577 Shares 3907 views

Ślub Kowalczuk i Chumakov: wzruszająca historia miłości pary gwiazd

Nazwy Julia Kowalczuk i Alekseya Chumakova często mogą być słyszalne podczas radia i telewizji, a ich zdjęcia są pełne okładkach kolorowych magazynów. Osoby te – krajowe gwiazd show biznesu, w ostatnim czasie – pozazdroszczenia młodej pary. Obaj mężczyźni mają tajemnicze, atrakcyjne piękno i urok. Być może z powodu ich podobieństwa, postanowili wziąć ślub? Kowalczuk ślub Chumakov i spowodował wiele plotek. Jednak historia miłości Julii i Aleksieja udowadnia też, że jest to miejsce, szczere uczucia w showbiznesie.


Historia Alexey Chumakov

Alexey Chumakov dzieciństwo było twórcze osobowości: był zaangażowany w szkole muzycznej w klasie perkusji, prowadził koncerty szkolne i odgrywa rolę w organizatora imprezy. Według niego, w czasie nauki w gimnazjum, zdał sobie sprawę, że scena – swoje powołanie. Z jedenastu latach własny składa piosenek i wykonuje je. Ascent do Olympus popularności i sławy rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy przyszły artysta przeniósł się do Moskwy. W tym samym roku, Alex uczestniczył w projekcie TV „Artysta Ludowej” i zdobył nagrodę publiczności od stacji radiowej „Europa Plus”. Dalsze udział w różnych programach telewizyjnych i audycji radiowych, trasy koncertowe, zarówno w Rosji jak i za granicą w końcu piosenkarz sławny.

Krótka biografia Yulii Kowalczuk

Jako dziecko, Julia Kowalczuk był aktywnym dzieckiem. Była zaangażowana w gimnastyki, tańca i choreografii. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury i Sztuki. W 2001 roku Julia Kowalczuk stał się członkiem grupy „Shining”. Przez 6 lat uczestnictwa w popularnym projekcie nagrała 3 albumy i trwało ponad 10 filmów, będąc częścią grupy. W 2007 roku ogłosił rozpoczęcie kariery solowej, która była do tej pory.

Miłość historia Alexey Chumakov i Julia Kowalczuk

Młodzież zaczęła spotykać się w 2009 roku, ale wcześniej znali aż 6 lat! Podczas gdy Alex właśnie rozpoczynający karierę solową, a Julia Kowalczuk opracowany w ramach projektu „Brilliant”. Ale nawet wtedy czuli wzajemną sympatię do siebie. Ich romans zaczął się z tym, że Alex zaprosił Julius na jego koncert. Dziewczyna jest bardzo dużo pracy piosenkarza. Ona odwzajemniona: dał mu bilet na koncert. Alex nie tylko przyjść, ale także przyniósł ogromny bukiet róż do gwiazd.

Po koncercie, Julia, wraz z kolegami, w tym Alexis poszedł świętować pomyślne wyniki. Powstał między artystami „chemia”, że nie można wyjaśnić do dziś. To było wtedy, że młodzi ludzie zrozumieli, że nie będą razem. Para nie była w pośpiechu, aby otworzyć tajemnicę jego public relations. Jednak wciąż nie mógł ukryć oczywiste: ślub wkrótce Kowalczuk i Chumakov №1 stał się przedmiotem dla czołowych gazet i kolorowych magazynów Rosja. Niemniej jednak, kochankowie nie byli w pośpiechu, aby zalegalizować ich relacje oficjalnie Aleksiej był nałogowym kawalerem i Julia jako prawdziwa kobieta, czekając, kiedy ukochany jest dojrzałe.

Ślub Kowalczuk i Chumakov

Jeszcze w 2013 roku para była małżeństwem. Młodzi ludzie są zupełnie zamknięte, więc reporterzy małżeństwa dowiedział się natychmiast. Wszystko dlatego, Julia i Alex nie zdecydowała się uczynić bujne uroczystości z tej okazji. Oni nie chcą na intymne szczegóły ceremonii mówił cały kraj. Że zdarzenie nie spowodowało szeroki rezonans w miłości nawet poszedł za granicą – w Hiszpanii. Ślub Kowalczuk i Chumakov odbyła się w kręgu tylko najbliżsi. Tak więc, podczas uroczystości z udziałem rodziców Julii, ojciec Aleksieja i dobrych przyjaciół nowożeńcy: łącznie 12 osób. Tym samym para udało się uniknąć plotek i nadzwyczajną uwagę na ich osoby.

Miłośnicy wystawił mini-imprezę dla siebie i bliskich. Wynajęli przestronną trzypiętrowy dwór, zatrudnił muzyków wieczorem brzmiały koncerty, został zaproszony jako wiodący włoski, który, choć z akcentem, ale mówił po rosyjsku. Julia Kowalczuk ubrany był we wspaniałej sukni ślubnej śnieżnobiałym. To jest chyba każda dziewczyna marzy nosić na najważniejszy dzień w swoim życiu. Ślub Kowalczuk i Chumakov odbyło się w świetle i miłej atmosferze, bo w miłości udało się uniknąć paparazzi i dziennikarzy na ceremonii.

„Pilne poślubić”

Po ślubie para robi wszystko razem pracować, odpocząć, a nawet w filmach. Niedawno na ekranach spośród komedii romantycznej, gdzie w rolach głównych – Alexey Chumakov i Julia Kowalczuk. W historii, piosenkarka gra ambitna dziewczyna Żenia, który pracuje w dziedzinie dziennikarstwa nie jest trudne. Ona chce zostać redaktorem naczelnym. Ale szefowie chcą zakładać wziął człowiek rodzina nie można powiedzieć o Eugene. Tak, ona musi szukać męża zaledwie kilku tygodni. Czyniąc to, że pomaga Stasia – charyzmatyczny, przystojny, grany przez męża. Film Julia Kowalczuk i Alekseem Chumakovym otrzymał pozytywne recenzje krytyków i fanów jakości kina.