123 Shares 985 views

Garnek warzyw w piekarniku lub multivarka

Wiele osób uważa, że zdrowe jedzenie i zapisać dane – jest to bardzo niesmaczne. W rzeczywistości, z dala od niego! Przykładem takiego niskokaloryczne, zawierające dużo witamin i w tym samym czasie smacznych dań, może służyć jako gulaszu warzywnego.

Aby przygotować to danie nie jest trudne, zwłaszcza jeśli skorzystać z takiego modelu nowoczesnych urządzeń kuchennych takich jak multivarka. W tym przypadku, jeśli chcesz zmniejszyć spożycie kalorii, można całkowicie obejść się bez ropy, warzywa będą dusić we własnym soku. Główną zaletą przygotowywania potraw „roślinny gulasz” w multivarka jest to, że wszystkie warzywa są umieszczone w misce w tym samym czasie, to znaczy, oczyszczony, w plasterkach, przyprawione warzywa – i za darmo. Multivarka przygotuje sam gulasz, a nie wrzeć, a kawałki warzywa zachowują swój kształt.

Gotować gulasz warzywny w multivarka, można użyć różnych warzyw, w zależności od sezonu. Najprostszy zestaw warzyw dla Stew – ziemniaki, kapusta, marchew i cebula. Nawet przy zastosowaniu tych czterech składników w ragout warzywnego multivarka uzyskać bardzo smaczne. Ale, jak już wspomniano, jest to niezbędne do korzystania zbiór różnorodnych warzyw, w tym mrożoną i może być stosowany mieszaniny. Bardzo ładny gulasz Okazuje się, że gdy idzie kolorowych warzyw – kalafior kapusta, brokuły, papryka w różnych kolorach, bakłażan, cukinia, pomidory, dynia. Jest możliwe, aby dodać mrożone lub w puszkach groszek lub kukurydzę. Niektórzy lubią dodać stew warzyw grzyby. Proporcje warzywa mogą być dowolne. Można wziąć wszystkie składniki w stosunku jeden do jednego, ale można wziąć więcej smaku warzyw, który wydaje się być najbardziej atrakcyjne.

Na przykład, można gotować ragout warzyw w multivarka stosując następującą recepturę. Przyjmować jedną paprykę (najlepiej czerwony), kilka ziemniaków, trzy marchewki, pół małą głowę kapusty, mały słoik z groszkiem i łyżeczkę do herbaty soli.

Wszystkie warzywa powinny być oczyszczone i wypłukane. Następnie, kapusta i pieprz julienne shinkuem. Marchew i ziemniaki pokroić w kostkę. Wszystko to jest umieścić w misce Multivarki bez dodawania wody lub oleju. Włożyliśmy w trybie „hartowania” przez 40 minut. Po sygnale timera, otwierając pokrywkę, dodać zielony groszek, sól, pieprz i degustacji. Jeżeli kiełki wydają wilgotne, a następnie umieścić z powrotem na „hartowanie” przez 15 minut, jeśli jesteś gotowy, a następnie pozostawić na 10 minut w „Ogrzewanie” przy zamkniętej pokrywie. Wszystkie nasze przydatne i smaczne warzywo gulasz jest gotowy.

Nie masz Multivarki? Nic! Można gotować gulasz warzywny w piecu, i to będzie nie mniej smaczne. Na przykład, oto przepis gulasz z pieczonego bakłażana. Kształt lub małe pieczenia potrzebuje trochę smaru z olejem roślinnym i rozprzestrzeniania warstw warzyw, które muszą być wcześniej obrać i pokroić w paski lub w małe kostki. Pierwsza warstwa jest bakłażan, następnie cukinia, itp – cebula w cienkie pół-pierścieni. Kolejna warstwa – obrane i posiekane pomidory półkola. Ostatnia warstwa – marchew, startego na drobnej tarce i zmieszane z kruszonym czosnkiem i odrobiną majonezu. Układanie warstwy warzywa, nie zapomnij, aby je solą i posypać przyprawami, takimi jak ziele angielskie. Piec w piekarniku gulasz czterdzieści minut, ustawienie termostatu do kreski 180 stopni.

W kuchence mikrofalowej lub piekarnika można gotować gulasz warzywny w puli. To danie jest nie tylko smaczne, ale również ładnie wygląda.

Gotować gulasz warzywny w doniczce, weź trzy ziemniaki, dwa bułgarski pieprz, marchew, parę małych cebuli dwieście gramów kalafior, trochę oleju i masła. Warzywa należy oczyścić i pokroić w kostkę, kalafior, rozłożyć na małe różyczki. Cebula i marchew smażone w oleju roślinnym, aż będą miękkie. Teraz przeszkadzać w warzywach doniczkowych i gotowane zazharku. Wlać połowy objętości solonego puli wrzenia umieścić kawałek masła i statku doniczkach w piekarniku przez 30-40 minut w piecu mikrofalowym w ciągu 15-20 minut, w zależności od pojemności pieca.

Podawać roślinny potrzebę ragout posypane świeżymi ziołami, jeśli to konieczne, można dodać śmietanę.