227 Shares 2786 views

Telewizja satelitarna MTS: opinie, kanały konfigurowanie taryfy

High-Tech maszerujących z olbrzymimi krokami, a zaprze samego siebie kilka innowacyjnych korzyści – głupie, nawet jeśli planujesz spędzić swój wolny czas w dowolnym miejscu w willi z cichy (w większości przypadków – w szczerym polu). Antena satelitarna na drewnianym domu kilka osób dziwi, więc fani jakości TV może zdecydować tylko na operatora, który będzie utrzymać swój „talerz”.


Na rynku tych usług istnieje poważna walka o każdego klienta, co pozwala użytkownikowi zrobić prosty (choć słaby) wyboru na rzecz jednego lub innego usługodawcy. Kanały telewizji satelitarnej MTS rozpoczął pracę Jednym z pierwszych, który dał znaczną przewagę nad innymi członkami „Wielkiej Trójki”. Ponadto, oprócz zwykłych kanałów telewizyjnych widok, abonent jest dostępny znaczny seria funkcjonalna.

Spróbuj zrozumieć, co to jest jak na telewizję satelitarną MTS: taryf, funkcjonalności, usług, cen i opinie zwykłych użytkowników, wraz z porad ekspertów.

pokrycie

nadawanie programów telewizyjnych wynika z sondy na orbicie bliskiej (ABS-2 Satellite). Punkt urządzenie stoi w przybliżeniu na środku Eurazji, dzięki czemu są w telewizję satelitarną dostępne praktycznie w całej Rosji – od Kaliningradu do Władywostoku. Jest to jedna z największych zalet firmy, podczas gdy reszta uczestników rynku mają telefony komórkowe, przesuniętego do wschodniej lub zachodniej części kontynentu, które nie pozwalają pewnie, aby odbierać sygnał w niektórych regionach.

interaktywność

Jedną z głównych zalet korzystają telewizję satelitarną, MTS (opinie użytkowników więcej niż raz wspomniał tę przewagę) – jest interaktywność. TV na rynku podobny do usług oferowanych przez po raz pierwszy: do odbioru sygnału za pomocą „inteligentnych” set-top boksy, które łączą wsparcie dla wielu usług (satelita, telefony i telefonii stacjonarnej).

Wygodny interfejs własnościowy z MTS pozwala bezpośrednio z ekranu telewizora do sterowania interaktywny przewodnik po programach, zobacz kursów walutowych, czytać wiadomości, a nawet uzyskać informacje na temat ruchu w Twoim mieście.

I wszystkie zaawansowane funkcje, które są zawarte w telewizję satelitarną MTS, jest bardzo dobrze rozwinięta. Na przykład, popularne wśród wielu użytkowników widget pogody wyświetlana jest jako mała wstawka na ekranie, ale jeśli trzeba szczegółowy przegląd, można uzyskać szczegółowe informacje na tydzień naprzód. Jest możliwe, aby dostosować widget dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb i żądań: chmury, opady, wiatr, ciśnienie, wilgotność, czas słońca, wschód słońca, i tak dalej.

Podobnie, można skonfigurować i inne usługi. Na przykład, możliwe jest skomplektovat kategoriach aktualności widget i wydarzeń mających znaczenie oraz zmiany kursów walut na dynamicznym widoku wykresu w czasie rzeczywistym. A to tylko niewielka część korzyści, dla których właściciele kochać telewizję satelitarną MTS. Opinie użytkowników o interaktywnych możliwościach konsol wyłącznie pozytywne, więc karp pozycja po prostu nie jest to potrzebne.

funkcjonalność

Warto również zauważyć, zaawansowane funkcje, które są dostępne w transmisji telewizyjnej. Oprócz standardowego pomocnika (co przekłada się na chwilę i po), usługa dodatkowo ułatwia użytkownikowi nawigację w nazwie kanału, gatunki znaleźć coś dla słów kluczowych itp Jeśli są Państwo zainteresowani w każdym pewnych tematów, można wstępnie tworzyć listy odtwarzania na wszystkich kanałach za pomocą słów kluczowych (ustawienie kanałów satelitarnych -> Listy -> Dodaj do playlisty -> Szukaj dla słowa kluczowego), co jest bardzo wygodne.

Innym poręczny i niezwykle przydatna funkcja – sortowanie przez czas i programach tematycznych. Możesz również dowiedzieć się więcej o filmach transmisji: obsada, data premiery, budżet, liczba „Oscarów”, etc. Że ustawienie kanałów satelitarnych będzie po filtrach jest. Możesz być pogrupowane alfabetycznie lub nadawanie kanałów Jedynym problemem z udziałem aktora.

