641 Shares 5908 views

Smartphone Keneksi Kryształ: opis, dane techniczne, opisy i opinie właścicieli

Ostatnio fani smartfonów zostały podzielone na dwa obozy: jedni twierdzą, że duży wyświetlacz – to jest wielka zaleta i świetna okazja, inni nie ostrość rozpoznać gadżety więcej niż pięć cali, biorąc pod uwagę ich modeli ergonomię na równi ze szczytem wygody.

Ale prawda, jak to się mówi, ukrywa się gdzieś w pobliżu. Bez wątpienia duży ekran jest bardziej wygodne do pracy, ale nie każdy producent jest w stanie wykonać urządzenia, które byłyby zrównoważone tak dużo, jak to możliwe zarówno w cenie i ich właściwości w zakresie zarządzania i eksploatacji. Jednakże wyjątek od reguły nie jest tak rzadkie w rynku smartfonów, więc seria Keneksi kryształu może być traktowane jako takie. Urządzenie może być przypisana do segmentu budżetowego, ponieważ model jest stosunkowo tani (ok. 8000 rubli) i niesie ze sobą duży potencjał, który może i powinien zainteresować potencjalnego klienta.

Zatem, bohater tego przeglądu – smartfon Keneksi Kryształ. Spróbuj zrozumieć wszystkie jego zalety oraz wady, biorąc pod uwagę opinie ekspertów i opinii zwykłych użytkowników.

wygląd

Z nim kilka minut urządzenie w ręku, możemy powiedzieć, że model został stworzony z jasnym okiem na gadżet z „Samsung» Galaxy Note. W zasadzie nic złego, ponieważ naśladowanie najlepszych (i to jest fakt, że linia zapewnił sobie tytuł najlepszych nowoczesnych tabletek) sama w sobie jest godne pochwały. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę tak ważnych wskaźników jak jakość wykonania, telefon Keneksi Kryształ w żaden sposób nie pozostaje w tyle za swoim starszym „kuzyna”.

Podobieństwo z koreańskiej analogu jest szczególnie zauważalny z powodu zaprojektować tył skóry urządzeniem a-la: Naśladownictwo jest widoczny nie tylko w „szwem”, ale także w tekturowych rysunku. Ale w rzeczywistości, tylna strona gadżet, a także w „Samsung”, jest wykonana z tworzywa sztucznego.

Przód smartfona, choć niewyraźnie, ale to jest trochę jak wiersz Huawei. Ale format nowoczesnych gadżetów po prostu nie pozwala na inne udoskonalenia konstrukcyjne, tak czy inaczej, trudno jest wymyślić oryginalny design urządzenia „twarzą” – wszystkie są tego samego typu.

Niemniej Keneksi Czarny Kryształ ma swój własny charakterystyczny design wraz z poszczególnymi nutami. Cały obwód przedniej części smartfonu rozciągnięty metalową ramę, dając wrażenie solidności, niezawodności i, być może, z bezpieczeństwem. Jeśli weźmiemy pod uwagę urządzenie w profilu użytkownika, można zobaczyć, że rama w pierwszej kolejności, składa się z dwóch części, a po drugie, dość grube, ale jest to z pewnością oryginalne i ciekawe rozwiązanie.

Generalnie, przesunięcia metalowe są powszechne w rejestracji wzoru Keneksi Crystal. Przegląd komórkowego wykazało, że głośnik kraty są wykonane z metalu, złącze do mikro-USB zablokowane płytki metalowej, a nawet śruby mocujące połowy korpusu są wykonane z tego samego materiału.

jakość wykonania

Na podstawie opinii użytkowników, przeprowadzonych testach ławce i poprzednim paragrafie, możemy śmiało powiedzieć, że jakość wykonania Keneksi Kryształ Czarny wykonywane na takiej wysokości, które nie były w stanie podnieść kilka ulubionych z „Sony”, „Samsung” i „Lenovo”. Jeśli weźmiemy pod uwagę coraz duży ekran wraz z kosztem, łatwo jest wyciągnąć jednoznaczne wnioski – model nie ma konkurentów w swoim segmencie.

Jedyną rzeczą, aby niektórzy użytkownicy skarżą się, że w ich opinii, więc jest to na odwrotnej stronie „metal hobby” – waga urządzenia osiągnęła znaku 200 gramów i jest wyraźnie odczuwalny w dłoni.

Pod pokrywą, tuż nad akumulatorem, można zobaczyć dwa sloty na karty SIM i jeden dla mikrofleshek, co należy zauważyć, powinien być bardzo ostrożny. Rzecz z układem podłogi do konkretnej linii Keneksi kryształu. Funkcje szczeliny jest łatwo pomylić: dolna przeznaczona jest do karty mini-SIM (tj pełnowymiarowe karty SIM), Next to karta micro-SIM i zamyka wgłębienie dla mikrofleshek. W każdym razie, zanim coś gdzieś trzymać lepiej przewinąć instrukcji – plus nie będzie dokładny.

