136 Shares 6331 views

Aktorka Ursulyak Aleksandra: biografia, życie osobiste, zdjęcia. najlepsze role

„Monogamiczna”, „sprawa honoru”, „Bad Blood”, „Jak stałem się rosyjski” – seria sprawiają, że widzowie pamiętają utalentowana aktorka Ursulyak Alexander. Dziewczyna ze znanej rodziny w 33 lat udało się zagrać ponad 30 ról, udało się zostać gwiazdą bez pomocy sławnych rodziców. Co wiadomo o jego przeszłości i teraźniejszości, twórczych osiągnięć oraz życiu osobistym?

Aktorka Ursulyak Aleksandra: Biografia gwiazdek

Ona jest rodowitym Moskal, urodził się w lutym 1983 r. Rachunki aktorka Ursulyak córka Aleksandra Galina Nadirli i Sergey Ursulyak, ale nigdy nie uciekał się do patronatem sławnych rodziców, woli, aby osiągnąć wszystko na własną rękę. Co ciekawe, matka i ojciec nie chciał stać się dziedziczka świata show biznesu, nawet nie pozwolono odwiedzić dziewczynę jako dziecko na planie.

Wiadomym jest, że aż o ósmej klasy aktorka Ursulyak Aleksander był okrągły doskonałym uczniem, miał nawet czasu, aby połączyć naukę w szkole średniej z lekcji muzyki. Staje nastolatek, Sasha zmienił związane z niewłaściwym tłumu i nie dbają o ich wydajności. Legenda głosi, że rodzina instruować dziewczynę na prawo rodziców ścieżki pomogła babci, która dosłownie przymusowej wnuczkę iść do szkoły i przygotować się do lekcji. Teraz Alexander jest wdzięczna nią.

Badanie, Teatr

Aktorka Ursulyak Aleksandra uczeń Studio Szkoła MAT zaczął potajemnie z jego rodzice twierdzą, że jej córka wybrała inny zawód. Pierwszy „poważny” występ dla przyszłej gwiazdy była produkcja „Romeo i Julia”, w którym zagrała, to właśnie naukę w pierwszym cyklu. Rok później ponownie zagrał Alexander Juliet, ale w Teatrze Puszkina, otrzymał osobiste zaproszenie Romana Kozaka.

Również podczas studenta Ursulyak udało się zagrać w spektaklu „Black Prince”, rozumiejąc trudną drogę Juliana. Aktorka jest wciąż wdzięczny moim kolegą Alexander FEKLISTOV, który pomógł jej właściwie przygotować się do roli. Rodzaj uznaniu zasług dziewcząt stał wyróżnienie honorowe „Idol”, która zdobyła w nominacji „Nadzieja”.

Ponadto studiował w Studio School of Moscow Art Theater Aleksandra grał w przedstawieniach „zdrówko, Gene”, „Mizantrop”. Ciepło przyjęty przez krytyków jego rola Lizy Hohlakovoy który sportretował przyszłą gwiazdę w sprawozdaniu tezy.

Strzelanie w filmach i serialach

Aktorka Alexandra Ursulyak znany w świecie teatralnym, ale prawdziwa chwała została wniesiona do jej obrazów ona stworzyła w filmach i projektach telewizyjnych. Debiut w filmie udało się jej po roku otrzymała dyplom Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Aspirująca aktorka zaprosiła w serialu „Stacja” w reżyserii Andrieja Kavun powierzył jej rolę Larisa przypadającego córką szefa stacji. Konsolidować sukces dziewczyny pomogły obraz Vicki, stworzyła dramat „Teatr Blues”.

„Moskwa, kocham cię”, „Best Night”, „Porcelain Wesele” – stopniowo wschodząca gwiazda popełnili poważniejsze role. W 2015 roku zagrała w trzech seriach, z których najbardziej udany był projekt TV „Jak stałem się rosyjski”, który opowiada o ekscytujących przygodach amerykańskiego dziennikarza w Rosji. W 2016 roku widzowie zobaczą aktorkę w filmie „Pierwszy raz”, dramat czynienia z wydarzeniami z 1965 roku, zapowiada się ekscytująco.

Życie za kulisami

Oczywiście fani zastanawiają się, czy Alexander Ursulyak darmo – aktorka, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule. Pierwsza miłość była gwiazdą kina rosyjskiego aktora Alexander Golubev. Widzowie elekt Ursulyak znam wielu seriali. Na przykład, ukazał się w "Piranha", "Kursanta", "boom-2".

Fatalny Spotkanie odbyło się na planie dramatu „cała naprzód!”, W którym przyszły mąż i żona rolę. Powieść, która wybuchła podczas kręcenia trwała rok, a potem kochankowie decydują się zarejestrować związek. W 2006 roku urodziła się Anne rodzina, w 2008 – Anastasia. Niestety, wkrótce po urodzeniu drugiego dziecka Golubev zostawił żonę. Jeśli wierzyć plotkom, powodem tej decyzji był jego romans z inną aktorką.

Kto jest obecnie celownik aktorka Alexandra Ursulyak? Życie osobiste są przechowywane w gwiazdę filmową krajowego tajemnicy. Nie jest zaskakujące, że dziennikarze są nieustannie na dobro jej sprawy z tych lub innych znanych osób, ale plotki nie zostały jeszcze potwierdzone.