350 Shares 2545 views

Piwo „Harfa”: odwieczna tradycja jako strażnik

Miłośnicy piwa są teraz dosłownie skąpany w różnych piw. Ale prawdziwi koneserzy zawsze wybierać irlandzkie piwo „Harp”, który jest ulubionym miejscem na rynku europejskim od wielu lat.

pochodzenie

W małej osadzie irlandzkiego Dundalk, który znajduje się na pięknym wybrzeżu, znajduje się browar. Historia browaru sięga odległej 17 wieku. W 1693 roku w sprawie klimatu w cudownej ziemi, czystej wody i przyprawione chmielu został zbudowany domowy browar. W połowie 19 wieku, małe firmy rozpoczął wykupywanie i połączone w sieć na dużą skalę. Nieco później, produkcja została wykupienia znana firma GUINNES. To ona, i zaczął aktywnie produkują słynne piwo.

Piwo „Harfa” po raz pierwszy w 1960 roku parzonej. Spółka do jego produkcji, jest znana na całym świecie do księgi rekordów. Firma „Guinness” postanowił skupić się na popularnych lekkich piw i nie pomylił się. Stopniowo irlandzki ale zaczęli opuszczać w zapomnienie, jego miejsce na rynku i na stołach piwoszy wziął lekkie piwo.

Historia powstania

Choć trend w modzie było zaprosić ekspertów zagranicznych produkcji. Firma „Guinness” nie jest wyjątkiem. W ten sposób został on wyprodukowany pierwszy piwo „Harp”, którego opis i przepis oferowanych słynny browar z Niemiec pana Munder. Tak, że ten rodzaj napoju urodził, firma musiała ponownie wyposażyć nowy sprzęt i jego browar ponieść znaczne koszty. Ale gra, jak mówią, jest warto.

Po wyprodukowaniu pierwszych litrów piwa i wzrost jego popularności trwało długo. Nawiasem mówiąc, piwo „Harfa” i nie można nazwać, że nazwa. W tym czasie oferował zupełnie różnych wersjach: „Dolphin”, „krzyż”. Jednak zdecydowano się wymyślić nazwę, która będzie natychmiast pokazać napój należący do Irlandii. I postanowiono nazwać nowy rodzaj piwa – „harp”. To narzędzie jest dobrze znany Irlandczyków, bo był symbolem królewskim dworze przez dłuższy czas.

Doprowadzić do rynku

Po piwo „Harfa” stało się popularne w Wielkiej Brytanii i Irlandii, firma pomyślany, aby promować swoje dzieło również w Europie i Stanach Zjednoczonych Ameryki. W celu dalszego promowania produktu, zdecydowano o połączeniu Brewers Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Początkowo piwa wylano wyłącznie w butelki szklane. Jednak rosnąca popularność zmuszony do zmian w projektowaniu opakowań. Od 1964 roku, firma Harfa Lager Ltd postanowiła ustanowić opakowaniu zbiorczym. Więc beczki piwa były w pubach, klubach i restauracjach na całym świecie. Od pojemniki takie łatwiej sprzedać i wlać piwo, i korzystne dla obu stron.

Cechy smaku

Co jest tak niezwykłego smaku prawdziwym liderem browarnictwa na świecie? Co jest tak atrakcyjny dla fanów pienisty napój piwo „Harp”? Opinie konsumentów powiedzieć, że ten rodzaj piwa jest inny słodki czysty smak. Na mecie w tym napoju ma charakterystyczny miły goryczy. Piana trwa długo, jest odporny i śnieżnobiałe, co jest szczególnie cenione przez prawdziwych smakoszy. Piwo „Harfa” jest nie tylko smaczne i przyjemny smak. Ma świetny złoty kolor. Piwo „gra” w spoconej szkła, kuszące i utworzenie na miły wieczór ospały. Jakość i smak piwa były wielokrotnie zaznaczone na wystawach, konkursach i parady.

Aby utworzyć „harp” używa czystej wody źródlanej i wysokiej jakości chmielu zebranego w Niemczech. Technologia i etap produkcji jest ściśle monitorowany. Firma ściśle monitoruje najmniejsze niuanse, przy zachowaniu wysokiej jakości i po wielowiekowej tradycji.