713 Shares 9249 views

Jak zaprezentować się tak, że natychmiast zdobyć zaufanie?

Twoje dobre samopoczucie jest bezpośrednio uzależnione od przedstawienia się przychylnie. W celu uzyskania pracy, do zapoznania się z ludzi, którzy mają wielką wagę, sporo z partnerem, które są zainteresowane, trzeba przeprowadzić rodzaju kampanii reklamowych, które reklamowane „produkt” powinien być ty lub twoje pomysły, doświadczenie, wiedzę.


Jest możliwe, aby stosować się do ogólnych zasad marketingu, w oparciu o sekwencję działań, takich jak:

  • do spełnienia;
  • nauczyć podstawowych potrzeb drugiej strony;
  • przedstaw się;
  • w pełni i zgodnie z własnymi interesami, aby udzielić odpowiedzi na swoje pytania i zarzuty;
  • postanawiają zawrzeć umowę, lub po prostu podobać;
  • nie znikają na długi czas z pola widzenia i wspieranie kontaktów długoterminowych.

Patrząc okres jest bardzo ważny dla Ciebie. Że był udany, spójrz na siebie, dokonać samooceny pełny. Pierwsze spojrzenie na wygląd, ponieważ, jak wiadomo, spotykamy się na ubrania. Następnie poszukaj w sobie cechy, które ułatwiają pozyskiwanie i przywiązać do ludzi.

To wymaga trochę pracy – aby wziąć kartkę papieru i narysować na nim dwóch równoległych linii pionowych. W rezultacie, można uzyskać trzy kolumny. Pierwszy jego słabych punktów rekord, natomiast druga panna i wypełnić w trzeciej kolumnie, która zgłosiła do niego swoją godność. Teraz weź nożyczki, wyciąć i spalić pierwszą kolumnę ze wszystkimi swoimi brakami. Te cechy nie pozwalają przedstawić siebie w korzystnym świetle.

Ale nie można oszukać ludzi, z którymi masz zamiar zbudować długotrwały związek, więc w wolnej kolumnie, drugi rząd, przepisać swoje braki w łagodniejszej formie. Na przykład, zamiast „zawiści” można napisać „imitacja osiągnęli sukces” i „zwiększoną skłonność do sporów” przekształcone „nieprzejednanej postawy wobec słabej jakości innych ludzi.” Ma, choć niewielki, ale krok w kierunku zwycięstwa.

Na przykład, trzeba zaprezentować się w konkursie, a do tego ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj jakości szukasz i chcesz zobaczyć oceniana przez Strony. Nawet jeśli masz jakieś osiągnięcia, ale w tej dziedzinie, nie jest bardzo ciekawych ludzi, w opinii którego jesteś zainteresowany, nie masz nic do dumy. Lepiej zwrócić uwagę na tych, którzy już osiągnąć więcej w tym kierunku, i zacząć uczyć się od ich jakości. Pożyczanie przydatnych umiejętności cudzym, każdy z nas staje się bardziej pewny siebie, a mianowicie pewność siebie jest bardzo ważne w związku.

W tym stanie umysłu trzeba dać odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie wywiadu. To nie jest łatwe do zrobienia, więc trzeba się nauczyć jak specjalnej techniki, która sprawia, że można mieć zaufanie i łatwo dostać się wiarygodność.

Autopromocji nie powinny być nieprzytomny. Nawet jeśli nie należą do tej kategorii gawrony, myśli o jak zaprezentować się w konkursie piękności, a marzenie o bardziej skromnym udziałem, należy pamiętać, że nie trzeba ekstremalnych. Nie arogancja, nie nadmierna skromność nie prowadzi do sukcesu.