518 Shares 8795 views

Pracować w CFS: staff

Co dostaje pracę w przeglądach CFS? To jest pytanie, na które należy odpowiedzieć na. Po tym wszystkim, kwestia zatrudnienia zawsze była bardzo ważna. Potencjalni pracownicy starają się najpierw zbadać wszystkie możliwe widoki konkretnego pracodawcy. Tylko wtedy, upewniając się, że organizacja jest naprawdę w dobrej wierze zachowań, ludzie wolą jedno lub drugie miejsce. Ponadto wykonuje oddzielnie przechodzi przez proces rozmowy i niezależnie stosowane. I to jest opinia pracowników na to czy tamto miejsce pozwoli Ci w pełni uświadomić sobie, jak sumienny władze będą prezentowane. Często pracodawca ukrywa ważne niuanse pracy i współpracy. Nawiasem mówiąc, niektóre opinie mogą się różnić w wydajności. Zaskoczony nie jest to konieczne. Po tym wszystkim, w każdym mieście istnieją różne osoby, wszystkie ich wnioski do pracodawców. Ktoś, na przykład, nieregularne godziny pracy wydaje się zupełnie normalne. Niektórzy, wręcz przeciwnie, negatywny stosunek do tego. W związku z tym sprzeczność nie powinna budzić obawy. Ważne jest, aby podkreślić główne punkty, które często są rozróżniane przez wszystkich pracowników, którzy pracują lub pracowali w CFS.


działania

Na początek zaleca się, aby zrozumieć, jakiego rodzaju firmy w tym wszystkim chodzi. CFS opinie o jego działalności jako całość otrzymuje pozytywne. Po tym wszystkim, organizacja – to dość duża sieć stołówek. Lub jak to nazywa, „cafe-knajpka”.

Aktywność jest dość oczywista – gotowanie i jego sprzedaż do odbiorców. CFS jest praktykowane w daniach kuchni amerykańskiej. Jest to rodzaj fast food. Brak bardziej konkretne cele organizacji nie spełnia. Dlatego dla działalności ich odpowiedziach CFS odebranych, jak zostało powiedziane, dobrze. Potencjalni pracownicy jasno zrozumieć, co mają robić.

Rozłożone Rosji

Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić uwagę na niektóre z pracowników (zarówno rzeczywistych i potencjalnych) – jest rozprzestrzenianie się organizacji w Rosji. Dość często, wiarygodność małych firm w dziedzinie zamówień publicznych na dostawy nie jest wiarygodny. I nie jest a priori zaleca się zorganizować.

Ale CFS – duża organizacja. Jest on dostępny w wielu rosyjskich miastach. Tym samym kawiarnia przyciąga. Pracownicy powiedzieć z przekonaniem, że ich pracodawca – nie ma oszustem. To nie będzie zamknąć firmę, negując wszystko zatrudnienia.

Jedyną rzeczą, która denerwuje niektórych – jest to, że nie wszystkie rosyjskie miasta mają CFS. Tak więc praca nie jest dostępny wszędzie. Małe, ale wadą. Ludzie z innych regionów kraju są zaproszeni do pracy, ale praktyka ta jest niezwykle rzadka. Czynnik ten będzie musiał być brany pod uwagę.

o zatrudnienie

Opinie o pracy w CFS (Moskwa lub jakiegokolwiek innego miasta, gdzie znajduje się firma – nie ma znaczenia, jakie miejsce jest) często podkreślają brak różnorodności wakatów. Zgodnie z ogólną zasadą, pozycje, do których pracownicy zyskują, nie tak dużo.

Co jest przeznaczona dla potencjalnych pracowników? Kilka opcji:

  • kasjer;
  • Wagon kasjer (posiada pewne różnice w stosunku do pierwszego przykładu wykonania);
  • Pracownik w kuchni;
  • kierownik (bardzo rzadko).

