109 Shares 999 views

Skąd śnieg w lecie?

Kto Snow Maiden, wiedzą zarówno dorosłych jak i dzieci. Jest to wspaniały wnuczka Mikołaja, który gra z dziećmi w uroczystej choinki, daje prezenty i prowadzi taniec. Historia opowiada o młodej dziewczynie, która była sleplena samotny starsi, a następnie ożył i zaczął ich radość i pociechę w życiu. Niestety, według legendy Maiden topiony przeskakując przez ogień. Ale sposób, w jaki zawsze pozostał stały towarzysz Santa Claus.


Czy wiesz, gdzie śnieg żyje?

Początkowo Maiden była córką Ojciec Frost – tak mówią legendy. Zmiana nazwy wnuczkę było więcej nieporozumienie – w Rosji, zanim dziadek nazywał się nie tylko stary, ale po prostu bardzo dobrze zachowane. Stąd i poszedł: czas Frost – dziadka, Snow Maiden – jego wnuczka. Jednak wiadomo, że choć bohaterowie bajek razem spędzić święta nowy rok, ale wciąż żyje w oderwaniu od siebie. Każdy wie, gdzie mieszka Dziadek Mróz – to jest miejsce zamieszkania w regionie Wołogdy, Wielkiej Ustyug. Prawdziwy dom z Snow Maiden jest Kostroma. I wybrał to miasto zupełnie przez przypadek. Położony w pobliżu miasta dworu Aleksandra Nikolaevicha Ostrovskogo im grać „The Snow Maiden” został napisany i nakręcony później opowieść. Po wystrzeleniu wszystkich scenerii (który reprezentował wróżka królestwo Berendey, stąd późniejsza nazwa) został przywieziony do Kostroma, gdzie park „Berendeevka” został zorganizowany.

Jak to jest w domu Snow Maiden?

Więc gdzie mieszka Święty Mikołaj, nauczyliśmy. Na co wygląda jak ich domu? Jest to piękny drewniany wieża, wysoka na kilka pięter. Wieża wykonana w starożytnej tradycji rosyjskiej, z unikalnymi rzeźbami i nie mniej niepowtarzalnym wystroju. Po prostu nie sądzę, że Maiden dom jest bardziej jak muzeum. Wieża jest otwarta przez cały rok, a gospodyni sama szczęśliwie przyjmuje wielu gości, wśród których, najbardziej oczywiście, są dzieci. Maiden spędza na trasie domu, a są one tak ciekawe, że nawet dorośli na chwilę z powrotem w odległym dzieciństwie i ponownie wpaść w bajce. Rezydencja wnuczka Mikołaja oficjalnie uznane, a on wraca co roku w dniu urodzin hostess wieżami. Czasami, gdy mróz spada wolnego czasu, może on nagle schodzą z wizytą do jego wnuczka, jakie są przyczyny niewymowną radość Chociaż nie dzieci.

Jeden robi dom wnuczkę Mikołajem?

Gdzie mieszka Snow Maiden? Miasto Kostroma, jak się okazuje, nie jest to jedyna miejscowość ubiegania się o nią. Innym miejscem ice girls living Zakłada Abramtsevo, który nie jest daleko od słynnej miejscowości Siergijew Posad. Po mistrza chóru był patronem Savva Mamontov, który miał kilka córek. W tych latach, artysta Victor Vasnetsov napisał swój słynny obraz poświęcony Snow Maiden, a on pozował do tego młodsza córka patrona.

Jednak to miejsce nie zostało jeszcze uznane za oficjalnych rezydencji wnuczką Mikołajem, więc o tym, niewiele osób wie. Więc gdzie śnieg żyje? Lokalizacja jest najbardziej znany Kostroma – mianowicie, legendarny, ogromne, wspaniałe Berendeevo królestwo.

Czy masz krewnych Maiden?

O Kind Mikołajem, oczywiście, każdy wie. Ale czy mama ice girls – kilka. I to jest. Według kroniki bajeczne Zakłada się, że moja własna matka Maiden – sama wiosna. A dziewczyna mówi urodziny w nocy z 4 na 5 kwietnia. Jest też babcia – Zimna zima. Istnieje nawet wujek – brat Mikołaj, duch zimy, Jack Frost. W niektórych opowieściach o dwa znaki są łączone w jeden, chociaż w rzeczywistości są one dość różne. Frost rodzaju, kocha zwierzęta niemowląt i dzieci. Frost uwielbia figle – wędrować od domu do domu i jego personel wali w okna. Stąd mowa o stali – od zimnego szkła pękania.

