740 Shares 8167 views

Teraz można zdecydować, kiedy układ systemu Windows 10 będzie na bieżąco!

Windows Update nie był zbędny ból głowy – przynajmniej do tej pory. Oto dlaczego: wygoda automatycznym załadunkiem, być może, jest bezcenne, ale automatyczny restart – jest bardzo wątpliwa. Na szczęście „windose 10” teraz pozwala zaplanować reset w określonym czasie, pop-upy „Przypomnij mi w 4 godziny” ma więcej!

Wszechświat, oczywiście, przed wygody użytkowników

W systemie Windows 10 Technical Preview, „Update” jeszcze pobrać i automatycznie zainstalować aktualizacje. A jeśli masz to ustawione na „automatycznie” aktualizacji będzie wykorzystywał ten sam scenariusz jak w poprzednich wersjach „wiatr”: automatyczne ponowne uruchomienie, zgodnie z ustawą o podłości, w najbardziej odpowiednim momencie.

Jest rozwiązanie!

Ale twórcy najpopularniejszego oprogramowania zdecydował się użytkownicy mają teraz możliwość dostosowania sam restart. Oto jak to zrobić.

1. Otwórz "Ustawienia" i kliknij "Update & Recovery" menu.

2. Bezpośrednio poniżej „Update Center” znajduje się przycisk „Sprawdź aktualizacje”. Kliknij na nią. Jeśli nowa aktualizacja jest dostępna, to pobrać i zainstalować urządzenie.
Jeśli aktualizacja wymaga ponownego uruchomienia komputera, pojawi się nowy rozdział w Windows Update zatytułowane jako „Reboot było zaplanowane.”
Po prostu zrób to i można wybrać automatycznie lub uruchom ponownie czas, lub kliknij przycisk „Uruchom ponownie teraz”.

3. Aby skonfigurować komputer na własną rękę, nie muszą długo, aby zrozumieć: system operacyjny sam nawet powie Ci jak to zrobić. Do tego jest zakładka Ustawienia zaawansowane. W sekcji „Wybierz, gdy aktualizacja zostanie zainstalowana”, należy kliknąć na przycisk „Informuj o planowanym restarcie” z rozwijanego menu. Tak więc plan będzie w pełni być pod kontrolą.

I to jest tutaj, oczekiwany efekt – teraz martwić się, że komputer zacznie nagle restart i zachowa pliki / oglądać film / pokazać głowę prezentacji nie musi.