889 Shares 2159 views

Park atrakcje dla dzieci w Moskwie. Atrakcje w ENEA. Wnętrza atrakcje dla dzieci w Moskwie

Zrelaksuj się w kapitale z dziećmi – nie ma problemu. Możesz odwiedzić atrakcji, park dla dzieci. W Moskwie, ponad 70 z tych centrów rozrywki, gdzie można chodzić i odwiedzają różnego rodzaju atrakcji. parki rozrywki i lubianych przez dzieci i dorosłych. Nie ma chyba lepszego sposobu na relaks i bawić się ze swoimi dziećmi niż bawić się w tych parkach. Aby wybrać, gdy wszystko jedno, aby przejść, zrobić krótką wycieczkę po parkach i stron z różnego rodzaju atrakcji.


"Attrapark" w Izmailovo

Park to wspaniałe dzieci, które ma około 20 rond. Popularny wśród dzieci skoki na trampolinie. Pokój gier zabawiać dzieci, aby nauczyć się malować lub projektu. Jednak lato dzwoni najmniejszy na terenach otwartych. Tutaj można jeździć pociągiem. Bardzo popularne wśród dzieci „kangur” w stajni, gdzie piskiem leci w górę. Atrakcja stary i nie można załadować na wiosnę, „Kangur” skoki z jednym pasażerem.

W parku rozrywki znajdzie dzieci w różnym wieku. Można wynająć jazdę na rolkach, a wszystkie utwory z parkiem, w tym samym czasie, aby podziwiać scenerię parku i budynków z XVIII wieku. Powrót w parku znajduje się plac zabaw „Skąpe” dla dzieci w wieku do dwóch lat z atrakcji dla dzieci. W Moskwie, kilka parków istnieją takie podstawy.

W północnej części attraparka złożonych karuzelach. Duża Diabelski umożliwia przeglądanie rodzaje okolic w promieniu 50 metrów. Znajduje się w pobliżu Round Pond. Główną atrakcją zwiedzających Park są uważane za „Dragon” – roller coaster z pętlą na wysokości 18 metrów.

"Attrapark" w Sokolniki

Największy park Moscow Sokolniki rozpatrywane. O nim nie powiedzieć, że jest to największy park rozrywki w Moskwie, ale może to być dobry moment. Aby wybrać jedną z wielu działań. W „Sokolniki” można wynająć rollerblades, zagrać w tenisa stołowego lub udać się do sądu na świeżym powietrzu. Dwa parki rozrywki i zabaw czekają na swoich gości.

W „Sokolniki” dzieci będą cieszyć się przejażdżki dla dzieci oraz „Walking kulki”. Lokalizacja tej strony na karuzeli Szalony taniec taniec dla dzieci w kabinach we wszystkich płaszczyznach. Kto chce, może skakać na trampolinie. Miłośnicy mocnych wrażeń jak w „Panic Room”.

Ulubiony atrakcją i dzieci i dorośli – jest to „Panda Park”, który znajduje się na terenie parku. Ten park linowy ma wiele szlaków i tras na wysokości sześciu metrów. W ciągu ostatnich kilku lat, parki linowe stały się ulubionym miejscem do odwiedzenia z dziećmi Moskali. Potencjalni wspinacze mają okazję sprawdzić swoje siły w siłowni w tym samym „Panda-park”.

ENEA: atrakcje

W 2016 roku na terenie VVC funkcjonować kilka parków rozrywki. Dlatego „Attrapark” w Centrum Targowego to największy park rozrywki w Moskwie. Od 2017 roku, dwa przyciąganie kapitału w VVC zamknięte. Ten „przejażdżki Mania” i dużych Diabelski. Wyjaśnienie – sprzęt data i były nagłe kilka razy. Obecnie trwają prace w celu wdrożenia kompleks rozrywki projekt „Future Park” oraz nową Diabelskie koło. Czas pokaże jak realistyczne plany.

odwiedzający ENEA nie denerwować, przejażdżki kryte rozpoczął swoją pracę w największym parku w Moskwie: „Virtualiti” – na obszarze wirtualnej rzeczywistości i iluzji „Muzeum” z kompleksem rozrywkowym. Na terenie ENEA działa kochany przez Moskali Najnowszy atrakcję – park linowy.

„Virtualiti” oraz Muzeum złudzeń

Pawilon 55 „Elektryfikacja” (po prawej rakiety „Wostok”) w 2017 roku rozpoczęła nową pracę w Moskwie atrakcji park dla dzieci w wirtualnej rzeczywistości – „Virtualiti” i „Muzeum złudzeń.” W „Virtualiti” jest „Imaginarium” – to platforma, na której każdy ruch uczestnika zmienia tapetę na ścianach. Przestrzeń ta gra jest 500 metrów kwadratowych. Dzieci mogą tańczyć, rysować, dotykać ścian lub po prostu patrzeć na fantastycznych obrazów na ścianie.