Co do zasady, ostatniego zadania – jest to miejsce, które szybko zaangażowanych obywateli. zatrudniania pracowników częściej w miejsce pracowników w kuchni, a także kasjerów wagonów. Taki personel i praca kasjer, a w kuchni przygotowując niektórych potraw. Jednocześnie zysk mają dokładnie takie same jak w przypadku konwencjonalnych kasjerów. To powoduje, że niektórzy nie pozostawiać najlepszą opinię na temat pracy w FSC. Novokuznetsk, Moskwa czy jakiekolwiek inne miasto – to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, że pojedynczy system działa w badanej gastronomicznych w zakresie wolnych miejsc pracy. Ogólnie rzecz biorąc, wielu pracowników wskazują, że niezależnie od proponowanej lokalizacji, a wszystkie muszą pracować w kuchni i przy kasie przyjmować zamówienia. Wyjątek – starszy menedżer. On nadzoruje pracę wszystkich innych.

wywiad

Trudno w to uwierzyć, ale wywiad jest również uważane za część pracy. Zgodnie z ogólną zasadą, pracownicy pozostawić dość dobre recenzje. Wszystko działa bez żadnych problemów, a we wszystkich regionach.

Zazwyczaj wywiad – to odwołanie do wyższego szczebla w danej kawiarni. Potencjalni pracownicy muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i powiedz nam coś o sobie. Nie grubiaństwo lub zaniedbanie. Komunikacja odbywa się w nieformalnej atmosferze, co znacznie daje zaufania do potencjalnych pracowników.

Kilka dni później będą badane wnioskodawca profil. A jeśli ktoś jest zdolny, to na pewno zadzwonić i zaprosić do zatrudnienia. Podczas rozmowy kierownik odpowie na wszystkie Twoje pytania. I to nie może nie cieszyć. Jak pokazuje praktyka, niemal wszyscy wnioskodawcy składającego kwestionariusza badania, zadzwonił i zaprosił do pracy. Studiuje tu też wziąć. Już 14-16 lat. Dlatego też praca w CFS otrzymuje informacje zwrotne od pracowników jest często pozytywne. W szczególności fakt, że praca tutaj nie jest trudne. I wywiad – to jest raczej rozmawiać w nieformalnej atmosferze, a nie poważnego biznesu rozmowy.

szkolenie

Następny niuans, który należy zwrócić uwagę – to jest praca w FSC wymaga podjęcia specjalny kurs szkoleniowy. To naprawdę jest bardzo ważne dla każdego pracownika. W trakcie jego dzieje do zapoznania się z menu, a także kandydaci do pracy dydaktycznej w kasie. Nic trudne lub specjalny. Co do zasady, szkolenie trwa miesiąc. Ten proces wiązania.

Na doświadczeniach tej okazji”w Nowosybirsku CFS (lub jakiekolwiek inne miasto – nieważne nauczanych wszędzie takie same) i pozostają w większości pozytywne. Chodzi o to, że płaca nie trzeba niczego. Edukacja jest bezpłatna. I, jak obiecał pracodawcy, to odbywa się równolegle z pracami. W rzeczywistości okazuje się, że mężczyzna i uczy i wykonuje swoje obowiązki.

Jedyne zastrzeżenie – oficjalna zatrudnienia jest możliwe tylko po miesiącu, po przejściu testu na znajomości informacji o pracy. W dobrej wierze pracowników, co do zasady, problemy z nim nie występuje. Aby poradzić sobie z tym szkolenia i egzaminu końcowego dość łatwo. Wystarczy wziąć odpowiedzialność za swoją pracę.

harmonogram

Teraz jest jasne, że w przybliżeniu reprezentuje CFS pracy (Jekaterynburg). Recenzje tej organizacji wskazują, że we wszystkich miastach nie ma wiele pracy, a tam jest wolna edukacja. Aby przekazać to nie jest takie trudne. I to się podoba.

Następny niuans – to harmonogram. Mu wiele zwracać uwagę. I praca w FSC zarabia mieszane recenzje w tej dziedzinie. Chodzi o to, że wiele zależy od regionu zamieszkania. W dużych miastach, zwykle mniej elastyczny harmonogram. Ale ogólnie rzecz biorąc, zasada taka sama wszędzie.

Początkowo pracownik w wypełnieniu kwestionariusza będzie musiał ręcznie określić czas, kiedy jest on w stanie wykonywać obowiązków służbowych. Fakt ten musi uwzględniać pracodawcy. Zwłaszcza jeśli chodzi o uczniów lub studentów. Harmonogram dobierane indywidualnie negocjowane i jest przepisywany w oficjalnej umowy o pracę.

