345 Shares 5847 views

Dzielnica mieszkalna "Prigorod. Forest": opinie najemców, opis i układ

Moskwa i region Moskwy aktywnie budują w ostatnich latach coraz więcej kompleksów mieszkalnych i nowych budynków. Wśród mieszkańców megalopolis jest modna tendencja do sprzedaży istniejących mieszkań w stolicy i kupowania ich w tych kompleksach, które są budowane na pobliskich przedmieściach Moskwy. W ten sposób wielu z nich przemieszcza się do obszarów o bardziej korzystnej sytuacji ekologicznej, nowych domach i nadal ma pieniądze na zakup, na przykład samochody. Takim kompleksem mieszkalnym, idealnie nadającym się do przemieszczania, jest "Przedmieście". Leśnictwo ". Opinie na ten temat są niewiele, ponieważ budowa obiektu nie została jeszcze zakończona.

Wieś Misailovo

Region Leninsky w regionie moskiewskim obejmuje taką osadę jak wieś Misailovo. W tym jest niewiele osób. Nieco ponad trzystu osób od 2005 roku. Ale ponieważ w tej dziedzinie znajdują się działki odpowiednie do dużych projektów, z których jeden to opisany kompleks mieszkaniowy, często wybierają je deweloperzy. A jeśli jedzie się trochę dalej wzdłuż autostrady Volodarskoe, można zobaczyć inny duży kompleks – Novo-Molokovo, w którym znajduje się nawet szpital.

Misailovo to mała wioska. Prawie wszystkie niezbędne infrastruktury znajdują się w nieco dalej wiosce – Molokovo. Jest też mała – około dwóch tysięcy osób, ale wszystko, co jest konieczne dla życia, jest.

Dostępność transportowa

Aby dotrzeć do miejscowości Misailovo, można jechać drogą Kashirskoje, przebiegając z MKAD na własną rękę lub transport publiczny o nieco ponad 4 km i skręcając w lewo na autostradę Volodarskoje. Tuż przy pierwszym zakręcie autostrady można dostać się do dzielnicy mieszkalnej "Przedmieścia". Leśnictwo ". Z stacji metra "Domodedovskaya" trasa zajmie około 25 minut. Autostrada Kashirskoje – jedna z najbardziej bezpłatnych tras, która spodoba się właścicielom samochodów. W przyszłości deweloper planuje budowę autostrady szerokopasmowej, która łączy sąsiedztwo z autostradą Domodiedowo.

Opis kompleksu

LCD "Przedmieście. Forest "z" Aircraft Development "- projektu na dużą skalę, zbudowanego w dzielnicy Leninsky w rejonie Moskwy. W ramach projektu planowane jest zbudowanie prawie całego małego miasteczka. Na 375 hektarów przydzielonych gruntów pojawi się 144 domów o różnej liczbie kondygnacji w sumie dla 72 tysięcy mieszkań. I 5 tysięcy zostanie zbudowanych już w pierwszym etapie budowy. Zostanie również zrealizowany przez dewelopera wszystko, co jest niezbędne do normalnego komfortowego życia (infrastruktura społeczna, gospodarstwo domowe, komunikacja transportowa).

Łącznie jest 13 etapów budowy, z których pierwszy dla projektu LCD "Przedmieście". Lesnoje (region moskiewski) obejmuje dziesięć domów mieszkalnych, z których każda wzrasta do wysokości aż 17 pięter. Co ważne, wszystkie apartamenty są w pełni umeblowane.

Budowanie spraw i terminy ich dostarczenia

Trochę o budynkach. Pierwszym z nich jest prostokątny budynek o sześciopunktowej budowie dla 560 apartamentów z jedną sypialnią i 224 apartamentami z trzema sypialniami. Podobnie jak w przypadku większości deweloperów, pierwsze piętra są przydzielane do pomieszczeń niemieszkalnych. Ich ciało będzie miało dwa przedziały dwadzieścia jeden. Drugi budynek będzie miał 6 części. Jest to zaprojektowany 705 apartamentów z jedną sypialnią, a pierwsze piętro będzie również znajdować się pod biurem. I, wreszcie, trzeci budynek, jest to budynek mieszkalny składający się z pięciu sekcji, w którym 417 apartamentów (253 jednoosobowych i 164 dwupokojowych) oraz pomieszczeń niemieszkalnych. Mieszkania w tych budynkach są sprzedawane, więc mam już "Podmiejskie. Las »recenzje mieszkańców.

