762 Shares 5412 views

Uczucie walkach treningowych: co to jest?

Krótko przed porodem, wiele kobiet w ciąży wystąpić uczucie napady szkoleniowych. Fałszywe pracy – krótki (30 sekund. – 2 min.), Mięśni macicy. Większość z nich jest całkowicie bezbolesny i nie koliduje z utrzymaniem prawidłowej ciąży, ale wraz ze wzrostem życia stają się bardziej namacalne.


A jak to jest treningowej walki? Prawie wszystkie z nich opisać w ten sam sposób: przez kilka chwil żołądek znacznie usztywnia (twardnieje) i jest skompresowany, a następnie z powrotem dyskomfort.

walka szkolenia, dlaczego są one konieczne?

Natura dostarcza wszystko. Że uczucie napady szkoleniowe kobieta doświadczeń nie tylko.

Macica musi być rodzajem treningu. W przeciwnym razie po prostu nie radzi sobie z dużym obciążeniem bezpośrednio w trakcie porodu. Głównym celem fałszywych skurczów – przygotowanie szyjki macicy do porodu. W ostatnich tygodniach ciąży skurcze macicy są niektóre pomóc złagodzić.

Kiedy mogą zacząć pojawiać się fałszywe skurcze?

Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie obserwowane szkoleniowy walkę. Co tydzień może być odczuwalne, żaden lekarz nie daje jasnej odpowiedzi. Ale przed 21 tygodniem ciąży, są one rzadkie. Aby być bardziej precyzyjne, aby powiedzieć, że przed tym okresie przyszła matka po prostu nie zauważy.

Częste uczucie walkach treningowych: Jak z tym żyć?

Aby zmniejszyć częstość występowania fałszywych skurczów przestrzegać kilku zaleceń:

  1. Jeśli występują one częściej podczas ćwiczeń, zaleca się odpoczynek, niosąc na przykład lekki chód.
  2. Na nogach nie może stanąć na długie okresy. Jest to szkodliwe dla dziecka i fałszywego udziału pracy. Jeśli to możliwe, uzyskać dużo odpoczynku.
  3. Zdrowy sen jest teraz w pierwszej kolejności. Pożądane jest, oczywiście, spać w ciszy iz wyłączonymi światłami.
  4. W każdym razie jest to niemożliwe do wykonania i podnosić ciężary! Niech te obowiązki przejmie jej męża. Cokolwiek cięższy niż torebką w ręku nie powinno być.
  5. Na diecie nie warto siedzieć. O rysunku myśleć o tym, kiedy długo oczekiwane dziecko rodzi.
  6. Konieczne jest, aby ograniczyć spożycie kofeiny. Kofeina, według wielu ekspertów, przyczynia się tylko do częstego występowania fałszywych skurczów.

Uczucie walkach treningowych oraz wystąpieniem porodu: jak odróżnić?

Kobiety, które czekają na dziecko po raz pierwszy, często są zaniepokojeni pytanie, jak rozpoznać bóle porodowe. Często zdarza się, że w ciąży ze szpitala wraca do domu jako fałszywy alarm.

Wątpliwości? Nie panikuj i nie denerwuj się. Przede wszystkim należy określić interwał czasowy między skurczami. Jeśli są one słabe i nieregularne siły, nie trzeba się martwić. walka szkolenie nie jest okresowy i koniec dość szybko. Najważniejsze, aby zrozumieć jedno – nie posiadają one dziecku żadnego uszkodzenia.

Natychmiast skontaktować się z lokalnym szpitalem, jeżeli:

  • okresowe skurcze stali (około 3-5 skurcze na godzinę);
  • Skurcze towarzyszy ból dolnej części kręgosłupa;
  • Skurcze towarzyszy każdy uwalniania (wodnisty lub krwotoczna).