740 Shares 6832 views

Quest urodziny: skrypt

Urodziny – jest to wyjątkowy dzień dla każdego, ale jeśli chodzi o dzieci, są od niego po prostu zachwycony. Pewnie! Po tym wszystkim, będą one znaleźć liczne prezenty, zabawki i wiele uwagi ze strony dorosłych i dzieci. Niezależnie od słynnego osoby dorosłej lub dziecka urodzinowej imprezie, to ile on jak bohater okazji zależy od ludzi wokół niego. Dlatego ważne jest, aby dać wystarczająco dużo uwagi do przygotowań do imprezy. A jeśli chcesz zorganizować dziecku lub bliskiej osoby dorosłej naprawdę niezapomniane wakacje, należy pokazać trochę wyobraźni i quest aby zorganizować imprezę urodzinową.


Quest – co to jest?

Quest (Quest w tłumaczone na angielski oznacza „szukać”) – rodzaj przygody, składający się z kilku etapów, że jeden lub więcej uczestników muszą przejść, aby osiągnąć ten cel. To może być wielka nagroda lub praca-podpowiedź, aby przejść do następnego poziomu. Kroki powinny być wystarczające do partii nie stają się nudzić. Ponadto, ważne jest, aby umieścić te zadania, które będą pod jego władzę.

Więc jak można bawić się bohaterem dnia z pomocą Quest? Urodziny zazwyczaj zaczyna się od prezentacji prezentów. I na tym etapie, można zapomnieć o tradycyjnych pozdrowień i organizować zadania. prezent urodzinowy urodziny, aby znaleźć się. Jeśli celem jest bawić się nie tylko bohaterem tej okazji, ale także wszystkich swoich gości, konieczne jest stworzenie takiej zabawy dla wszystkich uczestników. Jeśli dużo gości można oczekiwać, można podzielić je na grupy, a jeśli nie, to zorganizować konkurs, w którym każdy stara się prześcignąć innych.

Quest – nietypowa prezentacja prezentów dla dzieci

Jego urodziny, większość dzieci czekają przez cały rok. Naturalnie, kiedy ten dzień nadejdzie, że są już w godzinach porannych chcesz otrzymywać wiele pozytywnych emocji i czekają na coś niezwykłego. Tutaj jest coś po prostu bardzo przydatny będzie poszukiwanie dla dzieci na urodziny.

Większość rodziców są najpierw przedstawiane z darem swojego dziecka, a nawet jeśli dostaje bardzo mile rzeczy, do tego czasu, aż dojdziesz do odwiedzenia i możemy cieszyć się w pełni, że dziecko nie ma czasu na nudę. Więc dlaczego nie rozszerzyć radość rano, oferując dziecku go szukać samemu. Aby to zrobić, należy przygotować wcześniej szereg zadań, które będą w mocy dziecko w pewnym wieku. Jak na schodach, nie powinny być one zbyt wiele, pięć lub siedem – tyle, jak można go męczyć dziecka. W dążeniu do jego urodziny to było bardziej zabawnie być na każdym etapie, albo niektóre z nich, wraz z końcówką do pracy ukryć niektóre małą niespodziankę.

Zadania dla dzieci Quest

Cele w zakresie poszukiwania mogą być ukryte w całym domu, tak długo, jak miejsce z końcówkami znajdowały się na tyle daleko od siebie, w przeciwnym razie dziecko będzie w stanie znaleźć prezent z wyprzedzeniem, jak zepsuje całą sprawę. Chociaż ukrytych wskazówek niezbędnych do przedmiotów, to nie znaczy, że zadanie może być szyfrowane tylko ich nazwy.

Na przykład, możesz zaoferować swoje dziecko do rozwiązywania problemu matematycznego, pierwsza cyfra wyniku którego będzie numer seryjny stronie swoich ulubionych książek, a drugi – słowo numer, który będzie nazwa miejsca, w którym końcówki. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zbierać puzzle, można zaprosić go do tego, wstępnie napisany na odwrocie imię obraz przedmiotu, który będzie kolejnym zadaniem. Dla ułatwienia zadania dziecka, można po prostu ukryć wskazówki, gdzie będzie napisane: „Dobrze, że masz do tego etapu, ale to nie wszystko! Dla następujących wskazówek Spójrz pod łóżkiem ".

Quest dla dziewczynek

Organizowanie dążeniu do Birthday Girl, trzeba brać pod uwagę interesy niej i zaprosił swoich gości. W większości przypadków, dziewczęta zapraszać swoich koleżanek, więc można skupić się tylko na hobby i czynności dziewcząt.

Każdy z nich chce być wróżką. Dlaczego więc nie wykorzystać go w organizacji poszukiwań? Aby stworzyć odpowiednią atmosferę trzeba kupić lub zrobić własne skrzydła, różdżki, korony i przekazać je do każdego uczestnika z wakacji. Następnie dzieci powinny być podzielone na dwa zespoły, a następnie gra może się rozpocząć.

