700 Shares 1852 views

Tarcze „Scud”: opinie użytkowników – najlepsza reklama

Casting i Zakład Mechaniczny „Scud” powstał w 2002 roku. Jej zakłady produkcyjne znajdują się w Rosji, ale jest wyposażony w technologię z Japonii, Niemiec, USA i Włoch, które pozwala na produkcję wysokiej jakości kół „Scud”, którego opinie są dobrą reklamą dla zakładu. SKAD firma ma całkowicie zaawansowany cykl technologiczny, który rozpoczyna się od przygotowania stopu i wykończeń pakowania i wysyłki wyrobów gotowych.

Zakres produktów

Lekkiego stopu „SCUD” się w zakresie wielkości od 13 do 18 cali, i przewiduje się, aby wytworzyć 19 i 20-calowe wersje pod koniec 2013 r. Oprócz wymiarów siatki asortymencie Skąd wpływa na ilość wzorów, który jest więcej niż opcji 85-letnich.

Zgodnie z realizacją koloru Skąd dyski są dostępne w następującym zakresie:

 • „Diament” jest kombinacją kolorów: Twarz przypomina polerowanego aluminium, a wszystko inne – błyszczący czarny kolor.
 • „Diament super” jest również kombinacja odcieni jak „diament”, jego podstawa jest wykonana z polerowanego aluminium w kolorze, ale reszta powierzchni lub ciemne lub chrom.
 • „Antracyt Diamond” łączy polerowanego aluminium (tylko na obręczy bocznej) i czarny połysk.
 • „Biały” – jednolity biały połysk powierzchni.
 • „Biały diament” łączy polerowanego aluminium i biały połysk.
 • „Galvano” – to czarne podłoże pokryte chrom ciemnym efektem lustrzanym.
 • „Szary” – ciemne podłoże pokryto ciemno anodowanego tytanu.
 • „Matt Diament„kontynuuje tradycję Skąd i łączy w sobie dwa kolory: biały matowy w miejscach rowków i czarny matowy na przedniej stronie.
 • „Selen” – monofoniczne srebrna powłoka z metaliczne o drobnej strukturze.
 • „Selena-combi” łączy kolory srebrny i czarny, delikatnie do siebie z boku wieńca do piasty.
 • „Selena-Super” – nawet chromowane wykończenie ciemniejszy odcień.
 • "Matte Black" – klasyczny: czarne matowe wykończenie. Tego typu płyty są wytwarzane przez specjalne techniki: podstawę sproszkowanej ziemi czarnej, która jest przykryta od góry do matowym lakierem.

Jakość potwierdzona przez testy. Tarcze „Scud”

Tarcze, których opinie mogą być przeglądane na prawie wszystko AUTOFORUM, sprawdzone najlepiej. W tej chwili są one najbardziej pożądane nie tylko wśród prywatnych kierowców, z których większość jest już wyposażonych w bazie koła, należy użyć płyty „Scud”. Opinie o nich, ich jakość i niezawodność doprowadziła do tego, że są one wykorzystywane na przenośnikach wiodących rosyjskich producentów, takich jak JSC „Autotor”, LLC „Tagaz”, JSC „Sollers”, JSC „Uż-Avto” i innych.

„Scud” Zakład posiada własny system zarządzania jakością, który umożliwia testowanie wszystkich produkowanych modeli i ich poświadczyć. Dlatego nie tylko nowoczesny design, szeroka gama kolorów i zakres wielkości wyodrębnia napędów „Scud”: opinie właścicieli Mitsubishi, Ford, Volkswagen i innych marek samochodów krajowych i zagranicznych mówić o ich wysoką jakość i niezawodność.

Ponadto warto zauważyć, dość dobrze rozwiniętą sieć dealerską „SCUD” roślinę, więc niemal w dowolnym miejscu w kraju można kupić tak ukochany przez kierowców napędów „Scud”. Recenzje i rosnący popyt konsumentów pobudza roślinę, aby rozwinąć swoją bazę produkcyjną, poprawy jakości produktu i poziomu obsługi klienta, pracując bezpośrednio z nimi.