616 Shares 3886 views

Laura Keosayan: kariera i życie osobiste

Laura Keosayan – znana aktorka i prawdziwe orientalne piękno. Ma kilkadziesiąt znakomicie granych ról. Chcesz wiedzieć, gdzie studiowała i jak pojawił się w kinie? Potem przeczytaj poniższy artykuł.


Laura Keosayan: biografia

Aktorka urodziła się 8 lutego 1982 roku w Moskwie. Ona – przedstawiciel słynnej dynastii artystycznej. dziadek Laury Edmond Keosayan, był utalentowany reżyser. To on w latach 60. zagrał legendarnego filmu kinowego „Nieuchwytny Avengers”. Babka z naszej bohaterki była popularną aktorką. Szczyt jej kariery przyszedł w 70-80s. Nie mogliśmy pomóc, ale wspomnieć o innym „gwiazda” krewny Laura. Chodzi o wuja Tigran Keosayan. Okazał się jako aktor i jako reżyser. matka aktorka (Anaida) – profesjonalny artysta. Ale po ślubie, postanowiła poświęcić się pracy w domu i wychowywania dzieci. Laura ma młodszego brata Edmond.

dzieciństwo

Nasza bohaterka wzrosła uległego i miłą dziewczynę. Jej wychowanie zajmował dziadek ulubionego Edmond. On zaszczepił wnuczka miłość do kina. Kiedy Laura była 5 lat, mój dziadek założona go do roli w filmie „Ascension”. Dziewczyna doskonale poradził sobie z zadaniem wyznaczonym przed jej dyrektora.

Kilka lat Laura Keosayan mieszka w Indiach. Nie udała się ze swoim ojcem, który reprezentował „Soveksportfilm”. Wszystko w tym kraju było nowością dla dziewcząt.

W 13 lat, przyszła aktorka pojawiła się w teledysku „Skrzypce-lisa”, stworzony na tytułowej piosence Igorya Saruhanova. Dziewczyna nie przejść casting. W roli Żydówki nazwała jej wuj – Tigran Keosayan. Po tym wszystkim, że pracował nad filmem.

Szukaj dla siebie

Wydaje się, że przyszłość Laura przesądzony. Jej słynne krewni miał nadzieję, że będzie kontynuować swoją działalność. Początkowo Laura chciała pójść w drugą stronę. Będąc uczniem szkoły średniej, myślała o tym, jak stać się ekonomista. Zmienić zdanie nikt nie mógł.

Po otrzymaniu maturę, Laura Keosayan (patrz fot. Powyżej) udał się do zastosowania w MGIMO. Zdała egzamin i został wpisany na Wydziale Ekonomicznym. Nasza bohaterka była z siebie zadowolona. Ale już w drugim roku jej znudziło z numerami i ekonomicznego punktu widzenia. Laura jest coraz częściej myślał o budowaniu kariery aktorskiej. Brunetka mogła ciągnąć się razem i zakończyć MGIMO. Zaraz po obronie pracy magisterskiej, poszła na przesłuchanie do szkoły teatralnej. Shchukin. I była w stanie zarejestrować się w tej uczelni bez żadnej więzi.

Pierwsze role filmowe

Na szerokich ekranach Laura Keosayan pojawił się w filmie „konwalia srebrno-2”, nakręcony przez jej wuja. Stało się to w 2004 roku. Ojciec zaproponował również jej współpracę. Laura odegrała w jego filmach, takich jak „The Three polugratsii” i „Pani”.

Po otrzymaniu dyplomu „Pike”, nasza bohaterka dostała pracę w teatrze. Wachtangowa. Brała udział w prawie każdym wydajności. Początkowo dziewczyna uzyskiwanie wszelkich drobnych i przypadkowych role. Ale była szczęśliwa i że. Laura była zaangażowana w sztukach takich jak „Coast Kobiet”, „Locust”, „Carlson” i innych.

Ciąg dalszy kariery

Szeroki rozgłos aktorka ormiańskiego pochodzenia otrzymał w 2007 roku. Stało się to po wydaniu detektywistycznego serialu „Miłość na ostrzu noża”. Keosayan dostał główną rolę kobiecą w filmie. Ona z powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu Laura Sarkisova.

Następnie ofertą grać w 8 seryjnym melodramacie „plon Cyganochka”. Laura uważnie studiował scenariusz i powiedział tak.

W okresie od 2008 do 2011 roku. Aktorka zagrała w kilku filmach fabularnych i telewizyjnych serii. Wśród nich są: „Nie przeczę go kocham”, „jedynym człowiekiem”, „Ostatni Rzymianie” i tak dalej.

sukces

Laura udało się przyzwyczaić do wizerunku anestezjologa w „Sklifosovsky” serii. Jej odpowiednikiem na miejscu był znany i kochany aktor Maxim Averin. Pochwalił luz Laura, nazywając dziewczynkę prawdziwym profesjonalistą.

Pod koniec września 2015 r pokaz „Juno” przyszedł na pierwszym kanale. Zagraj słynny uzdrowiciel jak wiele aktorek. Ale dyrektor zatwierdzone do roli imieniu Laura. Podeszła więcej niż jakikolwiek inny typu.

Laura Keosayan: miłość życia

Pierwsza miłość przyszła do naszej bohaterki w wieku 15 lat. Laura poszła z krewnych w Stanach Zjednoczonych. Tam poznała miły facet z Irlandii. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Facet lubił również Laurę. Szli ulicą, odwiedzając przytulne kawiarnie i podziwiając nocne miasta. Keosayan wrócił wkrótce. Nie chciała rozstać się z ukochanym. Młodzi ludzie nadal rozmawiać, są one rozdzielone przez tysiące mil. Nazywali siebie prawie codziennie. Laura okresowo rozpowszechniane lecący z dala. Ale w miarę upływu czasu, ich komunikacja doszła do zera. Każdy zaczął swoje życie. Młodzieńcza miłość minęło.

Jej przyszły mąż Keosayan spełnione jako student. Poznali się na planie filmu „Cyganka z wydaniem”. Ten młody aktor Ivan Rudakov. Facet i dziewczyna nie zauważyła siebie. Ivan miał swoich fanów. I Laura wprowadziła prywatność na drugim planie.

Wzajemne uczucia powstały, gdy młodzi ludzie zaczęli ściśle komunikować. Wkrótce Ivan podał jej rękę i serce ukochanego. Laura nie miał wyboru, aby odpowiedzieć tak. Owocem ich miłości była córką Serafinów. Niestety, idylla rodzina nie trwała długo. Inicjatorem przerwy w stosunkach była Laura Keosayan. Jej mąż wspiera ją w tej decyzji. W 2013 roku oficjalnie rozwiedziona para aktor. Jednak pozostali w przyjaznych stosunkach.

Konkludując

Teraz już wiesz, że w niektórych filmach wystąpiła Laura Keosayan. Rozmawialiśmy o jej dzieciństwie, karierze i życiu osobistym.