254 Shares 9389 views

Karabin RFP: reguły wyboru, historia i kilka zaleceń

Wygląd, mechanizm sprężynowy tłok na broń wydaje się przestarzały i nieskuteczny. Karabin IFR, choć ma dość złożoną strukturę w porównaniu z innymi rodzajami broni pneumatycznej, ale to jeden ze stałych próbek dla fanów sportu i strzelania treningowego. Istnieje wiele czynników, które wpływają na jakość i wydajność mechanizmu sprężynowego tłoka, więc znalezienie odpowiedniej opcji trwa długo.

fani początkujących bardzo często w RFP jest karabiny pneumatyczne nabyte umiejętności podstawowych, a dopiero po szczegółowym badaniu nimi przejść do innych rodzajów broni sportowej.

Urządzenie sprężyny tłok niezawodność jest to, że ma układ zaworów bocznikowych i zbiorników zawierających sprężone powietrze. Wewnątrz cylindra jest procesem ruchu tłoka do ściskania sprężyny. Z tej broni jest odbezpieczony i posiada położenie zwalniania spustu. Kiedy sprężyna jest zwolniona i strzał z pełną siłą przesuwa tłok, która spręża powietrze i stosując wysokie ciśnienie wypycha kulkę. Karabin wyposażony jest IFR całkowicie samodzielna jednostka, więc jego użycie nie wymaga żadnych dodatków. Wystarczy do mechanizmu odwrotnego obciążenia, i włóż nabój do broni pośladkowych.

IFR karabin w wygodny i łatwą konserwację. wystarczająco małe, aby posiadać umiejętności technicznych rozbierać i smarować części wewnętrznych. Mechanizm sprężynowy tłok jest dobre, ponieważ od dawna doskonałą dokładność strzałów. Głównym powodem zmiany prędkości pocisku – mainspring na zużycie metalu.

Dla pewnej liczby strzałów kawałek jest zdeformowany. Osłabiając wpływ na wszystkie mechanizmy urządzenia. Małe zanurzenie sprężyna nie zapewniają niezbędnych zbiornikiem sprężonego powietrza, a tym samym znacząco pogarsza się prędkość pocisku. Ale karabin PPP zmontowany z wielu części, co pozwala na szybką i łatwą wymianę zużytych części.

Cechy wypalania pistolet z mechanizmem sprężynowym tłoka polega na tym, że wynik i jakość zdjęć są całkowicie zależne od pozycji strzelca. Wpływ i sposoby trzymania, odzieży i czynników zewnętrznych. Wyniki moc i zasięg pocisku z różnymi rodzajami amunicji mogą być bardzo różne i przegroda początkującego strzelca. W takich momentach, przybysze zaczynają skorygowania błędnych zabytków i wdrożenie ponownej obserwacji. Jednak działania te są błędne. Po zmianie kul będzie ponownie zmienić. W rzeczywistości wszystko zależy od jakości, wagi i średnicy amunicji stosowanej.

Przy prawidłowej konserwacji, naprawy i terminowe zadbane takiej broni będzie trwać przez wiele lat. Do tej pory nie DVP-1905 karabinów, które są nadal stosowane i mają nadal dobre właściwości techniczne. Dlatego też pierwsza pneumatyczna do fotografowania szkolenia doskonale nadaje się próbki z mechanizmem sprężynowym tłoka.