900 Shares 2083 views

Listy nazwisk krasnoludów z „Królewny Śnieżki”. Czy wiesz, że wielu ludzi?

Na podstawie tej historii napisany dawno temu przez braci Grimm, w 1937 roku, studio filmowe „Walt Disney” kładzie animowanym, zachowując oryginalną nazwą – „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Fabuła opowiada o osieroconej dziewczynki, która wyrzuca z domu jego niegodziwej macochy, czarownicy. Wędrując przez las, spotyka the-karły siedmiu braci, który zaproponował jej schronienie. Absolutnie wszystkie dzieci i dorośli wiedzą, co kończy tę opowieść, ale krasnoludy nazwy, które są głównymi bohaterami, nie pamiętam wszystkich. Więc zdecydowaliśmy się trzymać znajomości tych zabawnych postaci.


egghead

Zaczynamy listy nazwisk krasnoludów od ziemi, pojazd, który był liderem wśród swoich braci. Wersja anglojęzyczna jego kreskówki o nazwie „Doc” od słowa „Doktor”, gdyż tylko on wie wszystko i zawsze. Charakterystyczną cechą tego brat jąkanie. Ale ta wada nie przeszkadza mu nauczyć każdego i daje cenne rady.

zrzęda

Nietrudno się domyślić, jaki charakter ma ten charakter. Grumbler zawsze niezadowolony z tego, co się dzieje, nie ma smaku i pogodę, a ludzie wokół niego, a nawet żywności. Co więcej, jest on tylko jeden z jego braci Uważa się, że kobieta przynosi do domu nieszczęścia. Bo jest kategorycznie przeciwko żyjących w ich chacie Śnieżka.

Należy zauważyć, że liczba ta jest jednym z najważniejszych w serii „Dawno temu”. W swoim przykładzie pokazać, jak nazwiska pojawiają gnomy, a nawet, jak się zmieniają. Grumbler, na przykład, wcześniej nazywał się marzycielem, ale po jego sny nie staną się rzeczywistością, stają się tym, co wiemy to zawsze.

humorysta

Ten karzeł jest koncentracja pozytywna. W sumie, on widzi tylko dobro. Przy każdej okazji, tańca lub śpiewu. Śpiewa stale tyrolskie motywy, często wymieniając imiona krasnoludów w nich – ich braci.

śpioch

W tłumaczeniu rosyjskim to brzmi jak imię żeńskie, ale jeśli nie, to byłoby niemożliwe, aby przekazać istotę charakteru brat-mikrus. Sonia ciągle ziewanie, cały wolny czas spędzony w sen, a jeśli trzeba coś zrobić, albo gdzieś iść, to będzie wszelkiego rodzaju wykazują zmęczenie i ospałość.

skromność

Być może już dawno zorientowali się, że wszystkie imiona krasnoludów z „Snow White” jest dokładny opis samych bohaterów i ich podstawowych cech. Że skromność, do którego doszliśmy, jest bardzo nieśmiałą osobą. W każdej rozmowie, on opuszcza głowę, wyciąga szyję i wydaje się, że nie ma siły, aby słuchać rozmówcy. Osobliwością skromności, że za każdym razem zmienia kolor na czerwony i staje się jak wielki pomidora.

Chihun

Czasami wydaje się, że w tym bohaterze autorzy skoncentrowali wszystkie rodzaje alergii, dla których ludzie mogą reagować na zimno. Z tego gnome jest nie do zniesienia kwiaty i kurz, pyłki i śniegu, deszczu, a nawet żywności. Czasami lubi pochihat tylko rozbawić swoich braci.

przyssawka

Lub „prostak”, jak to jest pieszczotliwie nazywany Snow White – najmniejszy z braci all-karłów. Jedynym baśń postać, która nie sztywnieje, do tego stopnia, że nawet nie rozmawia. Używa albo gesty lub emituje dźwięki charakterystyczne dla których jest to zrozumiałe i słyszał. Ale z tym wszystkim Cully zawsze wygląda zabawne, i uzupełnia ogólny obraz.

Jeśli pamiętasz nazwy siedmiu krasnoludków z „Królewny Śnieżki”, można bezpiecznie powiedzieć, że wprowadza się do głównych bohaterów tej opowieści. Każda nazwa jest w pełni ujawnić charakter i cechy jego gospodarz, a nawet pozwala przewidzieć, jak będą działać w różnych sytuacjach. Jednak czasami bracia krasnoludy zaskoczyć widza, pokazując nam odwagę i męstwo, że jak może się wydawać na pierwszy rzut oka, to nie jest właściwa.