321 Shares 2127 views

Jak się nie rumienić

Co może być gorsze niż stale wylewa śmieszną rumieniec? A nawet jeśli nie wstydzą, a potem to uczucie przychodzi tylko po włączeniu czerwony, to z powodu tej głupiej konkretnego organizmu. Młodzież i dorastania, wiele w obliczu tego samego problemu, ale nie wszyscy byli w stanie się go pozbyć. Ludzie po prostu nie wiedzą, jak się nie rumienić. Mimo wszystko, wydaje się być atrakcyjny wygląd, a firma czujesz się komfortowo, a status społeczny jest wysoki, więc dlaczego jest to zdradliwy rumieniec psuje życie? Jak się nie rumienić na ulicy, w rozmowie z nieznajomym na lekcji w szkole, kiedy wezwany do tablicy, podczas komunikowania się na tematy miłości i seksu? Jak nie być objęte przypływie emocji, splątanie, z najmniejszego kłamstwa?


Człowiek, nawet jeśli wcześniej nie był nieśmiały, stopniowo zaczyna odczuwać się jako taka, jest niewygodne, byłoby pożądane, aby ci, którzy uważają się powiedzieć: „Co ty rumieniąc tak” język tylko otsoh. Aby przerwać to błędne koło, po prostu trzeba podjąć pewne kroki. Jak zatrzymać rumieniąc się – to nie jest problem, wszystko może się zmienić.

Ta reakcja organizmu, według psychologów, jest wynikiem strachu komunikacji, tj fobii społecznej. Ponadto, sztywność i nieśmiałość człowieka może być widoczny na zewnątrz. Aby przezwyciężyć wstyd, jak się okazuje, jest całkiem zdolny do każdego. Jednak, aby całkowicie wyeliminować taką specyficzną reakcję naczyniową na różne bodźce zewnętrzne mało prawdopodobne. Równie dobrze może być dziedziczna. Ale, aby zmniejszyć stopień jej manifestacji, można spróbować.

W prostych słowach, jest to rodzaj błędnego koła. Oznacza to, że rumieniec, wtedy stajesz na ten haniebny i niewygodne, a rumieniec jeszcze bardziej. Trzeba przerwać ten cykl. Tylko wtedy można zrozumieć, w jaki sposób się nie rumienić. Część fizjologicznych jest mało prawdopodobne, aby przerwać go jako reakcji naczyniowych raczej trudna do opanowania. Ale jak psychologia, to można spróbować.

Jeśli jesteś mylić przez coś, należy starać się zrozumieć, co czujesz. Wyrazić to głośno. Na przykład, masz zadał pytanie, które wykonane rumieniec na policzkach. W tej sytuacji, to lepiej, aby nie milczeć, nie można dopuścić do kierowania się w martwym punkcie, należy poinformować o tym drugą stronę: „Ty mnie zawstydzić” Ale jeśli taka reakcja powoduje Ci wiele różnych sytuacji, to trzeba spróbować zmienić to nastawienie. Zazwyczaj rumieniec jest przyczyną negatywnych emocji, bo myślisz: „Wszystko co mam się śmiać, czy dopiero teraz wiem, co jestem niezdecydowany i nieśmiałe” Być może z pewnością docenią fakt, że po pewnym czasie reakcji naczyniowych jest znacznie słabsze, czyli wraz z wiekiem. Trzeba wymyślić repliki, które będą towarzyszyć pojawienie się rumieńcem.

– Zawsze rumienić zaimponować.

– My rumieniec sugeruje, że jestem niewinny.

– Kiedyś się rumienić, kiedy myślę o sprzątanie, nauka, ty, płeć, i tak dalej.

– Przepraszam, byłem w stanie czytać w twoich myślach, więc ja się rumieni.

Można myśleć o wielu takich opcji, jak mówią, w każdej sytuacji. Wtedy problem nie rumienić, nie będzie już martwić się tak bardzo. A nawet jeśli dana osoba zaczyna starać się odpowiedzieć na Twoje oryginalne słowa, to jest mało prawdopodobne, że się uda. Po tym wszystkim, jesteś przygotowany i będzie musiał działać poza mankiet.

Mężczyźni w tym względzie przypada nieco cięższe, choć są one znacznie mniej prawdopodobne, aby czerwienić. Kobieta może używać kosmetyków (proszek, korektor) w szczególnych przypadkach, gdzie kolor całkowicie bezużyteczne. W każdym przypadku, jeśli wystąpi problem z jeden na jednego i dołożyć wszelkich starań, aby rozwiązać, stosując humor i cały swój naturalny urok, pytanie brzmi jak nie uczyć się rumienić, na pewno wkrótce, aby uzyskać odpowiedź.