Co do zasady, należy zmienny grafiki. To jest dobre. W niektórych przypadkach pracodawca może utrzymać pracownika do pracy przez cały dzień. Większość CFS kawiarnie są otwarte od 9 rano do 8 wieczorem. W związku z tym będzie musiał pracować tak dużo. Ale najczęściej praktykowane przejście od 9:00 do 15:00 i od 15:00 do 20:00. Ten problem został rozwiązany indywidualnie. Częściej niż nie, wskazane przez wyjście zwrotnego pływającego. To nie zawsze jest wygodne. W niektórych przypadkach możliwe jest uzgodnienie harmonogramu 5/2. I tak, że wyjście zawsze wypada w sobotę i niedzielę. Ale to nie jest tak łatwo.

Niemniej jednak praca w przeglądach CFS i negatywnego charakteru dostaje za harmonogramem. Wiele wskazuje na fakt, że często muszą pracować w godzinach nadliczbowych. I trzeba przyjść do pracy wcześniej. W ogóle, harmonogram pracy firmy można nazwać intensywne. Nevynoslivym ludzie powinni powstrzymać się od pracy. Po prostu nie może poradzić sobie z ciężkim i stałego harmonogramu nadliczbowych. Szczególnie trudne dla nowych pracowników. Oni często nie wytrzymują nawet miesięcy. Stąd istnieje duża rotacja pracowników. Dlatego stałe oferty pracy w firmie – jest okazją do refleksji. I czy praca jest dobra, naprawdę?

pakiet socjalny

Liderzy organizacji zatrudnienia oferowania swoich potencjalnych pracowników pełny pakiet socjalny. Ale to jest naprawdę? Jak ta funkcja pozostanie zadowolonych pracowników?

Tutaj opinie są podzielone. Co do zasady, praca w CFS opinie na jego pakiet socjalny sprawia neutralne. Nie ma w tej dziedzinie i plusy i minusy. Jeśli chodzi o znalezienie pracy lub menedżer wyższego szczebla, reklamacje nie będzie żadnych. Pakiet socjalny jest w pełnej wysokości, pozostawić na harmonogram, ale możliwe jest, aby zgodzić się na transfer. W związku z tym organizacja wypełnia swoje obowiązki.

Ale reszta personelu muszą pogodzić się z pewną niesprawiedliwością. Tak, oni także korzyści społeczne. Ale tylko w odniesieniu do oficjalnie zatrudnionych obywateli. Dla przykładu, jeśli uczeń nie jest, ale nadal działa, nie może liczyć na wakacje lub zwolnieniu lekarskim. Jednakże praktyka ta nie jest niczym niezwykłym. Nastolatki są w żadnym pośpiechu, do sporządzania oficjalnie.

Należy zauważyć, że urlop bez problemów podanymi tylko dla tych, którzy długo pracowali w firmie. Nowi pracownicy, jak wynika z ich zdaniem, trzeba dosłownie pokonał zasłużony odpoczynek. Wypłata szpitala zostało opóźnione, co nie jest zbyt szczęśliwy. Ale, jak mówią, wielu podwładnych, pieniądze będą nadal naliczane. Niektóre fast food szpital nie tylko opóźniony, ale na ogół nie listy. Dlatego też praca w CFS (Togliatti) pozytywnego charakteru otrzymanych uwag. W taki sam sposób, jak w każdym innym mieście w Rosji. Wady są, muszą być także brane pod uwagę.

Dobrą wiadomością jest to, że CFS oferuje bezpłatny formularz. Jak również obiad na koszt organizacji. Istnieje specjalne menu dla pracowników kawiarni. Mogą wybrać konkretną potrawę, a następnie zjeść. Przerwa na lunch jest koszt na zasadzie „self ugotowane i zjedzone.” To jest moc proponowanej gamy potraw, które są na liście dostarczonej przez klientów.

Brak, co często podkreślał – jest to, że w porze lunchu nieregularne. Dla niego praca w przeglądach CFS byłych pracowników i aktualnego personelu nie uzyskać najlepsze. Wyraźne czas na lunch nie jest podane. Co do zasady, fast food na obiad nie jest zamknięta. A pracownicy mogą jeść tylko wtedy, gdy to oni mają czas.

