463 Shares 6285 views

Najpiękniejszy samochód świata przez amatorów i profesjonalistów

Uroda – bardzo względne pojęcie. Zwłaszcza w świecie motoryzacji. Ktoś podziwia elegancję i wdzięk „Ferrari”, a ktoś ładniejszy krajowej „szóstki” maszyna nie istnieje. Określić, co to jest najpiękniejszy samochód na świecie, i próbuje przez ekspertów, a poprzez głosowanie online.


Liczne fora, które jednoczą entuzjastów samochodów głosowaniu o tytuł najpiękniejszych samochodów. Wyniki, delikatnie mówiąc, wstrząśnięty. Szczegóły pominąć gorących sporów, które okresowo wybuchały w procesie, i starają się analizować rating wynikowy.

Tak, to był wystawiany zdjęcia najpiękniejszych samochodów na świecie (według opinii administracji). Zgodnie z wynikami całkiem imponującą listę. Zacznijmy od początku.

Pierwsze miejsce większość głosów udał się do „Lamborghini Murcielago”. Ocena Początku nieformalny i wszyscy, którzy głosowali był prowadzony tylko przez pobudek osobistych. Dlatego też, w opinii „za kulisami” nie mogą pokrywać się z ogólnym wyniku głosowania. Jeśli chodzi o „Lamborghini”, jednak trudno dyskutować, choć, moim zdaniem, samochód z ich drzwi jak niemieckiego więźnia w zespole „Hyundai hoch”.

Drugi jest najpiękniejszym samochodem na świecie – „Ford Mustang Cobra” w 1967 roku. Yeah! Nie będzie argumentować. Elegancki klasyczny, gwiazda kultowego filmu „Gone in 60 Seconds”. W tej chwili, marzeniem wielu kolekcjonerów.

Trzecie miejsce przyznano Rosjan „Bentley Continental GT”. Dość dziwny wybór. Prawdopodobnie samochód może ubiegać się o tytuł najbardziej kosztowny niż tytuł najpiękniejszej. Ale jak to mówią, smak i kolor …

Czwarta pozycja autorstwa „Aston Martin”. Nie trzeba dodawać, bardzo eleganckie urządzenie. Gładkie linie płynące z ciała więcej niż wymownie o naturze tego reprezentacyjnego sedan.

Na piątym miejscu był „BMW 3”. Chociaż, według niektórych, szósta seria bardziej atrakcyjne, ale „trzy” jest z pewnością bardzo piękne.

W tym celu, pięciu liderów w kolejce. Paradoksalnie, ale tytuł „najpiękniejszego samochodu na świecie” wygrał nasz rodak, ale raczej dwa modele: „Lada 2110” i „od Lada 2112”. Wielu blogerów postrzegane z ironią wygląd tych dwóch arcydzieł krajowego przemysłu motoryzacyjnego w rankingu, ale, moim zdaniem, maszyna jest dość miłe.

A teraz analizować wyniki badań specjalistów. W Paryżu, międzynarodowy festiwal samochodowe jury określona najpiękniejsze samochody świata 2013. Zadanie nie było łatwe. Taka obfitość „piękności świata motoryzacji”, nie zostały jeszcze zebrane żadnym festiwalu. Konkurencja była twarda. Mimo to, jury wydał werdykt. Tytuł „najpiękniejszej na świecie samochodu” otrzymał tegoroczną „Alfa Romeo”. Jednak ta firma nie jest obcy coraz laury. W 2003 roku, "Alfa Romeo 8C" otrzymała ten tytuł. Prawdopodobnie gorący włoski temperament wpływa na pracę projektantów.

Należy zauważyć, że „Alfa Romeo” nieznacznie przewyższał swoich konkurentów. W finale „walczył” piękno „Peugeot” firmy „Chrysler” i „Lexus”. W rezultacie, francuskim urokiem przewidzianym „Peugeot 407” Drugie miejsce w konkursie wdziękiem znajduje się na trzecim , „Chrysler 300”, a czwarte miejsce było oryginalne „Lexus IS250”. Niespodziewanie, ani rosyjska ocena, ani w świecie nie dysponują marką „Ferrari” w tym roku. Mimo że jest jeszcze świat był podniecony Model „FF” w 2011 roku. Firma wprowadziła pozycję dość szybko, zwłaszcza jeśli mamy wyciągnąć analogię z „Alfa Romeo”.

Tak więc, co jest najpiękniejszym samochodem na świecie, ty decydujesz.