Układ obudowy posiada standardowy formularz: rocker głośności i przycisk „On / Off” umieścić po prawej stronie devaysa i gniazd słuchawkowych i złącze ładowarki znajdują się na górze smartfonu.

W górnej części wyświetlacza Keneksi Kryształowej są czujniki funkcyjne i aparat z przodu razem z diodami LED, które są odpowiedzialne za wydarzenia ping i stwierdza gadżet. Przyciski dotykowe znajdują się pod wyświetlaczem, że dla systemu „Android” oznacza znaczne oszczędności miejsca na ekranie.

Platforma sprzętowa

Sprzętowe urządzenia – jest jednym z najbardziej popularnych platform z SoC MediaTek MT6582 serii. To doskonale pasuje do ogólnej architektury Keneksi kryształu. Recenzje nowej platformy (. 2013 roku) jest dość pochlebne: pilność nie stracił smartphone i zapewnia stosunkowo wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii.

Platforma zawiera procesorem ARM Cortex-A7 na cztery rdzenie o taktowaniu 1,3 GHz dwurdzeniowy kartę graficzną Mali 400MR-2 400 mHz.

Poprzez SoC koszowy przeprowadzone GSM, Wi-Fi, 3G-modem i bezprzewodowej technologii Bluetooth. Wszystko na tej liście działa jak zegar, i nie ma żadnych skarg.

Wielkość pamięci wewnętrznej flash Keneksi kryształów dla wszystkich modeli wynosi 8 GB, z których użytkownik ma dostęp do jej około 5,5 GB programów i plików. Urządzenie pamięci operacyjnej – 1 GB wolnym rozszerzeniu.

Platforma programowa

Smartfon działa na platformie systemu operacyjnego Android 4.2.2 „” z domyślnego oprogramowania Zdjęcie mdły MR.11 P4.

Interfejs najnowszy OS otrzymał szereg modyfikacji, które mają na celu przede wszystkim głównego nurtu kosmetycznych (kolorowe ikony w pozycji menu, wyraźny zarys ikon i tak dalej. N.).

Naciskanie przycisków menu skrótów na ekranie głównym jest szczegółowy dostosowane odcinek w dolnej części ekranu, gdzie można wykonać podstawowe ustawienia pulpitu: zmiana tematu projektu, wybrać tapetę, dodać przedmioty i wiele innych.

Opinie użytkowników zauważyć jedną ciekawą cechę, że lubili w modelu Keneksi kryształu. Przegląd ekran w momencie blokady pozwala na natychmiastowe uruchomienie kamery, dialera lub SMS-edytorze wiadomości, co jest bardzo wygodne.

pokaz

smartphone ekran – punktem modelu. Jego główne zalety – wysoka jasność i dobre kąty widzenia. Tryby pracy odpowiednio, chociaż automatyczna jasność czasami zawyża wartość, ale wadą jest to trudno nazwać, raczej – Charakterystyczną cechą urządzenia.

Wyświetlacz może jednocześnie obsługiwać do pięciu detali, które są bogate w obu grach, jak również do poważnej pracy. Rozdzielczość dla gadżetu 5-calowy normalny – 1280 przez PC 720, a także gęstości kropek. Wyświetlacz nie obciąża GPU pracuje bezpiecznie i stabilnie, nie można powiedzieć o analogach z Full HD skanowania.

kamera

Model Keneksi kryształ posiada dwa rodzaje komory: przednią o rozdzielczości 2 i Mn podstawowa – 8 MN. Główna komora ma maksymalną autofokusa przysłony i do F / 2,4.

Jakość zdjęcia i wideo z przednią kamerą wystarczy komunikować się przez Skype. Główny aparat fotograficzny smartfon może strzelać mniej lub bardziej wysokiej jakości zdjęć z filmów z automatycznym ustawianiem ostrości i przysłony.

Wydajność i bateria

Wydajność smartphone na dzisiejsze standardy jest całkiem dobra. Miękkie An Tu Tu wykazały dobre wyniki, oceny urządzenie zintegrowane w 19000 punktów. Podobne programy uzyskując podobne rezultaty – średnio solidne.

Gry na urządzenia są stosunkowo szybko, a jeśli 2D aplikacje dosłownie „fly”, program ładowane z grafiką 3D, mogą wystąpić pewne problemy, takie jak szarpnięć i wypłat FPS.

Pod względem żywotności baterii modelu okazała się być w bardzo dobrym świetle, nawet przy tak dużym wyświetlaczu. Ładowanie trwa długo, w trybie normalnym, telefon może trwać około dwóch do trzech dni.

Reasumując

Smartphone Keneksi Kryształ – jest to bardzo dobrze wyważona maszyna, która w dzisiejszych czasach raczej wyjątkiem niż regułą. jakość wykonania, duży i jasny wyświetlacz z matrycą IPS, doskonałą żywotność baterii i bardzo atrakcyjnej cenie sprawia, że urządzenie bardzo atrakcyjne, zwłaszcza te pieniądze, aby znaleźć coś naprawdę warto jest bardzo trudne w tym segmencie.

Werdykt jest jednoznaczny – zaleca się, aby kupić.