696 Shares 4729 views

Kuban State University Medical, Krasnodar

Uzyskanie wykształcenia medycznego – to marzenie wielu kandydatów. Ktoś wysłał za granicę, aby zrealizować swoje marzenie w życiu, podczas gdy inni pozostają w Rosji i wybiera Kuban State University Medical. Ta uczelnia przyciąga studentów z ich dodatniego sprzężenia zwrotnego, o bogatej historii, ogromnej liczby absolwentów, którzy dokonali istotny wkład do systemu opieki zdrowotnej, a pracownicy są teraz w różnych szpitalach i klinikach.

Uniwersytet w przeszłości: lata kształtowania wojny i

Uniwersytet Medyczny, obecnie funkcjonuje w Krasnodarze, ma status uniwersytetu. Ale nie zawsze tak było. W pierwszych latach swojego istnienia Instytut jest organizacją edukacyjną. Jego historia rozpoczęła się w 1920 roku, a już przeprowadzone pierwsze absolwentów w 1925 roku.

Przed Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, uniwersytet prowadzony zwyczajowe działania edukacyjne. Gdy wieść o ataku najeźdźców od kraju, wielu studentów poszedł do przodu. Uczelnia nie powstrzymało jej aktywność, ponieważ w tym trudnym okresie, były bardzo potrzebne służby zdrowia. Początkowo szkoła została ewakuowana w Erywaniu, a później – w Tiumeń. Instytut został przyspieszone absolwenci.

Powojenny okres do chwili obecnej

Jest teraz w Krasnodar Kuban State University Medical i funkcjonowania Instytutu w przeszłości ze stanem po wojnie zaczął stopniowo odzyskiwać. Zaczął się rozwijać później – około 60 lat. Rozszerzyła swój profil. Przez lata istniały w szkole był tylko jeden wydział – medyczny. Pierwszy otrylos dentystycznej Structural Division. W kolejnych latach stwierdzono:

 • Wydział pediatrycznych;
 • Wydział Zaawansowanych medycznych;
 • Wydział Pielęgniarstwa Wyższej Edukacji;
 • wydział medycznych profilaktycznych;
 • Wydział Farmaceutyczny.

W związku z rozwojem i jakością działań edukacyjnych Instytutu przyznano status Akademii. W 2005 roku nastąpiła kolejna zmiana podobna. Akademia stała się Akademia. Zyskał obecną nazwę.

Proces edukacyjny w gimnazjum

7 wydziałów Państwowego Uniwersytetu Medycznego Kuban prowadzi działalność edukacyjną: medycznej, dzieci stomatologicznej, farmaceutycznej, medycznej, szkoleń przygotowawczych i zapobiegawczych, szkolenia lekarzy. Wstęp oferuje 5 obszarów kształcenia, którego nazwa jest zgodna z nazwami podziałów strukturalnych:

 • „Medycyna”;
 • "Pediatrics";
 • „Roboty Medyczne-prewencyjny”;
 • „Stomatologia”;
 • „Apteka”.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli w klasach uczelni. Na warsztatach uczniowie są przesyłane do Centrum praktycznych umiejętności. Ten młody podział strukturalny, które są wyposażone w różnych pomieszczeniach:

 • operacyjny analogowej;
 • pomieszczenia do celów terapeutycznych, ortopedii i chirurgii stomatologii;
 • pediatra biuro;
 • pokój do treningu na celu nabycie umiejętności w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i tak dalej. d.

Szpitale uniwersyteckie

Centrum praktycznych umiejętności – przydatne podziału strukturalnego, ale to nie jest wystarczające do tworzenia wykwalifikowanych specjalistów. Aby lepiej przygotować uczniów i pomagać ludziom kliniki powstały Kuban State University Medical:

 • Położnicze podstawy Kliniki;
 • klinika stomatologiczna.

Klinika położnicza baza istnieje od 1993 roku. Przygotowuje on kobiety do ciąży i porodu, a diagnostyka USG mijania, należy wykonać operację. Dental Clinic z Kuban State University Medical powstała w 1982 roku. Ma ona kilka komór, które są przeprowadzane wszelkie niezbędne procedury, wychodząc z zapobieganiem kończąc ortopedycznych. Praktyka klinika nadejdzie, dentystów i studentów. obserwować ich poczynania lekarzy, którzy pomagają profesjonalistom. W przyszłości, klinika będzie wyposażony w sprzęt high-tech. Studenci zapoznają się z panoramicznym 3D obrazowania stomatologicznego.

Opinie o uczelni

Kuban State University Medical, jak widać z powyższego, oferuje studentom możliwość uzyskania wysokiej jakości kształcenia. Wszystkie niezbędne informacje teoretyczne studenci uczą się w klasie, a przy pracy w bibliotece z podręczników. Umiejętności praktyczne są praktykowane w centrum miasta, a pierwsze kroki w jego prawdziwych uczniów aktywności zrobić staże w klinikach uniwersyteckich, szpitalach i klinikach miasta.

Pozytywne komentarze o Państwowego Uniwersytetu Medycznego Kuban, bardzo dużo, ale dodatkowo można je znaleźć i negatywne opinie. Na przykład, istnieją pewne studentów, którzy skarżą się na przekupstwo. Jednak tak wiele osób zaprzecza tej informacji. Jako dowód przytaczają przykłady (one naukę w szkole lub przyjaciół), kiedy uczniowie starają się nauczyć. Szczególnie nauczyciele nikt natryskiwane na sprawdzianach i testach i nie wymagają pieniędzy.

Adres University Medical

Przyjęcie do szkoły medycznej – jest to bardzo ważny krok. Przed zobowiązać się do niego, konieczne jest, aby dokładnie przemyśleć, ponieważ każdy pracownik jest odpowiedzialny za zdrowie życia pacjentów potrzebujących pomocy. A duża liczba chorób i urazów nie wykazują stronniczość widowisko. Będzie można przezwyciężyć lęk i obrzydzenie? Odpowiedź na to pytanie, każdy człowiek musi znaleźć dla siebie. Dla tych, którzy jeszcze zdecydował się przyjść i chce w przyszłości, mimo wszystko, aby pomóc ludziom, to adres Uniwersytetu Medycznego Kuban State: Krasnodar, ulica Sedin, 4.

Kuban Uniwersytet Medyczny jest bardzo godny instytucja. Wiele osób przyjechało tutaj, nie pożałujesz o ostatnich wyborów. Są zadowoleni, aby dowiedzieć się, że wszystko na wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, ze pierwsze kursy są stopniowo zaczynają zastosować swoją wiedzę w praktyce.