349 Shares 3011 views

Ploter – to główny projektant asystent

Ploter – urządzenie, które pozwala wysoka precyzja odtworzyć na papierze, tkaninie, folii i innych materiałów kart, zdjęć i rysunków. Po technologia komputerowa pozwoliła na tworzenie rysunków elektronicznych, istnieje potrzeba drukowania na papierze. A potem było skonfigurować drukarkę na szeroką skalę, który od razu stał się bardzo popularny nie tylko w inżynierii, projektowania i budowy firm, ale także w dziedzinie reklamy i projektowania.


Jeśli chcesz przesłać dokładną kopię obrazu na dużym materiale rozmiar, najlepszym sposobem jest ploter będzie wykonywać taką pracę. To urządzenie jest w stanie pracować nawet przy formacie A0. Obecnie istnieje kilka odmian tych mechanizmów, a wszystkie one różnią się jakością obrazu i wydajności technologii graficznej.

Jeśli chcesz grać grafiki, doskonale nadaje się do ploterów pióra. Ten typ urządzenia wytwarzające wektor obrazów na materiale za pomocą elementów pisania, które nazywane są również stalówki. Obraz jest bardzo wysokiej jakości z doskonałą reprodukcją kolorów.

plotery tabletka cechuje się tym, że próbka może być przeniesiony na dowolny nośnik, który jest wcześniej określone w tabeli. Farba jest stosowana głowicę. W dziedzinie wzornictwa, a także w publikacje i reklamy są bardzo popularne drukarki atramentowe dużą skalę. W tym przypadku, obraz jest tworzony kropelek tuszu. Szczególnie cenione „bańki” uszczelkę, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu z cichą pracę urządzenia.

W dużych organizacjach projektowych służy do wyjścia z bezpośrednim plotera obrazu. Co to jest urządzenie, ludzie nauczyli się więcej w połowie ubiegłego wieku, kiedy używany do drukowania specjalnie impregnowane materiałami papieru termicznego wrażliwych na ciepło. Taki mechanizm jest dobrze, że na niski koszt oferuje wysoką wydajność.

Jeśli jesteś zainteresowany w takich cech jak trwałość, szybkość, wydajność, konieczne jest, aby wybrać ploter elektrostatycznego. To urządzenie działa z ciekłego barwnika, dlatego zdjęcia są bardzo kolorowe i nie blakną pod wpływem promieni ultrafioletowych. Do przeprowadzenia dużej ilości pracy najlepiej jest kupić ploter LED lub laser. Są to mechanizmy, które są zdolne do pół minuty do przetwarzania formatu arkusza A1.

cięcia drukarki na dużą skalę jest wykorzystywany do produkcji różnych artykułów promocyjnych i nowości. Przeznaczona jest do cięcia folii ochronnych, naklejki, winylowa magnetyczny, matryce itp .. Solvent plotery są idealne dla reklamodawców, ponieważ rozmnażają się bardzo jasne, kolorowe i jednocześnie trwałych obrazów. Takie wzory są często wykorzystywane do etykiet woluminów, reklama zewnętrzna, itp

Przy zakupie plotera jest początek od zadań, które powinny być skierowana. Ważnym kryterium jest cena, ponieważ nie każdy może sobie pozwolić drogiego sprzętu. Drukarka dużą skalę musi być łatwy w użyciu, zapewniają wysoką wydajność i tworzenie obrazów o wysokiej rozdzielczości.