117 Shares 1596 views

Film „zacząć od nowa. March „: aktorzy zmuszeni do myślenia o problemie

Osiem lat temu, w odległej 2008 roku, na rosyjskich ekranach out nowego melodramatu „zacząć od nowa. Marta”. Podmioty biorące udział w tym filmie były zarówno z Rosji iz Ukrainy. Wszystkie z nich – pracowników. Dlatego historia opowiedziana w czterech serii, zostanie podjęta bardzo do serca, zwłaszcza kobiet.


Fabuła. Jak zmienić swoje życie?

Miała czterdzieści. A ona, w zasadzie większość ludzi, jestem pewien, że zmienić swoje życie przynajmniej nieco zbyt późno. Ale istnieje wiele przykładów, które jednak, wygląda wyjątek od ogólnej zasady, całkowicie obalają te zasady i poglądy. Niestety, nie wszyscy mają wystarczająco dużo siły się zmienić swoje życie, w życiu dorosłym zacząć wcielać pewne plany i pomysły. Aktorzy z filmu „Starting Over. Marta „przekonująco wykazać, że życie w czterdzieści lat dopiero się rozpoczął i jest nadal możliwe. Najważniejsze: wszystko to musi chcieć i robić jak najwięcej wysiłku, ponieważ tylko chęć nie wystarczy.

Fabuła. Wiele lat temu …

Głównym bohaterem serii samowystarczalności jest całkiem udany, inteligentny, przystojny kobieta w średnim wieku. To nie jest pozbawiony uwagę mężczyzn. Nazywa się Marta. Od strony wydaje się, że jest ona dobrze, wszystko idzie dobrze i postęp stało jakby magicznej różdżki. Ale nie wszystko jest takie różowe, i coś wyraźnie nie wystarcza do szczęścia marca.

Głównym i najbardziej kruszenie nieszczęście w jej życiu wydarzyło się wiele lat temu, kiedy wykonał ruch, który zmienił jej życie. A teraz, po tak długim czasie, nie mogła o tym zapomnieć i wybaczyć sobie na wszystko, co wydarzyło się w przeszłości. Jest to powikłanie fabuły w filmie „zacząć od nowa. Marta”. Aktorzy starali się przekazać wszystkie niuanse tej skomplikowanej sytuacji.

Fabuła. aktów przemocy (lub wykroczenia?) …

Dawno, dawno temu, znajdując się w trudnej sytuacji, główny bohater tej mini-serii, zgodził się zapewnić bardzo wrażliwą usługi dla pary. Młoda rodzina nie mogła mieć dzieci, bo z tego, co jego żona (aktorka Olga Kabo) ucierpiała. W tamtych latach nie było żadnych programów surogat, więc po umowa była mąż Marty (grany przez Siergieja Astakhov), który wtedy należał do miejscowej elity, można było uregulować wszystkie formalności.

Tutaj jest to, kiedy można powiedzieć, że test pokonać głównego bohatera filmu „Starting Over. Marta”. Aktorzy i rola wykonywalnego na zdjęciu, jest bardzo nadaje się do siebie nawzajem. Każdy artysta, gdyż łączy się z charakterem. I to jest bardzo istotne, ponieważ sama historia była bardzo realna.

Sam Martin (aktorka Maria Poroshina) jest tak szczery w swoim smutku dzisiaj, kiedy, po trzecie urodzenie jest bardzo trudne, że bardziej ona nigdy nie mieć dzieci. Ale ci, których ona urodziła, nie był przeznaczony do zobaczenia. I jej młody przyjaciel beznadziejnie zakochany w niej od wielu lat (Egor Beroev aktor), tak szlachetny, tak wierny, tak męskich. Na to właśnie dzięki nim, że Marta nie jest uwięziony. To on, który następnie wraz z naszymi sąsiadami w komunalnym mieszkaniu zebrać niezbędną sumę przekupić (włożył do ogólnych kasetonów swoich oszczędności życia) do „wykupienia” swoją dziewczynę. Że poznał Martę, po tych wszystkich latach, wszystkie siły stara się pomóc jej odnaleźć jej najmłodsze dziecko – córkę.

Ważnym problemem ludzkości, podniesiony w filmie

W mini-serialu „Starting Over. Marzec, „aktorzy trochę rzucić światło na kwestię macierzyństwa zastępczego. To nie ubezpieczone przez jakiekolwiek jednej kobiety, a każdy z nich może być na jednej stronie tej kwestii, a na drugiej stronie.

Czy właściwych wyborów w życiu uczynił główną postać, iw ogóle – które można uznać za prawidłowe? Ale chodzi o to, że od decyzji, że w marcu po jego przyjęciu, w zależności od losów jej dzieci, a nie tylko jej własne. Ona jest w nędzy, a tam była oferowana stać się zastępczą matką. Co doprowadza go w czasie – chęć pomocy lub do zarabiania pieniędzy? Tu rzeczy nie są tak proste, ponieważ jeśli nie zwracają uwagi do strony finansowej, Marta, pomagając znaleźć macierzyńskich szczęście inne kobiety w ten pozbawia się.

Tak, była w stanie otworzyć własną firmę, ona ciężko pracowała, udało. Ale dzieci urodziła, dorastał w innych rodzinach, nie znając jego biologiczna matka. Tak opowiada o filmie zwykłą kobietą w „Zacznij od nowa. Marta”. Aktorzy talent czynią wszystkie niezbędne atmosferę, tak aby widzowie mogli poczuć życie każdego składnika głównego bohatera.