455 Shares 8746 views

Beagle: recenzje z właścicieli, zwłaszcza postać, szkolenia

Beagle jest bardzo energiczny i aktywny. Będzie on doskonałym towarzyszem dla osoby młodej i wesołej. Pies będzie śledzić właściciela, nie wiedząc, zmęczenie. Beagle – to najmniejszy pies w rodzinie psów, które w wydajności nie różni się od swoich większych odpowiedników.


Te małe psy były znane w starożytnym Rzymie i Grecji. Stamtąd przeniósł się do Anglii, gdzie zwierzęta były krzyżowane z lokalnych jednostek. Dzisiaj English Beagle – jedna z najstarszych ras myśliwskich.

Pod koniec XIX wieku, zwierzęta te stają się bardzo popularne nie tylko w Europie, ale także w Ameryce. W beagle ZSRR angielskiego dopiero w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

cechy zewnętrzne

Ten mały, zabawny pies ma mięśni tułowia, prawidłowa głowa, nieco wydłużony kształt. Czaszka wypukła, średnia szerokość. Dobrze zdefiniowane przejście od czoła do pyska. Szczęki z regularnym nożycowy zgryz, silna. Uszy są długie i cienkie, o niskiej zestaw, z zaokrąglonymi końcami.

Przednie nogi są proste, z masywnym kości. Tylne nogi z mięśni ud, silne stawy.

Wysokość w kłębu nie przekracza 40 cm waga. – maksymalnie 14 kg.

Pokrywa z wełny, kolor

Beagle dorosły ma gęstą, gładką, obcisłą krótką sierść, która jest odporna na złe warunki atmosferyczne i nie wymaga specjalnej opieki.

kolor trójkolorowym jest klasycznym: czarny z powrotem, głowy i ciała czerwony, klatka piersiowa, kufa i czubek ogona – biały. możliwe są inne kolory. Średnia jest nie tylko tolerowana, „wątroba”.

Naszym zdaniem, bardzo ładny pies rasy beagle. Właściciele opinie potwierdzają, że jest ona bardzo harmonijnie skomponowane i zawsze ma bardzo schludny i zadbany wygląd.

Beagle – charakter rasy

Te psy są bardzo towarzyskie i przyjazne. Są w stanie zaprzyjaźnić się z wszystkich członków rodziny, niezależnie od ich wieku. On znajdzie wspólny język z innymi zwierzętami beagle. Charakter tych zwierząt energetyczne, emocjonalne, nieustraszony. W tym neuemnost naprzód we właściwym kierunku, konieczne jest, aby angażować się w sposób bardzo konsekwentny w jego wychowanie od pierwszych dni, a nawet godzin od jego przybycia do domu.

Prawie wszyscy właściciele wskazują, że Beagle nie znosi samotności. Był bardzo stęskniony i staje się drażliwy i nerwowy. Jeśli jesteś z dala od domu przez długi czas, dostać drugą psa, że to przedsiębiorstwo dla swojego zwierzaka.

Nie pieścić swojego zwierzaka

Beagle – bardzo inteligentna istota, doskonale opanował sztukę manipulacji. Jeśli zwierzę poczuje swoją niepewność lub osłabienie w edukacji, natychmiast wziąć sytuację pod kontrolą. Pozostawić go w każdym razie niemożliwe. Od pierwszych dni niech znać wszystkie sztuczki i manipulacje nie osiągną zamierzonego celu.

Jest jeszcze inny, bardziej niezwykła cechą tej rasy – skłonność do włóczęgostwo. Wyjaśnia to wysoko rozwinięty instynkt łowiecki i doskonały zmysł węchu. Oto zainteresowany jego zapach, beagle może pójść bardzo daleko od domu, więc jest bezpieczniej niech się ze smyczy, ale na ogrodzonym terenie.

