232 Shares 5911 views

Szef gry „Wiedźmin 3” – gospodyni. Jak wygrać: taktyki i odtwarzacze wskazówek.

Pomimo faktu, że „Wiedźmin 3” Sama gra jest fabuła okazała się nie tak dawno, a system walki został wdrożony bardzo prymitywne i może zabić niektórych wrogów, nawet na poziomie powyżej 10 Geralta, gra podbiła serca milionów graczy na całym świecie. Ich poświęcenie zostało nagrodzone – 13 listopada 2015 dodatek przyszedł – „serce z kamienia”, który dodaje nowe kolory do taktyki walki z przeciwnikami.


historia

Zacznijmy od małych zadań spoiler, które będą musiały stawić czoła w „Wiedźmin 3: serce z kamienia” gry. Jak pokonać stewarda – pytanie było, ale nadal trzeba się przed tym do szefa.

Pierwsza część questu będzie składać się z pewnych zamówień Algirdas Evereka tle. Realizują je w dowolnej kolejności. Jednym z nich będzie zadzwonić do swojego zmarłego brata, i wspierać charakter na wesele. Tutaj będziecie mogli zobaczyć film o treści erotycznej, jeśli prawidłowo prowadzić dialog z Shani. Drugie zadanie – przynieść Borsod dom na aukcji. Trzeba będzie zorganizować najazd na dom. Podczas poszukiwań można uzyskać Snakes przybory szkolne (zaawansowany), jeśli kupisz rysunki Hrabina Minole i stali miecz poza pole, jeśli zdecydujesz się zabić braci.

Teraz zostanie wysłany do posiadłości Olgierda róży. Trzeci dodatkowy Quest „Wiedźmin 3”. Gospodyni jako wygranej będziemy analizować poniżej, pojawi się na samym początku. On jest strażnikiem w rezydencji, więc zwycięstwo pokaże drogę do dalszych przygód.

bestiariusz

Przed wygrana steward ( „Wiedźmin 3”), dowiedzmy się swoją historię. W rzeczywistości, to jest wywoływana z innego świata. Najczęściej dotyczy to pojęcie „demon”. Jednak Witcher bestiariusz klasyfikuje go jako „relikt”. I dlaczego nie jest znana, co rodzaj należący do gospodyni.

Magia, wezwał go do tego świata, związane z charakterem osiedla i od tego czasu patrzy na dom i ziemię, a także ochrony przed intruzami. W poboru pisowni oczywiście zawiera błędy, więc gospodyni zabija każdego, kto odważy się zbliżyć przeklęty nieruchomości. Ofiary starannie zakopuje wzdłuż płotów i po pewnym czasie to miejsce było prawdziwym cmentarzem.

niska złożoność

Kiedy po raz pierwszy w tej grze i wybierz minimalny poziom złożoności, szef z tym problemem powinna się pojawić. będzie pasować standardową taktykę przeciwko większości znaków trwałych.

Użyj Quen znak, aby chronić się przed atakami wroga i po prostu posiekać ją tak szybko jak to będzie możliwe. może być wymagane duchy, który wołał, zabity jednym strzałem z kuszy, więc powiesić na podwójny strzał.

Główną cechą szefa jest jego zdolność do przywracania zdrowia ciosami i zabijać duchy. Ale nazywają to wykonuje się tylko dwa razy w trzeciej i dwóch trzecich taśm HP. To może wytrzymać, a potem spokojnie go zabić. Teraz, gdy wiesz, jak wygrać stewarda.

„Wiedźmin 3” Choć wróg daje wyjątkową mechanikę, ale w rzeczywistości jest to powszechne przeciwnicy, którzy mogą być pobity znanych umiejętności.

szkolenie

Wraz ze wzrostem trudności gry wzrośnie i problem zwycięstwa nad jednym z najgorszych bossów w grze „Wiedźmin 3” – gospodyni. Jak pokonać go z coraz większej trudności?

umiejętności osobiste i wpływ straży opisujemy poniżej. Pamiętaj, że najpierw trzeba przygotować się do bitwy. Jak już wspomniano, masz do czynienia z relikwią. Więc zadbać, aby był odpowiedni olej lewo.

Ważne jest również, aby wybrać miejsce bitwy. Niektórzy gracze twierdzą, że jeśli przynęta z jego zarządcy rozliczeń blisko do miejsca, skąd jesteś, to nie będzie już podnieść duchy. A to oznacza, że proces niszczenia będzie dużo łatwiejsze.

konflikty

Przerzutniki – jednym z głównych sposobów uniknięcia uderzeń w grze „Wiedźmin 3”. Gospodyni, jak wygrać, które opiszemy w pewnych szczegółach, to nie wchodzi na takie sztuczki i jeszcze nadrobić zaległości ze sobą podczas jazdy, aby uniknąć uderzenia w ten sposób. Więc pamiętaj najważniejsze – używać tylko odchylenie (klawisz Alt).

W walce jesteś tak blisko, jak to tylko możliwe do przeciwnika i uniknąć jego ataków. Kiedy huśtawki uderzy o ziemię, idź za nim i zaczyna uderzać (bez względu na to, jaką technikę używasz). Po pięciu lub sześciu cięć otprygnite i zachować „taniec” wokół.

Aby uniknąć uszkodzenia pomiędzy atakami nałożone Quen i wszystko będzie w porządku.

magik

Nie na darmo w komentarzach do aktualizacji powiedział, że szef jest najbardziej interesująca gra „Wiedźmin 3” – gospodyni. Jak go pokonać? Fakt, że jest to praktycznie jedyna postać, która nie akceptuje debuffy. I może z powodzeniem używać.

Bleed podpisać Irden tak, że spowalnia przeciwnika. Następnie, jeśli wejdzie on w kółko, gospodyni rozpocznie swoją sesję. W tym momencie masz kilka sekund na uszkodzenia. Także zaczarować ich miecze z „Wypełnienie”. Pozwoli to zbicie znak efektu i przedłużać czas usuwania debuff na kilka sekund. Tak więc, gdy boss zostanie pokonany grę „Wiedźmin 3” – gospodyni, jak wygrać, które właśnie opisano.