Tak wielki projekt, zgodnie z projektem "Przedmieście". Las "wymaga odpowiednio i dużo czasu na jego realizację. Pierwszy etap składający się z 5192 apartamentów zostanie zakończony do czwartego kwartału 2017 roku. Przekazanie kluczy zostanie zakończone do lutego 2018 roku. Cały projekt deweloper obiecuje zbudować do 2029 roku.

Informacje o deweloperze, ocena jego wiarygodności

Jeśli chodzi o dewelopera "Przedmieście". Lesnoye ", opinie, opis jest niewiele. Jest to firma "Megastar", należąca do LLC "Mega City". Organizacja została zarejestrowana tylko cztery lata temu i szczyci się wybitnymi sukcesami, a wiarygodna reputacja nie może. Ale projektantem projektu jest firma "Samoloty Rozwoju", a z kolei jest znana z dużych projektów budowlanych: "Lyubertsy 2015", "Lyubertsy 2016", "październik 2016", "Vnukovo 2016". Wielu z nich zostało już zamówionych i zamieszkiwanych przez nabywców domów.

Charakterystyka dewelopera

Organizacja, która zamówiła budowę "Przedmieścia". Leśnictwo "," Lotnictwo Rozwoju ", recenzje zebrano pozytywnie. Przez stosunkowo krótki czas na rynku budowlanym, w szczególności od 2012 r. Firma zyskała już reputację. Nawet sama firma, jako pierwsza w tej dziedzinie, a jej dyrektorem generalnym jest Igor Yevtushevsky, który nie jest już początkującym. Jego kariera znana jest od 2003 roku, kiedy pojawił się na rynku nieruchomości jako szef "Vedis Development", po czym kontynuował karierę w LLC "Sankt Petersburg Renovation".

Jeśli mówimy o reputacji "Samoloty Rozwoju", to potwierdzają już zakończone projekty. Podczas budowy czas jest niedopuszczalny. Opinie o nowym budynku LCD "Suburb. Lesnoye ", te apartamenty, które zostały już zlecone, mogą być negatywne pod względem jakości ich wykończenia. Płytki w łazience i podłogi laminowane nie zawsze są zadowalające. Ci, którzy kupują mieszkania bez wykończenia, nie ma takich skarg.

Ocena dewelopera dla niezawodności zasługuje na 8 punktów w 10-punktowej skali. Duży projekt "Lyubertsy 2015" nie otrzymał żadnych poważnych skarg i nie ma terminów. Roszczenia, jak wspomniano powyżej, jeśli są przedstawione, tylko na temat jakości dekoracji wnętrz, to znaczy do pracy zespołów naprawczych.

Kompleksowe zaplecze infrastrukturalne

O tak imponującym projekcie budowlanym, które powinno ostatecznie stać się rzeczywistością "Przedmieście". Lesnoye ", zeznania potwierdzają, że nabywcy w tym mieszkaniu czekają na rozwój obiecanej infrastruktury. 11 szkół, 16 przedszkoli (po jednym na każdy kwartał). Pierwsze piętra domów są niemieszkalne. Będą one podawane w nieruchomości lub w czynszu na zakwaterowanie salonów piękności, aptek, oddziałów bankowych, tzn. Mieszkańcy kompleksu nie muszą chodzić po chleb do stolicy: wszystko, co można kupić, będzie dostępne w kompleksie. Właściciele samochodów, takich jak parkingi samochodowe.

Otaczająca infrastruktura

Wieś Misailovo ma mały sklep sieciowy, szkołę, poliklinikę. Ale liczba miejsc i możliwość przyjmowania obywateli jest bardzo ograniczona. A zwłaszcza nie przeznaczony dla mieszkańców kompleksu mieszkalnego "Przedmieścia". Leśnictwo ". Opinie mówią, że potrzeba budowy własnej infrastruktury jest bardzo wysoka, ponieważ wieś nie może zapewnić wymaganego poziomu usług.

To pomimo faktu, że Misailovo i pobliski Molokovo są aktywnie budowane. Ten kompleks mieszkalny nie istnieje. W przyszłości również prawdopodobne jest, że rozwój terenów przez budynki mieszkalne jest bardzo atrakcyjny, ponieważ tereny są zbyt atrakcyjne dla deweloperów.

