874 Shares 8092 views

Niesamowity ptak Remez

Ptak Remez waży nie więcej niż 7-11 gramów i jego możliwości przełożonego siostrzane transatlantyckie – jak koliber. Na przykład, za zorganizowanie Rosyjski gniazdo ptaka jest zadowolony z elastycznego gałązka, a kolibry wymagają dość grube gałązki na drzewie. Dlaczego Rosji „Calineczka” nie jest tak popularny jak inne?


Według naukowców, to przyczynia się do jej dość skromnej kolorystyce i dyskretne zachowanie. Po tym wszystkim, słowo „Remez” w języku niemieckim oznacza „trzcina wet”, od łacińskiego – „wisi”, „wisi”. Jest możliwe, aby odgadnąć, że przez większość czasu mieszka w Ptah zarośli trzcinowych i innych krzewów i drzew rosnących w pobliżu zbiorników wodnych. Ona ma wspaniałą umiejętność akrobata zdolnego do powieszenia na cienkich prętów wegetacji przywiązanie do nich tylko jedną nogą.

Odżywianie i reprodukcja

Ptak Remez większość jedzenia jest w trzcinach i kory drzew jak małe chrząszcze, jagody i nasiona roślin. Owady i larwy doskonale uzupełniają codzienną dietę ptasiej żywności.

cycki Reed uznane poligamiczne. Jednakże istnieją również te osoby, które są w stanie żyć z jednym partnerem. Samica składa 5-8 jaj i luk w ciągu dwóch tygodni. Przychodzą na świat nagi i bezbronny.

Przez 30 dni pisklęta Remez są chronione gniazdo i rodzice je nakarmić, niosąc w dziobie małych owadów. Około miesiąca później pisklęta uniezależnić i gotowe do opuszczenia domu.

wspólne Remez

Którzy po prostu nie porównać ptactwo „Calineczka”, mieszkających na terytorium Rosji! to jest często nazywany „sikora uboga”, a tam jest błąd. Po ptaka Remez – najbliższy krewny tym głosem piosenkarki!

Jednak trzeba przyznać, że rodzina Remezova – oddzielny gatunek, i to widać nie tylko w Rosji. Ptaszki już dawno wybrał wschodnią strefę Japonii, Chin oraz umiarkowanej strefy klimatycznej Europy Środkowej. Wspólna Remez nieco większa niż innych podgatunków. jego długość w zakresie do 12 cm, a masa jest w stanie dotrzeć do 19 g (u mężczyzn).

Możemy powiedzieć o tych ptaków śpiewających, że Rosja? Ich cienka gwizdek może być trudno w porównaniu z trylu słowik. Jednakże, „Król śpiew” skromniejszy kolor, zamiast na Remez. Ptak, którego ujawnienie weźmiemy pod uwagę w tym artykule są miłe dla oka barwy plecach. Najczęściej jest wyciszony brązowy kolor. Remez głowy jest zwykle szary odcień i czarna maska wokół oczu. Naukowcy zauważają, że ptactwo – wielki budowniczy gnieździe.

Ptah wiesza go na końcu cienkiej ale silnych oddziałów. Przynosi dziobie źdźbło trawy, sploty to gładki ramy i wypełnia ją topoli spulchnionej kwiatostanów oraz płatków. Rezultatem jest niepowtarzalny szczelinowy krzesło!

Magiczny dom

Jest to często wykorzystywane w celach terapeutycznych i ezoterycznych. Według starożytnych wierzeń, jeśli weźmiemy z gniazda Remez dół (słoma) i umieścić w kurniku, ptactwo będzie regularnie składają jaja. A Remez zaawansowani magowie są wykorzystywane w różnych gniazda ceremonii. Tak więc, dla pojednania małżonków „domu” wisi na kij i uderzył nim kłócić para.

Jeśli kobieta nabrała trudnego porodu, to odkażania jack, nieśmiało zaczął mówić o pomyślnym wyniku. W Rosji istnieją przypadki, w których dzieci, opóźnione czyni pierwsze kroki zostały podjęte do stawu, aby znaleźć schronienie Remez. Dzieci wykorzystywane która odbędzie się nad gniazdo ptaka ze szczególnym działce, więc udali się szybko i pewnie.

Śpiewacy rosyjski drobiu

Jeśli mówimy o talent śpiewu, to z pewnością można dać prymat słowika, kosy, zięby, Orioles Wren. Częstym Remez, jak widzieliśmy, jest znany od ponad jego odpady budowlane. Nie należy jednak zapominać o innych podgatunków tej rodziny.

Na przykład, trznadel czubaty. Jest to dość przyjemny śpiew – trochę nierówny i pełen innej tonacji. Ptakha zazwyczaj znajduje się na gałęziach bocznych i rozpocząć ich melodia. Jednak, gdy trznadel czubaty wielce zainteresowana, może wydzielać ostry dźwięk, podobny do nieprzyjemnego „Tsykanov”.

Naukowcy doradzają fanów cieszyć birdsong delikatny tryl Ptakha w naturze, raczej niż utrzymanie go w niewoli. Trznadel czubaty nie jest łatwo oswoić, a nawet może umrzeć, tracąc wolność. Ale jeśli wielkie pragnienie, aby utrzymać dom piosenkarki, a następnie wybierz dla niej dużą klatkę w słonecznym miejscu w pomieszczeniu. Trznadel czubaty już owadożernych ptaków, zamiast ziarnojady. Jeśli to nie jest brane pod uwagę w odpowiednim czasie piosenkarka przestają zadowolić swego pana wspaniały tryl.