497 Shares 7102 views

Lek „Biseptol”: komentarze o niej są prawdziwe

Lek „Biseptol” odnosi się do złożonego produktu zawierającego dwie substancje czynne: sulfametoksazol i trimetoprim. Pierwszy z nich odnosi się do antybiotyków, podobne w swojej aktywności z innymi sulfonamidy. Trimetoprim ma najsilniejsze działanie antybakteryjne. To właśnie połączenie tych leków, które mają działanie bakteriostatyczne zapewnia silne działanie bakteriobójcze w stosunku do bakterii (bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne), w tym w stosunku do bakterii, które są oporne na inne sulfanilamides.


Preparat „Biseptolum”, który korzystnie pozostawić ocen pacjentów leczonych za pomocą chorób dróg oddechowych (zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, ropień płuca, rozstrzenie oskrzeli), jest bardzo skuteczny i innych infekcji. Tak, to jest doskonale pomaga w infekcjach dróg moczowych (zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek, pyelitis, rzeżączkowym zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego), przewodu pokarmowego (dyzenterii, salmonellozy, cholera, dur brzuszny), ucha środkowego (otitis media), chirurgii, zapalenie żółci sposoby.

Również do leków i niektórych chorób przenoszonych drogą płciową, zakażenia skóry i kości (zapalenie kości i szpiku), zakażenia ran, infekcje krwi, zapalenie mózgu (zapalenie opon mózgowych), ropień mózgu, malarii.

Preparat „Biseptolum” przeziębienie (powikłane zakażenia bakteryjne) oraz inne choroby wykonuje podwójny efekt blokady w procesie metabolizmu bakterii. Łamanie biosyntezę kwasu dihydrofoliowego i całkowicie blokuje proces przywracania kwasu tetrahydrofoliowego wymaganej dla wzrostu mikroorganizmów, niszczy je.

Bardzo dobra forma uwalnianie leku ma „Biseptol”. opinie klientów wskazują, że aplikacja jest łatwość takich tabletek. Jest on dostępny w dwóch dawkach. Na przykład, jedna tabletka „Biseptol” zawiera:

  • sulfametoksazol – 400 mg, trimetoprim – 80 mg – dla dorosłych;
  • sulfametoksazol – 100 mg, trimetoprim – 20 mg – dla dzieci.

To oddzielenie upraszcza wybór leku, w zależności od wieku pacjenta.

Przyjmowania leku, zazwyczaj dwa razy dziennie, (2 tabletki rano i wieczorem). W ciężkich przypadkach przypisanych do otrzymania 3 tabletki. Szybkość odbierania – 5- 14 dni. Tylko w przewlekłych zakażeniach przedłużyć czas przebiegu, w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Oprócz tabletek, to jest jedną z form uwalnianiu „Biseptol” lek – zawieszenie dla dzieci. Jest to najczęściej stosowany w leczeniu pacjentów w wieku poniżej 12 lat, choć czasem preferowane przez osoby dorosłe. Zawiesina jest bardzo odpowiedni do przyjmowania w chorobach anginy, zapalenie gardła i krtani, a błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.

Lek „Biseptol”, którego opinie są oparte na bezpośrednich wyników leczenia, szybko się wchłania. Jego maksymalne stężenie w krwi zaobserwowano godzinę po spożyciu. Takie stężenie utrzymywano w ciągu 10 godzin. Jest to najwyższy w płucach i nerkach.

Pomimo swojej skuteczności, lek „Biseptol”, których opinie są również negatywne, i może powodować działania niepożądane. Najczęściej są one wyrażone w nudności, wymioty, biegunki, choroby nerek, reakcje alergiczne, leukopenia, agranulocytoza. Dlatego leczenie tym lekiem powinno być pod ścisłym nadzorem lekarza.

Medycyna „Biseptol” ma szereg przeciwwskazań:

  • Wysokiej czułości lub nietolerancji sulfonamidy ;
  • nieprawidłowości układu krwiotwórczego;
  • piersią, ciąża;
  • choroba nerek.

Z wielką ostrożnością należy stosować leku „Biseptol” do leczenia dzieci. Niektóre kraje nawet zakazano stosowania tego leku do leczenia dzieci w wieku poniżej 12 lat. Przy stosowaniu tego leku zaleca się monitorowanie kartę krwi.

Podczas terapii lekami „Biseptol” zaleca się przyjmowanie witaminy i leki immunomodulujące (przepisane przez lekarza).