Quest na chłopcu urodziny

Ale chłopcy wszędzie i zawsze chętny, aby pokazać swoją siłę i odwagę. Więc jeśli trzeba zorganizować poszukiwania chłopca urodziny i jego przyjaciół, jeden z najbardziej nadaje się tematem pirata. Dla faceci muszą przygotować kawałki tkaniny, które będą w stanie związać jedno oko lub na głowie i przejść w poszukiwaniu przygód, oczywiście wymyślona przez ciebie z góry.

Jeśli jednak Twoje dziecko i jego przyjaciele mają wspólne hobby, jest podstawą do wypoczynku można go podjąć. Na przykład, jeśli kochają grać w piłkę nożną, zadania dla poszukiwań może stać się reguły gry, biografie sławnych graczy, wyniki najbardziej uznanych gier i rzeczy.

przykłady zadań

Dokonywanie poszukiwania dnia dziecko rodzi się, konieczne jest, aby pamiętać, że niektóre prace są odpowiednie tylko dla dziewcząt, a niektóre – tylko dla chłopców. Tak więc, najpierw można przygotować zagadkę na temat gotowania i rękodzieła, a drugi – maszyn lub narzędzi. Nie będzie źle wziąć interes w grach komputerowych, w których dzieci Play, a wykorzystanie tych zadań w prowadzeniu.

Quest urodziny musi zawierać gier mobilnych. Na przykład dziewczęta mogą być oferowane przeskoczyć liny, a chłopcy – aby nadrobić zaległości w barze. Warto zauważyć, że kolejna wskazówka, odniesienia, dzieci mogą przejść w określonym miejscu lub otrzymać za osiągnięcia pana.

Obaj chłopcy i dziewczęta mogą być oferowane powiedzieć kilka wersów, wyrazy w przejściu od słynnego dzieła literackiego, rozwiązywać krzyżówki, napisać opowiadanie, w którym wszystkie słowa będą zaczynać się od konkretnej litery (np „e”), albo rozwiązać problem matematyczny.

Szczególną uwagę należy zwrócić na przygotowanie pierwszego zadania – to daje do rąk dzieci. Można zrobić oryginalną kopertę lub pudełko i umieścić pierwszą pracę, a także ulotkę z kilku wstępnych słowach o tym, że dzieci stały się stronami zadania.

Opcje dla Quest

Istnieją dwie formy, w której dążenie do jego urodziny mogą być ustawione. scenariusz Pierwszy przykład dotyczy konkurencji między zespołami. Celem tej gry – znaleźć ukryty dar szybciej niż drużyny przeciwnej.

Co do drugiej opcji, wymaga współpracy ze strony obu drużyn. Na przykład, można powiedzieć, że trzeba znaleźć dwie części mapy, łącząc że dzieci uczą się miejsce, w którym nagroda jest ukryty. W zależności od tematu wypoczynkowego w wyznaczaniu celów może być kwestia złych duchów, dobrych wróżek, przodków piratów, potworów morskich, znanych piłkarzy i tak dalej. Poprzez zastosowanie tych „Warunków” będzie łatwiej dzieci procentowych i biorą długi czas wspólnej sprawy.

Urodziny męża lub żony: skrypt Quest

Wszyscy dorośli w duszy pozostają dzieci, a może też być początkiem niezwykłej niespodzianka wakacje. Bądź pewien, że dążenie do męża lub żony urodziny jest w stanie podnieść nastrój na cały dzień, zwracając je do swojego dzieciństwa przynajmniej na krótki czas. Na przykład, prezent, nawet jeśli jest to skromna, konieczne jest, aby ukryć, a bohaterowie tej okazji przedstawić tylko kartkę z informacją o początku poszukiwań i pierwszego zadania. Przez pocztówka może sprawić niespodziankę (może to być balony, kwiaty) lub zapakować go w dużym oknie. W skrócie, show wyobraźnia, a następnie rozpocznie się bardzo oryginalne poszukiwania jego urodzin.

Scenariusz może być skonstruowana na podstawie ulubionego filmu, gier komputerowych, hobby męża lub żony. Nie mniej interesująca będzie zadania Quest które są zjednoczeni przez jednego tematu. Następnie można użyć problemów matematycznych i zwrotów z znanych filmów i poezji, i zagadek (można w języku obcym) oraz krzyżówki i okoliczności swojego życia razem i zagadek, i wiele innych. W przypadku organizacji wypoczynku z przyjaciółmi, można ukryć ślady nie tylko Ciebie, ale także w ich mieszkaniu lub zapytać sprzedawcy części do podjęcia sklepy znajdujące się w pobliżu swojego domu. W tym przypadku będzie to interesujące i zabawy nie tylko mąż lub żona, ale również wszystkie wielkie firmy!