148 Shares 3063 views

Jak zrobić sufit podwieszany z rękami?

Tworzenie fałszywych sufit z rękami nie tylko pomoże zmniejszyć złożoność produkowanych naprawy sufitu, ale także poszerzyć możliwości zdobienia. Sufity podwieszane dzielą się na dwa rodzaje. Niektóre wymagają dodatkowego wykończenia, podczas gdy inni nie wymagają. Pomimo faktu, że w pierwszym przypadku istnieje potrzeba dodatkowego wykończenia, są to najczęściej sufity. Te sufity gipsowe.

Sufit podwieszony jest specjalnym rodzaju, które charakteryzuje się sposób montażu. On, podobnie jak inne sufity podwieszane, wykonane z ozdobnych wykończeń i zawieszonej konstrukcji. Tylko w tego rodzaju konstrukcji zawieszenia służy jednocześnie jako częściowego elementu dekoracyjnego. A dla wykończenia użyć materiałów, takich jak płytki.

Wykonujemy montaż sufitu.

Sufity podwieszane są teraz popularne, więc często pojawia się pytanie jak zrobić suficie podwieszanym. Można szukać profesjonalnej pomocy, ale wiele osób chce, aby unikalny sufit z rękami. Jest całkiem możliwe, aby to zrobić samemu.

Potrzebne będą: linijki, taśmy pomiarowe, kabel, poziomu, śrubokręt, wiertarka, młot, materiały mocujące i piłę. Przy podejmowaniu decyzji o tym, jak zrobić sufit podwieszany i jakie materiały zostały wybrane do tego celu nie powinno być skupienie się na budżet opcja, ponieważ pułap ten nie ma służyć przez długi czas.

Na początkowym etapie zbierania profili prowadzących. Ale zanim to montaż konieczne, aby oczyścić ich powierzchnię i zrobić układ: wskazując w poprzek punktu pokój na poziomie obwodu, a następnie łącząc je vsploshnuyu linii, przejdź do układu sufitu. Oznacza się punkt pierwszego profilu prowadzącego na jednej ścianie, a następnie to samo na przeciwległej ścianie. I pociągnąć linkę między nimi, wzdłuż której znajduje się otwór wywiercony metrowe przyrosty. Po ukończeniu jednej linii, aby powtórzyć procedurę, wycofujące 60 cm i tak dalej aż do końca. Nie zapomnij, aby narożniki otworów ściennych. Współpracujące profile kątowe potrzebują piłę odciąć ozdobnej krawędzi pod kątem 45 stopni.

Następnie powiesić T-profile z kotew śrubowych kształcie haka, mocowanie końców zamków. Ważne jest, aby wykonywać pracę tak, że przednia płaszczyzna profilu i wspornika są wyrównane. Po zakończeniu profili w kształcie litery T, przystąpić do układania płytek.

Jak dokładnie praca jest wykonywana, więc nie będzie piękny i trwały sufit z rękami.

Konstrukcja sufitowa.

Złożenie fałszywego sufit z rękami, należy pamiętać, że szklany sufit może nadać wnętrzu niezwykły i stylowy wygląd, stworzyć poczucie jaśnie pan, objętości i lekkości. Ale sprawiają, że konstrukcja unikatowe stropy – jest dość skomplikowany i pracochłonny praca. Projekt został opracowany z uwzględnieniem materiałów i ma na celu przynieść najbardziej niespodziewanych i oryginalnych pomysłów, jak odbywa się zgodnie z własnymi życzeniami i preferencjami.

Matowy, lustro, szkło lub błyszczący panel może łączyć kolory różnorodność rysunków lub wybranych paneli monochromatycznych, umiejętne wykorzystanie oświetlenia – wszystko to daje możliwość tworzenia własnych konstrukcji sufitów podwieszanych. Dzięki połączeniu matowej, lustra, szkła lub błyszczących paneli mogą tworzyć niesamowite efekty przestrzenne i świetlne. Stosując różne schematy kolorowe paneli sufitowych nie jest trudne do wykonania konstrukcji całego pomieszczeniach ogólnie tonu. Opcje projektowania są prawie nieograniczone ze względu na różne sposoby za pomocą oświetlenia. Na sufitach podwieszanych mogą korzystać kierunkową lub lokalny punkt lub świetlówki i lampy z mocą światła rozproszonego.