757 Shares 8396 views

Wałek do masażu: korzyści lub szkody

Obecnie, wałek do masażu jest niezwykle popularny wśród rosyjskich kobiet. Jeśli wierzyć obietnicom producentów, urządzenia te pomagają w zwalczaniu cellulitu i złogów tłuszczu. Ponadto, wałek do masażu łagodzi skurcze i sztywność mięśni, poprawia odżywienie tkanek. Sprzedaż może spełnić szereg modeli i rodzajów zastawek, które różnią się od siebie pod względem wielkości, przeznaczenia, koszt, a także materiałów i jakości produkcji. Wśród nich są ręczne i podłoga modelu.


Zanim kupisz masażer do nóg, opinie konsumentów trzeba starannie rozważyć. To jest bardzo ważne, jeśli nie chce dać pieniędzy na urządzenie, które nie ma Pan jakieś dobre. Ci, którzy chcą nie tylko wyeliminować ból w organizmie, ale także pozbyć się dodatkowych kilogramów, należy zwrócić uwagę na specjalny masaż dla uprawy cienka. Zaleca się stosować w połączeniu z aby osiągnąć maksymalny efekt, antycellulitowy krem. Istotną rolę w walce o piękną i szczupłą sylwetkę uprawiania sportu i diety.

W niektórych przypadkach jednak Wałek do masażu może skorzystać?

  • Poprzez zmniejszenie witalność i ogólne zmęczenie. Kilka masaże pomagają znacznie poprawić metabolizm i przyspieszyć proces wycofywania toksyn z organizmu.
  • Gdy ból w mięśniach. Ze względu na fakt, że jesteśmy źle chodzić, siedzieć, a nawet leżeć, są skurcze mięśni i silny ból. Wałek do masażu zmniejszyć ból.
  • Działając w strefach odruchowych znajdujących się na ciele człowieka, rolki masujące pomóc poprawić ogólny stan zdrowia i odporność. Z pomocą małych kolczastych jeży (w formie wideo), można masować twarzy, szyi, płatków uszu i innych rdzeni. A proces ten przyniesie Ci wiele przyjemności.
  • Masażu ze specjalnymi rolkami wykorzystywane do zapobiegania glina u mężczyzn i kobiet, a także deformacji stawów stóp. Noszenie butów na wysokim obcasie, zbyt ciasne wąskie i buty, brak właściwej pielęgnacji stóp – wszystko to prowadzi do poważnego cierpienia.

Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, czy wałek do masażu zaszkodzić ludzkiego ciała. Oczywiście, niektóre uszkodzenia mogą być spowodowane. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy niewłaściwie stosowany urządzeń. Na przykład, jest przeciwwskazane dla osób cierpiących na choroby skóry krostkowa. W tym przypadku przedostania się drobnoustrojów we krwi może prowadzić do bardzo niefortunne konsekwencje.

Masażer ręczny często stosowany w celu łagodzenia bólu w plecach. Jednak, aby angażować się w siebie nadal nie warto. Aby rozpocząć, należy znaleźć przyczynę tych bólów, a dopiero potem przystąpić do ich wyeliminowania. Masaż specjalnymi rolkami nie nadają się dla osób z bardzo kruche kości lub częściowo zniszczone. A wszystko dlatego, że procedura może prowadzić do poważnych złamań i innych niekorzystnych skutków zdrowotnych. Przeciwwskazania do aktywnego i intensywnego masażu stóp jest obecność żylaków, a także podejrzenie zakrzepicy. Dlatego należy zachować ostrożność przy korzystaniu z cud masażery.