A jeśli okaże się bardziej, a inne wspaniałe rodzina może się wydostać. Brownie, Baba Jaga i bannik są również krewni lodu dziewcząt. A ulubiona ciotka – strach – Snow White chętnie czekają, aby odwiedzić każdego lata. Nie zapomnij zadzwonić do wnuczka Santa Claus i Berend na wizycie, gdzie jest też zawsze najbardziej ciepłe powitanie. Więc, gdzie mieszka Snow Maiden w Rosji, dowiedzieliśmy się – i to nie tylko gdzie, ale także z nikim.

Interesujące fakty na temat Snow Maiden

Wiemy, gdzie mieszka Maiden lato. W swojej posiadłości w Kostroma. A ci, którzy przeżywają – potem stopiony – Spieszę uspokoić w rezydencji znajduje się sala lodu, gdzie wnuczka Frosta spędza dużo czasu. Istnieje oraz stół i krzesła, a wszystkie inne meble wykonane z krystalicznie czystego lodu. Tam i ulubione hobby. Ponieważ najlepsze wakacje dla noworocznego Snow Maiden, i że ona lubi robić wszystko, co z nią związane. Na przykład, majstrować choinki wykonane z różnych materiałów, czy to prosty makaron lub kredki. Wiedząc o fascynacji lodu dziewcząt, dzieci, które przychodzą do jej odwiedzenia często dają swoje drzewo domowej roboty. W związku z tym, że są w rezydencji zgromadzonego już wiele, a niektóre pokoje przypominają las bajki. Bardziej znanym Maiden z bujnej i pyszne ciasta, a nawet herbata traktuje każdy, kto przychodzi do jej odwiedzenia.

zajęcia Maiden

Często można usłyszeć pytanie z dzieckiem: „The Snow Maiden, wnuczka Świętego Mikołaja, gdzie mieszka” Może się to wydawać dziwne, ale lodowate dziewczynki mają konkretny adres zamieszkania – Kostroma, ulica Simanovskiy, 11. Jednakże, po prostu przyjść do Snow Maiden będzie trudne – bardzo duży przepływ osób pragnących odwiedzić swoją wspaniałą rezydencję. Należy więc dokonać wstępnej rejestracji, a także wziąć pod uwagę, że to trwa od środy do niedzieli włącznie. Każde dziecko, które nigdy nie był w swojej partii, chcąc odpowiedzieć, gdzie mieszka Maiden. I nie ma w tym nic dziwnego – w pomieszczeniach domu wzbudziła wiele unikatowych zabawek wykonanych z naturalnych materiałów, które po prostu nie znajdziemy w zwykłych sklepach. Jest tam i wspaniałe rzeźbione meble, a nawet takie dania, które można zobaczyć tylko w bajkach.

Co to jest – Snow Maiden?

Obrazy wnuczka Claus bardzo dużo – to wszystko zależy od tego, gdzie mieszka Maiden. Każdy naród ma swoje charakterystyczne cechy lodu dziewczęta. Skupia ona wszystkie postacie One – dobre serce i miłość do wszystkich istot żywych, pragnienie, aby pomóc każdemu, kto jest w tarapatach. Istnieją jednak te narody, które uosobieniem zła Snow Maiden – bogini śmierci, zima, lodowate noce Moran. Jednak w Rosji, gdzie mieszka Maiden, jest on uważany za słodki, wspaniały i bardzo dobroduszny dziewczyna. Ona jest bardzo piękna, a nawet w szatni mają wnuczkę Claus stroje dla każdej porze roku.

Wszystkie są malowane wspaniałych wzorów, ozdobione koralikami i cekinami. Snow Maiden, każda fashionistka byłoby zazdrościć, bo w jej szafie wisi biało-niebieską kurtkę i niebieskie, obszyty futrem śnieżnobiałym. Ale głowa jest ozdobiona pięknym kokosznik, koralikami lub czapkę, ozdobione cekinami i obszyty futrem również.