81 Shares 5578 views

Izmail Uniwersytet Humanistyczny (IGGU, miasto Izmail): wydziały, czesne

W Izmail jednym edukacji popularnej jest Uniwersytet Humanistyczno Izmail (IGGU). Zainteresowanie studentów do niego ze względu na obecność kilku różnych działów szkoleń, oferując nowoczesną specjalność. Chodźmy lepiej zapoznać z tą organizacją edukacyjną, ponieważ wiele osób chciałoby wiedzieć więcej informacji na temat wyżej wymienionej uczelni.


Rozpoczęcie pracy iw czasie wojny

Za datę powstania współczesnej Uniwersytetu Humanistycznego jest 13 sierpnia 1940. W tym dniu, rząd Ukrainy postanowił otworzyć w Instytucie Akerman Nauczycieli. Planowano utworzyć trzy wydziały: historia, fizyka i matematyka, język i literatura.

Instytucja rozpoczęła działalność 1 października. uniwersytet otworzył drzwi do 250 przyjętych studentów. Jednak rok szkolny nie był przeznaczony do końca. W związku z wybuchem Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, Instytut przestał funkcjonować. W ciągu kilku lat nie funkcjonuje. Uniwersytet wznowił działalność dopiero w 1944 roku. Kadra pedagogiczna musiał pracować w trudnych warunkach, ponieważ budynek był szpital, studenci nie mają wystarczającej ilości podręczników papierowych. Pierwszy numer nauczycieli został wprowadzony dopiero w 1945 roku – mury uczelni opuścił 11 specjalistów.

Tłumaczenie Instytut

W następnych latach dokonano reformy kształcenia nauczycieli na Ukrainie. To doprowadziło do tego, że uczelnia została przeniesiona do innego miasta – Ismaela. Zdarzenie to miało miejsce na początku 1951 roku. Po kilku latach uczelnia traci 2 wydziały. język uporządkowany i dział literatury została przeniesiona do Państwowego Uniwersytetu w Odessie. Wydział Matematyki Fizyki i dołączył do Odessa Instytutu Pedagogicznego.

W tym samym czasie w Instytucie Pedagogicznym Izmail (Instytut byłych nauczycieli) otworzył Wydział szkolenia nauczycieli szkół podstawowych. Nieco później, w liceum nastąpił podział struktury języków obcych. Od tego momentu rozpoczął się okres stabilnego rozwoju organizacji edukacyjnych. Mamy zaczęły pojawiać się kolejne wydziały, nowe laboratoria laboratorium, edukacyjne i językowe.

nowoczesny uniwersytet

W 2002 roku ważnym wydarzeniem w historii organizacji edukacyjnych. Izmail Stan Pedagogiczny Instytut był Uniwersytet Humanistyczno Izmail. Zmiana ta była najwyższym osiągnięciem w pracy kadry pedagogicznej. Działalność uniwersytetu naznaczonym różnymi nagrodami, ponieważ w latach jego istnienia, to poczyniła ogromny wkład w szkolenia i kształcenia nauczycieli.

Do tej pory oddziały w IGGU Izmaela są następujące:

 • nauczanie;
 • Filologia ukraińska i nauki społeczne;
 • języki obce;
 • Działania administracji, zarządzania i informacyjnych.

Każdy z tych działów ma 2 formy szkolenia – wewnętrzne i korespondencję. Pierwsze podejście do absolwentów szkół, ponieważ pozwala poznać możliwości nauki w liceum. Druga forma jest tworzony dla odpowiedzialnych ludzi, którzy są gotowi uczyć się na własnych materiałów dydaktycznych, do wykonywania pracy studenta.

Znajomość Wydziałów

Jeden z najstarszych działów w IGGU Ismaela – pedfak. W 2016 roku miał 60 lat. Ten podział strukturalny prowadzi kształcenie studentów w pełnym wymiarze czasu i kursy korespondencyjne specjalności licencjackich. Licencjackie Wstęp zaproponował „edukacji przedszkolnej”, „Edukacja Primary”, „Edukacja specjalna”, „praca socjalna”, „Edukacja” (Secondary profili – wychowanie fizyczne, sztuka muzyki, sztuki wizualne).