Wszystkie trudności w radzeniu sobie z tym psem kompensuje niesamowity urok tych przystojny. Ospały oczy, śmieszne uszy i kochający nabożeństwo, stabilną psychikę uczynić ten pies pełnoprawnym członkiem zgranym rodziny. Jednak trzeba wiedzieć, że czasami w ferworze gry może być trochę „get crazy” beagle. Właściciele opinie potwierdzają, że jest to charakterystyczne dla małego zgorszenie. Ale jego wybryki nie są przed uszkodzeniem lub zła. To całe nerwy, wybuchowy charakter, który wymaga energiczną rozrywkę – konkursy, skoki, bieg. Wieczny szczeniak – beagle, który wydawał tkane rozrywki, figle i uśmiechów.

Wybór zwierzaka

Jeżeli po przeczytaniu powyższego, to wierzymy, że wystarczy tylko zdjęcia Beagle (szczeniąt i dorosłych zwierząt) można zobaczyć w psiej magazynu w sekcji deklaracji lub odwiedzić renomowanych hodowców. Ale najpierw musisz sam zdecydować, co trzeba z psem.

Opcje mogą być różne: szukaj zabawy i dobrym przyjacielem dla dziecka do posiadania trochę dłużej, aby stało się na powietrzu w towarzystwie uroczego towarzysz dla myśliwych, aby wygrać wszystkie możliwe nagrody „Dog”. Być może trzeba psa odnaleźć spokój. Albo wreszcie stracić.

Ponadto, ważne jest, aby właściwie ocenić swoje możliwości finansowe – jak wiesz, mistrz kształcenia nie może być tanie.

Spotkać hodowcę

Jeśli zdecydujemy się na psa rasy beagle zdjęcie (szczenięta na nich wszystkich uroczy) nie daje pełnego obrazu zwierzęcia. Aby to zrobić, przejdź do przedszkola i porozmawiać z hodowcą. Należy poinformować go o swoich życzeń. Widzi swoich zawodników na co dzień, a może wiele powiedzieć o ich charakter, temperament oraz ich perspektyw na przyszłość.

Na pierwszy rzut oka na wszystkie dzieci. Uwierz mi, to jest fascynujące widowisko. Spójrz na te małe dzieci mogą bawić się godzinami. Następnie hodowca powinien pokazać, że lubisz „biglika” na stole. Odbywa się to tak, że można w standardowej stoiska (dzieci przyzwyczajają się do niego bardzo wcześnie), aby zobaczyć rysunek, kolor, rozmiar, bite, i tak dalej. D.

Wybrany szczeniak rasy beagle, który jest wystarczająco wysoka cena, w pierwszych miesiącach będzie wymagać większej uwagi. Dlatego przed spotkaniem ze zwierzęciem należy patrzeć przez specjalistycznej literatury na temat tej rasy, do zapoznania się z hodowcą, zadać mu wszystkie pytania.

ważne szczegóły

Przy zakupie szczeniaka, należy zwrócić szczególną uwagę na następujące wskaźniki:

  • Rodowód. Jak wiecie, dobry dziedziczność nadal nie szkodzi nikomu. Jeśli wiesz, o jakie cechy trzeba się zmierzyć, prawdopodobieństwo dobrego wychowania psów wzrasta w czasie.
  • Warunki zatrzymania. Szczenięta zawarte w niehigienicznych warunkach, głodny lub nie przestraszyć się dobrymi psami pracy.
  • Stan matki. To musi być zdrowy, umiarkowanie dobrze karmione, dobrze wyważone, mają zdrowy instynkt – karmić i lizać swoje młode, nie traktować ich z agresją.
  • Widok ogólny od szczeniaka. Zdrowe dziecko powinno być zabawne, dobrze karmione, ale nie raskormlen. Podczas czuwania, powinien być żywotnie zainteresowany wszystkim, co dzieje się wokół. Musisz dowiedzieć się, jak szczepienie zostało przeprowadzone.

