323 Shares 5803 views

Malek ryb: etap rozwoju

Fish Fry – podstawowy materiał do sadzenia kultury staw. Dzięki nim jest zaryblivanie wszystkie zbiorniki wodne – zarówno naturalne jak i sztuczne.


tarło

Tarło – krytyczny czas na ryby. Na to miejsce jest zawsze głośno, słyszałem często bryzgami wody. Tarła zazwyczaj przypada na zachód słońca. To idzie na całą noc, chwytając rano. Łącznie Tarło może trwać 10-12 godzin.

Wśród osobników żeńskich staw karp ryba jest bardzo płodne. waga jajko jest połowa wagi większości kobiet. Kawior jest zielone światło. Kwota może wahać się od 342.000 do 621.000 sztuk. Aż do wieku seksualne przetrwać kilka. Przy jeziorze i rzece ryby, jak i na morzu, istnieje wiele wrogów, którzy nie mają wstręt do jedzenia kawioru. Malek ryb – duża gra każdy drapieżnik.

hodowla ryb

Zaryblivanie smażyć ma cztery cele:

  • handlowych;
  • sportowej;
  • naturalne;
  • dekoracyjny.

Hodowla ryb w stawie, a po jego wychwytywania i sprzedaż – bardzo lukratywny i nieskomplikowany materii. Ten rybak wie, jak postępować zgodnie z narybku, jak rośnie, jak karmić i tak dalej. W efekcie rosną duże ryby, sprzedaje dziesięć razy więcej niż cena narybku. W tym celu odpowiednie, a rzeki i ryb morskich. narybku karpia, na przykład hodować właściciele sztucznych zbiorników, służąc w ten sposób cel sportu. Po tym wszystkim, co rybak nie chce złapać duży haczyk? wędkarstwo sportowe lub polowania – zajęcie dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwych rybaków. To święto jest odpowiedni do gustu każdemu.

Ryby rolnicy realizować naturalnym celem. Ona jest jedzenie nadmiaru glonów, zniszczyć drapieżników innego zbiornika odzysku gatunków ryb. I, oczywiście, jest celem dekoracyjnych właścicieli dużych prywatnych domach, które mogą sobie pozwolić na mały staw, lub tych, którzy zdecydowali się umieścić akwarium w mieszkaniu.

Nie zapominaj, że choć jest to larwa, smażyć ryby – nienasycony i zwinny. Dlatego kultywowanie raz smażyć drapieżników i roślinożerców nieszkodliwe, może zostać pozbawiony jednego z gatunków. Wielkość jaj wynosi od 1,25 do 1,5 mm. Im młodsze kobiety, jaja są mniejsze u osób starszych jest duża. Ma to pozytywny wpływ na rozwój i wytrzymałości przyszłości ryb, które będą duże i odporne na niekorzystne warunki środowiskowe.

smażyć

W etapie wylęgania smażyć ryb ma wielkość w zakresie od 3 do 6 mm. Pierwsze 2 dni mało ryb wielu gatunków siedzieć na ziemi, należy dołączyć do wodnych roślinności lepkie gruczołów, ogonem w dół. Moc jest z powodu pęcherzyka żółtkowego. Dopiero na trzeci dzień Fish Fry przenosi się do karmienia mieszanego. W tym czasie żywi się zooplanktonu i zoobentosu. Gdy woda jest ogrzewane, smażyć całkowicie przechodzą na pastwiskach. Gromadzą substancje odżywcze dla nadchodzącej zimnej pogody. Fry po długiej i mroźnej zimy, bez rezerwy składników odżywczych, będą one nie przetrwać.

roczniaki

Palczaków ryby zwane fry jeden rok życia. Pod koniec tego okresu, waży 20-30 g. W znacznym stopniu wpływa na wzrost narybku pożywienia, zawartości tlenu i temperatury wody. Na skromnych palczaków paszowych złe zyskuje wzrost i wagę. To samo odnosi się do temperatury. Zarówno przy niskim i przy wysokiej temperaturze smażenia zatrzymać podawanie.

Jak ryby w zimie? narybku karpia, na przykład zimno zmuszeni do zejścia do dołu postoju i zjeść. Dzieje się w temperaturze -8 do + 7 ° C. Następnie, gdy temperatura jest nawet niższa, yearlings hibernacji.

W tym stanie, każdy ruch jest zminimalizowane. Fry nie jeść i trudno oddychać. Jeśli w okresie letnim w wysokiej temperaturze wody ryb sprawia, że około 60 oddechów na minutę, w zimie – tylko 4-5 oddechów. Po zimowania narybku ryb zwanych roczniaki już, a do końca roku – dwa-lata. Po przeżyciu kolejny sezon zimowy, staje się trzyletni plan.