Na specjalności oferowane jakieś podobne tendencje. Należą do nich również „pedagogiki społecznej”, „sztuka muzycznych i choreografii.” Dla tych, którzy planują pogłębić swoją wiedzę, jest mistrzem na uniwersytecie. Istnieją tylko 2 kierunki. To jest „pedagogika społeczna” i „Elementary Education”.

Informacje na Wydziale Filologicznym i Nauk Społecznych

Ta jednostka strukturalna może być opisana jako bardzo młody. Pojawił się w 2015 roku w Państwowym Uniwersytecie Humanistycznym Izmail na podstawie wydziale historyczno-filologicznym. Pierwsze urządzenie nazwano Wydział Historii i filologii ukraińskiej. Teraz ma trochę inną nazwą. Ten wydział filologii i nauk społecznych.

Zbyt wiele wchodzących na wydziale licencjata zainteresowany. Na tym etapie szkolnictwa wyższego 3 obszary szkolenia:

 • „Filologia (ukraiński)” z kwalifikacji nauczyciela języka ukraińskiego i literatury.
 • „Historia” z kwalifikacji nauczyciela historii.
 • „Praktyczna psychologia” z cesją kwalifikacji praktycznych psychologa w instytucjach edukacyjnych.

Studium Języków Obcych

Ta jednostka strukturalna w IGGU Izmaela oferuje ciekawe obszary szkoleń. Ludzie przychodzą tutaj, marząc o przyszłej pracy jako nauczyciele rumuńskim, francuskim, angielskim, niemieckim i literatury obcej. Kształcenie w pełnym wymiarze czasu trwa 4 lata w pierwszym etapie kształcenia wyższego (licencjat).

Są na wydziale oraz programów magisterskich. Edukacja dla wszystkich dostępnych miejsc docelowych zorganizuje kilka działów:

 • Języki germańskie i tłumaczenia;
 • Romans języków i tłumaczenia;
 • Język angielski i tłumaczenia;
 • językoznawstwo ogólne, języki słowiańskie i literatury światowej.

Wydział działań informacyjnych administracji, zarządzania i

Prace tego działu w mieście Izmail uczelni rozpoczęła się w 1993 roku. Dzielnica strukturalny nazywany inżynierii dział pedagogiczny. Zwróciła się do uczniów do nauki w liceum o specjalności „szkolenia Pracy i podstaw komputerowych.” Współczesna nazwa podziału strukturalnego nabyte w 2015 r. Stało Wydział działań administracji, zarządzania i informacyjnych.

Podział strukturalny oferuje kilka cel na kawalera:

 • „Secondary Education” (specjalizacja – informatyka, szkolenie pracy i technologii).
 • „Informacje, biblioteka i Nauk Informacyjnych” (specjalność – działania informacyjne i dokumentacja).
 • „Przedsiębiorstwo, działalność handlowa i wymiana” (specjalność – ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem).
 • „Turystyka”.

O kosztach szkolenia

Czesne w Państwowym Uniwersytecie Humanistycznym Izmail zależy od wybranej specjalności. Każdego roku zmienia. Na przykład, w 2017-2018, najbardziej tanie obszary szkolenia były na wydziale języków obcych. Rok studiów na specjalności takich jak „francuskiego języka i literatury”, „języka rumuńskiego i literaturze”, „bułgarskiego języka i literatury”, „języka rosyjskiego i literatury”, był wart 8300 USD (w przybliżeniu 20-22 wzrosła ona tys. Dziś . pocierać.). Najwyższa cena trenuje w tym samym wydziale w specjalności „angielski Język i literatura” – 12 250 hrywien (około 30 tysięcy rubli ..).

W zasadzie, średni koszt czesnego jest dość przystępne. Ale warto też pamiętać, że oprócz płatnych miejsc na uczelni mają niskie miejsca. Wszelkie uczestnik może wprowadzić bezpłatne szkolenia, jeżeli wykaże dostatecznie wysoką wiedzę z egzaminów wstępnych.