Sytuacja ekologiczna

Deweloper nie bez powodu zdecydował się na jego duży projekt obszar ten znajduje się tuż za obwodnicą Moskwy, ale nie tak daleko. Brak tak wielu samochodów jak w metropolii znacznie poprawia powietrze, a mieszkańcy "Przedmieścia". Lesnoye ", którego recenzje potwierdzają, można w pełni cieszyć się płucami ze świeżym, pysznym powietrzem.

Kompleks mieszkalny otoczony jest wieloma zielonymi masywami, które miały wpływ na jego nazwę. Słowo "Las" znajduje się w nazwie kompleksu ze względu na jego położenie w lesie.

Na sytuację ekologiczną wpływa pobliska rzeka Lyudovka i staw. Samoloty, podobnie jak w innych regionach, nie lecą nad ich głowami, przedsiębiorstwa przemysłowe nie są obserwowane w pobliżu, nie ma nic do zatruwania ekologii, ruchliwa autostrada jest w pewnej odległości, więc można z całą pewnością stwierdzić, że sytuacja ekologiczna mieszkańców kompleksu jest bardzo korzystna. Exhaling na dzień roboczy w stolicy spalin, mieszkańcy kompleksu będą próbować wrócić do domu, aby oddychać czystym powietrzem.

Planowanie mieszkań i ich koszt

W kompleksie deweloper dostarcza jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty. Najmniejsze apartamenty jednopokojowe mają powierzchnię około 24 metrów kwadratowych i dysponują połączoną łazienką. Wszystkie apartamenty bez względu na okolicę dysponują balkonem. Łazienki w niektórych z nich będą oddzielne. Powierzchnia trzech pokojowych apartamentów będzie nieco większa niż 73 metrów kwadratowych.

Układ apartamentów jest inny. Ponieważ są one dostarczane kupującym już w pełnym wykończeniu, jest to bardzo istotne zagadnienie. Są to studia o prostokątnym kształcie z połączoną łazienką i małym korytarzu. W apartamentach jednopokojowych są wystarczająco przestronne kuchnie, ale ich całkowity film jest bardzo mały. Pokoje dzienne mają około 12-14 metrów. Mają kształt kwadratowy i prostokątny. Do przechowywania rzeczy w nich są przechowywane. Najciekawsze układy w apartamentach, gdzie materiał wynosi 36,7 metra. Są kwadratowe, mają miejsce na szafę, połączoną łazienkę i duże kuchnie o powierzchni prawie 15 metrów kwadratowych. Typowe "ciasta" to apartamenty z 2 sypialniami, które nie przynoszą żadnej przyjemności.

Jeśli chodzi o koszty, to tradycyjnie najdroższe są pokoje jednoosobowe, gdzie cena za jeden metr kwadratowy sięga 81 tysięcy rubli. Stopniowo, wraz ze wzrostem powierzchni, koszt mieszkania zmniejszy się i osiągnie 67 000 rubli na metr kwadratowy w mieszkaniu trzypokojowym.

Opinie o LCD "Suburb. Leśnictwo »

Opinie o tych, którzy kupują mieszkania tutaj można znaleźć w sieci globalnej. Ale nadal jest ich niewiele, ponieważ deweloper jeszcze nie przekazał żadnego przedmiotu i nie można ocenić jakości konstrukcji i wykończenia. Ale biorąc pod uwagę reputację dewelopera, możemy mieć nadzieję, że czas budowy nie zostanie naruszony. Ponadto, ponieważ jego obietnice nie zostaną naruszone. Ale wszystko to można zobaczyć dopiero pod koniec tego roku, po oddaniu do użytku co najmniej jednego domu.

Do tej pory wiele osób obawia się sytuacji z dostępnością komunikacyjną. Trasa jest planowana, ale nie otrzymał jeszcze zatwierdzenia. To samo dotyczy deklarowanych przedszkoli i szkół. Są one dostępne w projekcie, ale nie w pierwszym etapie. I takie instytucje Misailovo nie radzi sobie z napływem nowo przybyłych mieszkańców. Ale jest nadzieja, że to wszystko jest chwilową niedogodnością, a deweloper nie zmusi swoich klientów do doświadczania niedogodności przez długi czas.