Zatem praca posiłków CFS na dom sugeruje, ale nie stworzenie jasnego planu, który pozwala jeść przez pewien czas. To wszystko zależy od przepływu zwiedzających. Niektórzy pracownicy, zwłaszcza w dużych miastach, sugeruje, że są dni, kiedy nie można jeść w ogóle. I będzie musiała zostać uwzględniona. To jest zupełnie normalne dla nowoczesnej kawiarni gastronomii.

wzrost kariera

Teraz rozumiem, co dostaje zadanie w CFS opinii pracowników. Moskwa, Piotr, lub jakikolwiek inny region – to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, że zasada pracy w sieci wszędzie takie same. Co możemy powiedzieć o perspektywach poprawy i promocji po szczeblach kariery?

Teoretycznie, mała szansa na wzrost tamtejszych pracowników. Ale maksymalna kwota, jaka może zostać osiągnięty – praca na stanowisku starszego kierownika. Nie jest zły, ale perspektywa rozwoju zawodowego, taka praca nie jest zbyt atrakcyjny. Mimo to, pracownicy zwabił rozwoju kariery. I wielu w to uwierzyć.

Jeśli planujemy zatrudnienie na CFS, zaleca się, aby wziąć pod uwagę, że praca nie jest zbyt dobre dla rozwoju kariery. Wystarczy dostać się do pracy i do wykonywania obowiązków służbowych pieniędzy – zupełnie. Ale to na rozwój osobisty nie jest najlepszym miejscem.

Na zarobki

Jakie inne cechy jest obarczona pracy w CFS? Opinie otrzymane wynagrodzenie nie są najlepsze. Tak wiele zależy od regionu zamieszkania, ale w ogóle, poglądy nie są zachęcające pracowników w tej dziedzinie.

Dlaczego? Początkowo pracownicy oferują wysokie zarobki. Jednak w praktyce okazuje się, że jest ona niższa niż obietnica. Okazuje się, że jest na etapie podpisywania umowy. Średnio pracownik CFS otrzymuje około 15 tysięcy rubli. Dla niektórych regionach tego przeciętnego wynagrodzenia. Ale biorąc pod uwagę napięty harmonogram i stałe zatrudnienie płac uważana jest za niska.

W związku z tym, wielu czuje się oszukany. Aby tego uniknąć, nie należy myśleć, że wysokie zarobki można uzyskać w restauracji typu fast food. Stosunkowo duże sumy pieniędzy mogą być kwalifikowane kadry kierowniczej. Wsadzili około 20-25 tysięcy miesięcznie. Liczby te są dla większości regionów mają bardziej radosne.

zbiorowy

Praca CFS opinii pracowników (Niżny Nowogród, Moskwie i innych miastach – to nie ma znaczenia, jaki rodzaj obszaru, o którym mowa) sprawia, że pozytywny dla grupy roboczej. Chodzi o to, że w sieci restauracji fast food zatrudnia przeważnie młody i energiczny personel. Z biegiem czasu, to z pewnością może pojawić się zmęczony.

Cały zespół na CFS obsłudze. Nie ma konkurencji, nikt nie próbuje wrobić. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą nawiązać nowe znajomości. Jak już wspomniano, praca w CFS głównie nastolatków i młodych dorosłych. Cieszy niektórych. W pracy, można przyjść nie tylko do wykonywania swoich obowiązków, ale również do komunikacji!

wyniki

Teraz rozumiem, co dostaje zadanie w przeglądach CFS. Według niego jest to niemożliwe, aby powiedzieć, ile dokładnie badane przez pracodawcę przystojny. W ogóle, organizacja jest dobrze nadaje się do pracy tych, którzy mają wysoką odporność na stres i niskie zmęczenie. Dużo pieniędzy jest nie do zarabiania pieniędzy, czasami pracy jest niezwykle trudne.

CFS – jest to zwykły fast food. Pod pewnymi względami jest lepsza niż podobne organizacje. Niemniej jednak, większość opinii wskazuje, że poszukiwania pracy tutaj nie powinno być. W każdym razie, jeśli chcesz, aby wspiąć się po drabinie kariery i zarabiać duże pieniądze. Opinie o pracy w Nowosybirsku CFS (lub jakiegokolwiek innego regionu Rosji), pozwalają nam zrozumieć, jakie niespodzianki mogą czekać pracowników podczas pracy.