Beagle, cena jest średnio 20 tysięcy rubli Moskwie można kupić za mniej pieniędzy. Na przykład, na rynku drobiowego z obcymi można kupić psa, a 2 tysięcy rubli, ale w tym przypadku nikt nie może zagwarantować, że będzie można uzyskać zdrowe i rasowych zwierząt.

Szczenięta pokazać klasę ponad 30 tysięcy rubli. Staraj się nie zaoszczędzić pieniądze kupując pies rasy beagle. Opinie właścicieli powiedzieć, że ludzie, którzy kupują zwierzę w przypadkowych osób zagrożonych bardzo dużo. Jest to zmarnowane pieniądze, a pojawienie się niekontrolowanym i niezrównoważonego zwierzęcia w domu. W rezultacie – kompletne rozczarowanie w swoim zwierzakiem.

beagle szkolenie

Wszyscy właściciele tych psów, którzy chcą doprowadzić zwierzę z dobrymi manierami, musimy przygotować się do faktu, że w ten sposób mogą poczekać kilka trudności. Faktem jest, że bardzo często beagle są nieposłuszni i buntowniczy.

Właściciel musi być pacjent, idąc na spacer ze swoim szczeniakiem. Był tak ciekawy, że można łatwo zgubić, widząc coś ciekawego dla siebie. Dlatego od najmłodszych lat powinny chodzić na smyczy. Musisz wiedzieć, że zwierzęta te są z pewnością starają się przejąć inicjatywę w domu. Jeśli czujesz, że nie można się oprzeć swoją krzywdę, szukać pomocy doświadczonego trenera.

Szkolenie lub gra?

Beagle – pies potrzebuje miłości, czułości i komunii z człowiekiem. Moc i kara zwierzęcia nie może niczego osiągnąć. Ale w grze ze swoim ulubionym beagle gospodarza może się wiele nauczyć.

Jest to bardzo inteligentny pies. Konieczne jest, aby zacząć trenować z jasnej hierarchii aranżacji. Ty (właściciel) – główny w opakowaniu. Wszystkie wykonywane polecenia muszą być wspierane przez zachęty i pochwały. W przypadku niepowodzenia nie jest konieczne, aby przejść w cyklach, nie naprawić swoje zachowanie. Program obsługowy (host) muszą być pewnie i twarde. Jeśli dana komenda – aż został zakończony, w przeciwnym razie wiarygodność jako „przywódca stada” zostaną bezpowrotnie utracone. Pies będzie myśleć o tym, czy do słuchania w przyszłości.

Miłujących wolność i niezależne beagle (właściciele opinii potwierdzić) złożyć do silnych, ale kochający właściciel. Często ludzie, którzy nie radzą sobie z wychowaniem zwierzęcia, można usłyszeć, że pies jest niekontrolowane. A najgorsze takie smutek właściciele chcą pozbyć się swojego zwierzaka, podając go w „dobrych rękach”. Nie wierz w te oświadczenia. Większość właścicieli psów rasy beagle są przekonani, że Ten inteligentny, dobrze wyszkolonych i lojalnych zwierząt.

ciekawostki

Na potwierdzenie faktu, że te psy są inteligentne i dobrze wyszkolony, zapraszamy do zapoznania się z pewnymi mało znanych faktów.

Miejscowi Australia wykorzystać te urocze psy, aby szukać kolonii termitów.

W Ameryce, są one wykonane z „usługi” w Urzędzie monitorowania jakości leków i produktów. Ponadto beagle US wykorzystywane w punktach kontrolnych na lotniskach i bagażem. Psy wyszkolone do wykrywania nielegalnych substancji.

zachowanie swojego psa, komfort ludzi wokół niej i zwierzęcia jest całkowicie uzależnione od właściwego wykształcenia. Wszystko w twoich rękach. Współdziałanie z Twojego zwierzaka w młodym wieku, a rosną wierny towarzysz i oddanego przyjaciela.