347 Shares 7350 views

Wybierając wakacje z namiotem na Oka: kemping lub prywatność?

Dziś Camping staje się bardzo popularne. Coraz więcej osób woli niezależnych podróży samochodem zamiast hotelu komfortowego wypoczynku. Wiele brakuje ekstremalne, inni po prostu cieszyć się spokojną sen. Czy lepiej jest zatrzymać się z namiotem na rzece Oka w jakimś ustronnym miejscu lub zwichnięcia w specjalnie wyposażonym miejscu – kemping? Rozważyć wady i zalety każdego z tych dwóch wariantów wisi w naturze.


Relaks z namiotem w oku dzikusów

zalety:

1. Jeśli masz szczęście i znaleźć dobrą lokalizację z dala od cywilizacji, wspaniały urlop jest dla Ciebie. Na przykład dobrze można odpocząć na rzece Oka z obszaru Zaoksk. Aby to zrobić, należy wywołać część wsi Behovo.

2. Zalety tej opcji są oczywiste relaks. Cały dzień można pływać w rzece, opalanie na ciepłych plaż, ryby. Na kolację można złapać dobry połów, a następnie smażyć rybę bezpośrednio na ogniu.

3. Co może być lepsze niż spanie na świeżym powietrzu? Spoczywać na Oka z namiotów gwarantują Ci silny i zdrowy sen. Ze względu na charakter zostanie zakończone jedynie cienką ścianę domu, który chroni przed komarami, wiatrem i deszczem. Tak aby nie przeziębić od ziemi, może być używany karemat lub ciepłe śpiwory.

4. Odpoczynek na rzece Oka – tanie i psychicznie, zwłaszcza jeśli firma z dobrymi przyjaciółmi.

wady:

1. Jedną z trudności związanych z rekreacji na rzece Oka, może stać się problemem z poszukiwaniem opał. Dlatego zagotovte je z wyprzedzeniem lub kupić węgiel do gotowania na ognisku.

2. Reszta Savage w obcym miejscu może być niebezpieczne, ponieważ można chodzić w lokalnych „tubylców”, którzy są w stanie zepsuć weekend.

3. Trudności mogą wystąpić z pomocy medycznej. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji, nikt nie może pomóc. Dlatego należy zaopatrzyć się wcześniej z niezbędnych leków.

Relaks z namiotu na rzece Oka w campingu

zalety:

1. Jeśli zdecydujesz się odpocząć na Oka bardziej cywilizowany, a następnie można przejść do specjalnie wyposażonego miasteczku namiotowym, na przykład, w pobliżu Serpukhov. Tutaj będziesz miał szczególne miejsce wśród innych podróżnych, a także namiot, śpiwór, łodzi i sprzętu do połowów.

2. Można odpocząć, nie martwiąc się czegokolwiek. Nawet jedzenie będzie gotować dla ciebie kochankę, oczywiście za opłatą.

3. Będziesz doświadczyć wszystkich uroków wypoczynku w naturze: świeże powietrze, pływania i wędkowania. Ale co najważniejsze, poznać wspaniałych ludzi, takich jak turyści, tak jak ty. A atmosfera w takich miejscach wydają się być po prostu nadzwyczajne.

wady:

1. W namiocie na rzece Oka w camping, oczywiście, nie jest bez wad. Najważniejszym z nich jest to, że trzeba odpiąć dużo pieniędzy do rekreacji na świeżym powietrzu. Oprócz opłaty za pobyt w obozie i posiłków, będzie opłata dodatkowa za parkowanie, a nawet toalety.

2. W kempingi znajdą się ograniczony w trybie dziennym. trzeba będzie dostosować się do śniadania i lunchu, nie ma hałasu w nocy. Jednak, według życzenia (oczywiście za dodatkową opłatą), można przygotować grilla lub wypić herbatę.

Więc wybrać: kemping lub prywatności.