Możliwe jest również, aby umieścić przypomnienia swoich ulubionych programów. A odpowiedź nie tylko na telewizorze, ale także pojawi się w formie krótkiej wiadomości na swój telefon lub e-mail, który jest określony przez terminale użytkowników. Jest to bardzo przydatna funkcja, która zapewnia bezpłatną telewizję satelitarną MTS. Recenzje przypomnienia usług nie zawsze są pozytywne: niektórzy abonenci skarżą się niekiedy opóźnionych komunikatów, ale mamy nadzieję, że w przyszłości firma będzie skorygować tę usługę.

kontrola rodzicielska

Niezwykle ważną funkcję, jeśli dzieci są obecne. Obsługa ogranicza ekran telewizyjny zgodnie z ustaloną cenzora, z dostępem do kanałów kategorii jest ustalana automatycznie. Można chronić wszystkie zbędne kanały dzieci PIN jeśli jest to pożądane.

W celu uzyskania wszystkich możliwości oferowanych przez serwis „Kontroli rodzicielskiej”, wymagane jest zezwolenie na koncie, a następnie skonfigurować filtr, aby przejrzeć. Dodatkowo istnieje interfejs oparty na SMS, który pozwala na pracę z usług za pośrednictwem telefonu.

usługa OTT

Funkcja ta zasługuje na szczególną uwagę. Z pomocą usługi „Replay TV”, użytkownik może łatwo zobaczyć archiwalne filmy i programy telewizyjne, które emitowane wcześniej. Można również zatrzymać i przewinąć „na żywo”, ale wymagałoby to zewnętrzne urządzenie pamięci masowej, takich jak dysk flash lub zewnętrznego dysku twardego, który może być podłączony przez złącze USB, wstępnie skonfigurowane dla tej usługi, telewizja satelitarna MTS.

Opinie użytkowników o tej usługi całkowicie pozytywne. Wiele osób, które z różnych powodów nie mogą być na czas przed telewizorem, więc funkcjonalność OTT będą musiały być jak najbardziej mile widziane. Okazją do ponownego rozważenia niektórych aspektów, na przykład mecz piłki nożnej lub mylone epizod w filmie, chwalony niemal wszystkich właścicieli MTS-dekoderów.

Wideo na żądanie

Usługa pozwala na sortowanie kanałów telewizji satelitarnej według Państwa życzenia w specjalnym katalogu, który jest podzielony na kilka głównych kategorii. Jeżeli istnieje pragnienie i potrzeba kawałek zawartości można ograniczyć dostęp powyższej „Kontroli rodzicielskiej”.

Katalog można filtrować według gatunku, aktorów, kraj i rok produkcji filmu. W przypadku tej usługi ma wbudowaną możliwość zatrzymać i przewinąć na żywo bez udziału mediów zewnętrznych (Flash i HDD). Jako opcja, pod warunkiem, że zmiany w programie i napisów: Można ustawić kanały w języku angielskim, francuskim i niemieckim.

Konfiguracja kanałów

Telewizja satelitarna z MTS jest automatycznie skonfigurowany po podłączeniu do sieci, pod warunkiem, że sprzęt został prawidłowo zainstalowany ( „talerz”, prefiks). Z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym można przeprowadzić bardziej szczegółową konfigurację specjalnie dla Twoich potrzeb.

Podstawowa funkcjonalność odtwarzacza multimedialnego do melodii:

  • Włączyć / wyłączyć opóźnienie napisów i czas na ekranie.
  • Konduktor za treść zewnętrznych i wbudowanych mediów.
  • Zaawansowane wyszukiwanie w wielu aspektach.
  • Ustawianie prędkości odtwarzania (dziesięciokrotnie opóźnieniem / przyspieszeniem przetłumaczona ramka).
  • Praca z parametrami audio: zysk / ulepszania dźwięku, normalizowanie, adaptacji i offset.
  • Ustawianie parametrów obrazu: nasycenie, kontrast, jasność, przyciąganie spodu ekranu wideo i pracy z pozwoleniem.
  • Zrzuty ekranu: w każdej chwili możliwe jest zapisanie ramki w folderze określonym powyżej.

Reasumując

Za pomocą wbudowanego użytkownik karty SIM to wygodna możliwość sprzężenia zwrotnego dla operatora, co oznacza, że nie ma problemów z przedłużeniem umowy i płatności za usługi. Wszystko jest w jednym miejscu – w gabinecie, gdzie dostęp do pełnej funkcjonalności oraz szczegółowe statystyki dotyczące MTS telewizję satelitarną.

Cena pakietu podstawowego – 1200 rubli rocznie (wiosna 2016). Jeśli to możliwe nie biorą roczny abonament można płacić miesięcznie (140 rubli.). Ale nawet ta kwota jest bardziej atrakcyjny niż konkurencyjnych ofert od firm telewizji kablowej. Dlatego, telewizja satelitarna z MTS można polecić wszystkim, którzy cierpią wysokiej jakości transmisję swoich ulubionych kanałów. Ponadto liczne pozytywne opinie o służbie mówią same za siebie.