbędnym urządzeniem w warsztacie. Dzięki niemu szybko i bezpiecznie można przeprowadzić precyzyjne cięcie wykroju eliminując prawdopodobieństwo odrzutu.


Zalecenia dotyczące pracy

Jeśli będzie stracony dla przenośników Wózek z rąk, trzeba wybrać rozmiar podstawy suwaka, ich parametry muszą być równa wielkości okrągłego stołu. Na przystankach, z których jeden znajduje się za drugim – z przodu, to jest konieczne zastosowanie drewna o prostym ziarnistość typu wiśniowy lub klon.

Materiał powinien być umiarkowanie mocno. Ważne jest, aby upewnić się, że przestaje mieć prostopadłe krawędzie, a ich długość powinna odpowiadać szerokości podstawy. Gdy wózek dla przenośników ze swoimi rękami, ważne jest, aby upewnić się, że przednie i tylne ograniczniki miał wzrost w miejscu gdzie brzeszczotu.

Piła taśmowa umożliwić Okrągły docisków komfortu i zmniejszenie ciężaru. W celu wykonania prowadnica należy stosować twardego, jak to jest na tyle gruby. Pasek wielkość musi być równa parametrów szczeliny w kołowym stole. Ze względu na wymiary tarczy, to będzie konieczne wykonywanie jest obudowa ochronna, a po bliższej zaokrąglony narożnik.

Zalecenia dotyczące montażu mistrza

Gdy wózek dla przenośników z rękami, ważne jest, aby pamiętać, że strażnik nie powinien działać jako uchwyt, nie powinien być eksploatowany podczas jazdy wózka. W celu zmontowania ogranicznik w przymocowany do podstawy, przy czym dolna część jest konieczne do wiercenia otworów na śruby.

W kołowej części rowka musi zainstalować prowadnicy, który poddaje się wstępnej obróbce za pomocą warstwy kleju. Podłoże powinno być ustawione prostopadle do ostrza tnącego na szynie prowadzącej, jest konieczne, aby opuścić element w tym stanie aż do sucha. W następnym kroku trzeba wziąć kilka śrub do wzmocnienia prowadnicy.

wniosek

Możesz być wykonywane dla przenośników Wózek z ich rąk, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule. Po wykonaniu wszystkich powyższych prac, obróć podstawą rowków na okrągłym stole meczu. W razie potrzeby można dodatkowo użyć papieru ściernego lub skrobaczki, z których usuwa nadmiar drewna.