Uczestnicy „przestrzeń labirynt” może „Step” w czasie, na innej planecie, przestrzeń magicznie ożywić zwierzaka, co wymyślić. Można grać z okularami, dzieci przyjaciół do gry w wirtualnym „srelyalkah” i „działania”. W rzeczywistości mieszanej, dzieci będą łączyć swoje gry prawdziwe i przestrzeni wirtualnej.

Muzeum złudzeń , zwiedzający mogą przejść przez „labirynt strachu” być w „Mirror Maze”, aby znaleźć drogę do „labirynt tape”. Można to zrobić „jailbreak”, aby dostać się do miasta, do góry nogami, a nawet iść w głąb siebie i pokonać dania na „anty-stres przyciągania”.

Przy wejściu do pawilonu VDNH ceny za przejazdy można zobaczyć na billboardzie w pobliżu kasy. „Virtualiti” będzie kosztować od 150 do 300 rubli. W muzeum każdy labirynt jest wart 350 rubli. Podoba zwiedzającym stałą akcję „All for 2000” oraz „wszelkie pięć do 1000”. Jest to bardzo korzystne, jak gdyby sam płacić za rozrywkę, przyjemność będzie kosztować od 3500 do 4500 rubli.

park linowy

Ostatnio ulubionym atrakcją Moskali dodany Park linowy – Sky Town. Znajduje się on z tyłu pawilonu „przestrzeń”. Moskale poczują ekstremum na wysokości 16 metrów nad ziemią, przeprowadzenie tych lub innych trasach z 90 opcji o różnym stopniu trudności. Dzieci mają swoje własne poziomy podjęcia. Lubią chodzić wokół tej liny dżungli. Z tarasu widokowego, który znajduje się na najwyższym jazdy liny, można podziwiać panoramę miasta. Ceny przyciągania ENEA w Sky Miasta zależy od wieku uczestników, trasy i dzień tygodnia. Jest to najkorzystniejsza przyjść w dni powszednie. Dzieci Parkour będzie kosztował 300 rubli za pierwsze trzy godziny, a następnie co godzinę pobyt będzie kosztował 100 rubli.

„Northern Tuszyno”

W tym parku atrakcji dla dzieci w Moskwie mają doskonałe przejażdżki wodne, wyścigi utworów i trzy trampoliny. Młodsi goście mogą skakać na trampolinie nadmuchiwane, wykonane w formie slajdów. Dla starszych dzieci jest sport trampolina. Silny i zwinny spodziewa trampolina „extreme”.

Niedawno otwarty wirtualny stymulator w parku – cudem inżynierii, już kochany przez dzieci. W nim można poczuć się jak w szalonym rollercoaster, siedząc w fotelu. Jednak, to lepiej, aby zobaczyć na własne oczy, odwiedzając ten park atrakcji dla dzieci w Moskwie, niż wysłuchać ciekawych opowieści o tych, którzy tam.

Dla najmłodszych jest karuzela huśtawka na łańcuchach i swing-łodzi. Oprócz tych obiektów, nie jest to „smok”, które przetoczyła chętnych. Można udać się do jaskini „przygody” i dowiedzieć się, co to jest – życie pirata.

kryte atrakcje

Największym parku rozrywki w pomieszczeniach znajduje się w centrum Vegas. Ten „Pirate Town”, który znajduje się w centrum dwóch poziomach. Dzieci będą interesujące, aby znaleźć wyjście z labiryntu pięciu koła, jazda zderzak dla dzieci samochody. Huśtawki i karuzele dla dzieci dostępne są również.

tam videostimulyatorom atrakcją z ponad 200 automatów, nowy sezon 2017 gier dla fanów wirtualnej rzeczywistości – „Koło Fortuny”, wałka lodowiska i dzieci „Pirate Town”. Wszystkie te atrakcje znajdują się na powierzchni 5500 metrów kwadratowych. Jest to bardzo wygodne, w centrum można jeść. Ich usługi zapewniają Happylon Tavern. To wspaniałe miasto daje dzieciom bawić, jak sami umieścić go „przez dach”. Ceny są dość zadowoleni z rodzicami.
Wcześniej, wielu rodziców zabrał swoje dzieci do innej, nie mniej interesujący centrum rozrywki Happylon Magic Park w centrum handlowym „Filion”, który był na Avenue Bagrationovskom. W 2017 roku Centrum zostało zamknięte.

Gdzie indziej można się bawić dzieci?

Kuzminki Forest Park – miejsce, z posiadłości Santa Claus. Szlak bajek będzie bardzo interesujący dla małych dzieci. W parku znajduje się kolejowe i atrakcje dla dzieci dla dzieci. Chłopcy zainteresowany muzeum starych samochodów.

Cóż, można spędzić czas z rodziną w „Carousel” Luna Park w rezerwie „Kolomenskoje”. Tutaj można połączyć przyjemne i pożyteczne, aby zobaczyć zabytki architektury i okolicę i baw się na przejażdżki. Dzieci będą zachwyceni przez „Merry maszyn” oraz „Mini-pociąg”, a dorośli będą doświadczać ekstremalnych na ogromnej łodzi. Ceny biletów kosztuje, to znaczy, reszta jest dostępna dla rodzin z jakiegokolwiek dochodu.